Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][UBTeam]polaczekkkkkkkkkk


polaczekkkkkkkkkk

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:polaczekkkkkkkkkk
Wiek:22
Czy wolisz opiekować się AmxBans (CS 1.6) czy Sourcebans(CS:GO)?:Amxbans
Staż gry Counter-Strike 1.6 bądź CS:GO: 10 lat
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBans lub Sourcebans? : Tak, obsługiwałem Amxbans
Ile czasu poświęcasz forum?: Na forum jestem bardzo często w ciągu dnia. Co widać po moich statystykach w profilu.
Czy korzystałeś ze wspomagaczy?*Jeśli tak to jakich?: WH, soundhack, aim
Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: Tylko za spamowanie, najczęściej w tematach o ub lub w zgłaszaniu cziterów
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Nie pełniłem nigdy funkcji UbTeam, lecz mam duży staż w Cs 1.6. Przez lata grając mixy/cw/esl miałem do czynienia z cziterami. 
Informacje o sobie lub uwagi: Nie muszę się przedstawiać nikomu, bo każdy mnie zna :) Aplikuję na funkcję UBTeam, ponieważ doszedłem do wniosku, że mógłbym pomagać na cs-classic.pl już nie grając jako admin, lecz sprawdzając graczy na forum. Przeczuwam komentarze, że nie będę miał czasu skoro nie mam teraz na serwrze, od razu chciałbym to sprostować. Na serwerze nie mogę grać byt często,ponieważ nie pozwala mi na to akademicki internet. Do pobrania demka, czy sprawdzeniu ssów, nie byłby mi potrzebny internet w takim stanie jak do grania na serwerze. Karol również może sprawdzić mój dzienny staż przebywania na forum. Co do mojego doświadczenia w sprawdzaniu cziterów, to zapewne wiele osób, wie, że rozpisywałem ludzi, którzy byli nie raz uznawani za czystych. Na razie, to tyle co mam do napisania o sobie. Na wszelkie komentarze, będę odpisywał w tym poście :)

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Podanie przyjmę szybciej niż pozostałe, bo uważam, że jest to osoba godna tego stanowiska i się nadaje, nie ma na co czekać.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało zaakceptowane. Witamy w zespole! :)

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności