Skocz do zawartości

Esme

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Ada napisał:

Nie jest to propozycja, wręcz odwrotnie.
Mimo, że minął dopiero 1 dzień od resetu bardzo nie podobają mi się wprowadzone rangi.
Dużo graczy zaczęło z powodu tych rang przedłużać. Ciągle ktoś skacze na respie nabijając skoki. 
Nie wiadomo już kto chcę sie rozpędzić na tym respie a kto po prostu nabija.
Tym bardziej "motywuje" ich top10 za czym idzie myślenie- więcej będę skakał na respie, będę wyżej w topce.
To jest DEATHRUN, celem tego moda powinno być przejście mapy jak najszybciej, a nie jak najdłużej z jak największą ilością skoków. 

A co za problem zbanować za przedłużanie.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
26 minut temu, Shadowxd napisał:

Proponuje dodanie nowego modelu gracza dla VIP'ów.

Na odd2 lub coś w tym stylu (strzelanie się gdzie duża ilość fpsów nie jest aż tak ważna) byłbym na tak, ale jest to dr gdzie fps'y są ważne, a nawet taki model może zabrać trochę fpsów.

Ale jest komenda cl_minmodels 1 więc gdyby ktoś chciał mógłby sobie ją ustawić, lecz trzeba by było czasem o tym pisać (Oczywiście gdyby został ten model dodany)

Edytowane przez Mausik.!
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ExtRemE!! napisał:

Moja propozycja co do klasy Deathrunowiec (Premium) aby zwiększyć czas longjumpa zamiast 3s to może co 7s .

Według mnie to longjumpy to jest i tak jeden wielki syf, ale skoro już jest, no to 7s to chyba raczej trochę długo. Wyobraź sobie graczy, którzy praktycznie tylko longjumpem się rozpędzają, bo są tacy, którzy co chwilę na coś wpadną i znów czekają na lj. Z resztą inne klasy też mają longjumpa co 5s, więc co ile one miałyby go mieć? :P Ewentualnie można to przesunąć tak, że DR miałby co 5s, a zwykła klasa co 7, ale myślę, że i tak nie warto tego zmieniać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedną propozycją .

Można było by dodać takie coś jak wyścig/i po wpisaniu komendy na say (Y) /wyścig wybierasz osobę z jaką chcesz się ścigać a jeśli osoba wygra to np dostaje 400 exp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ExtRemE!! napisał:

I jeszcze jedną propozycją .

Można było by dodać takie coś jak wyścig/i po wpisaniu komendy na say (Y) /wyścig wybierasz osobę z jaką chcesz się ścigać a jeśli osoba wygra to np dostaje 400 exp.

Wyścigi nie będą dodane gdyż są problemy wtedy z pluginami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mausik.! napisał:

Wyścigi nie będą dodane gdyż są problemy wtedy z pluginami.

Mogą one kolidowac ze sobą lecz są też inne sposoby aby wszystkie pluginy dobrze pracowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczę po raz enty,że wyścigów nie będzie bo są zbugowane na jakimkolwiek DR grałem i były tam wyścigi to były zbugowane a dokładniej to te głupie respawny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ja zaproponuje coś lepszego...
Co wy na to żeby dodać chat tylko dla vip ?
Byłaby to kolejna korzyść z kupowania vip na serwerze więc może ktoś by się skusił :D
Chat widzą i mogą na nim pisać tylko vipy.
Wyglada to tak:

8397a5acfd696.png

Chat odpalamy na bindzie: bind "klawisz" "messagemode say_vip" (ewentualnie w konsole: say_vip text) ,d
Pod komendami /vipchat i /vipsay jest takie ... mini motd które coś tam wyjaśnia, sam to pisałem :D

Download: vipchat_new.rar

Edytowane przez DAAMIAAN
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 30.09.2017 o 23:20, DAAMIAAN napisał:

Ja zaproponuje coś lepszego...
Co wy na to żeby dodać chat tylko dla vip ?
Byłaby to kolejna korzyść z kupowania vip na serwerze więc może ktoś by się skusił :D
Chat widzą i mogą na nim pisać tylko vipy.
Wyglada to tak:

8397a5acfd696.png

Chat odpalamy na bindzie: bind "klawisz" "messagemode say_vip" (ewentualnie w konsole: say_vip text) ,d
Pod komendami /vipchat i /vipsay jest takie ... mini motd które coś tam wyjaśnia, sam to pisałem :D

Download: vipchat_new.rar

Nikt się nie wypowiedział a, więc sam zdecyduje i dla mnie ten plugin jest zbędny,także odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
46 minut temu, xxkondzioxx2 napisał:

Moim zdaniem można by było dodać auto respawn. 

 

Już kiedyś było to rozpatrywane i zostało to odrzucone,tym razem również odrzucam tą propozycję,gdyż prekmi z 1/x respawnem oraz vip nie mieli by sensu.

Edytowane przez Zygi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
53 minuty temu, MEFEDRON TO ZIOMAL napisał:

Proponuję:

* wycofać z listy map deathrun_chemical *

- Mapa jest wybierana z reguły przez słabszych graczy żeby nabić szybko lv a przy tym

robi się masowy duch jak zlecą się wszyscy do tt'ka.

- Mapa jest strasznie krótka i dla graczy z większymi fps'ami jest na parę ruchów myszką. 

Już kiedyś był poruszany temat owej klasy i mapa na razie zostanie.Nad jej usunięciem pomyślę na początku stycznia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje dodać klasę od 200lvl. Posiadałaby ona przykładowo:

-2x jumpa, jak każda normalna klasa

-apteczke

-30 pkt w kondycje, zdrowie i grawitację

 

 

Jeśli chodzi o tego chemicala, to najlepiej tą mapę wypi*****ić. Mapa ta jest na max 20 sec, żeby ją przejść, a to co się dzieje później, to można nazwać promocją w biedronce. CT wręcz "gwałcą" TT, który ledwo co widzi przejście. Liczba slayy, a następnie banów za ducha rośnie tak szybko, jak liczba odtworzeń piosenek świątecznych w grudniu. XD 

Podczas zaczynania się tej mapy praktycznie od razu idę na speca, żeby patrzeć, kto robi ducha. Mapa jest grana max 10 min, a następnie robię vote na inną mapke, bo każdy ma dość tego, że zabijanie TT trwa czasami 2 minuty.

Edytowane przez MM.
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym zaproponować dodanie rang na serwer za punkty.

Za każdą ukończoną mapę dostaję się 1/2 pkt. (Vip może dostawać 2)

Spis Rang:

1. Nowicjusz (2 Pkt)

2. Świeżak (10 pkt)

3. Uczeń (25 pkt)

4. Skoczek (45 pkt)

5. Lotnik (55 pkt)

6. Cheater (80 pkt)

7. Expert (100 pkt)

8. Ninja (145 pkt)

9. Assasin (180 pkt)

10. Lolyou (210 pkt)

11. Super-Man (260 pkt)

12. Spider-Man (300 pkt)

13. Mistrz Bh (350 pkt)

14. Legenda (400 pkt)

15. Deathranowiec (540 pkt)

16. Małysz (600 pkt)

17. JESUS (700 pkt)

18. GOD (800 pkt)

Jako że niektóre mapy są bardzo krótkie, właśnie dlatego taka punktacja.

Jeszcze jedna informacja, jeżeli gracz przejdzie mapę, po kolejnym przejściu dostaje kolejny 1 punkt.

Ps. Rangi słabe (Nie miałem pomysłu)

 

Edytowane przez Crystal SexMasterki
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOBRZE a więc zacznę od paru słów wstępnych.

Proszę nie usuwać posta chyba, że dystans do mych słów w waszym mniemaniu jest = 0

 

1. Istnieje plugin dla serwerów deathrun, który blokuję znaczną większość skrótów.

2. Wiadomo, że nie da się zniwelować wszystkich wad ale dwa ruchy i wór suchy, bany dla nowych graczy,

którzy tak naprawdę jeszcze nie ogarniają jak sie w to gra, nie mają miejsca bytu bo nie zrobią nic złego.

FAQ 

Dlaczego opiekun nie wprowadzi tego pluginu??

Już wam mówię !  :

a)  jest mało myślącym oraz nieposiadającym żadnych umiejętności informatycznych pasożytem

b) ciągnie hajs od coraz to większej ilości adminów, których werbuje nie żeby pilnowali porządku na serwerze tylko jego kieszeni

 

pssstt . raczej opcja b ale to tak między nami 

 

Uprzedzam:

zaraz pod moim postem zlecą się hieny (admini), którzy zaczną dywagować, że przecież to są bardzo potrzebni, a tak naprawdę jeden młody robi całą

robotę za was adminów. Nie ma za co :))

 

A OTO WRZUCAM JAKŻE SKOMPLIKOWANY PRZEPIS DLA NASZEGO OPIEKUNA:

Krok:

1. Szczypta dobrej woli, odrobinka czasu oraz drobny transfer na pobranie pluginu.

3. Odpalenie total commandera (ewentualnie zalogować się jeśli masz dostęp do konta)

2. Instalacja 

https://amxx.pl/topic/711-walkguard-pl/


walkguardPL.amxx do addons/amxmodx/plugins
walkguardPL.sma do addons/amxmodx/scripting
walkguardPL.txt do addons/amxmodx/data/lang
nazwe walkguardPL.amxx wklej do addons/amxmodx/configs/plugins.ini

 

BRAWOOO !!! UDAŁO CI SIĘ TERAZ POKAŻE WAM JAK TO DZIAŁA:

Komendy:

walkguardmenu - menu
wg_damage - ustawia przeszkodę w strefie
wg_botdamage - ustawia przeszkodę dla botów w strefie
wg_immunity - admin(z immunitetem) może podać hasło strefy
wg_direction - slapy graczom z przypadkowym kierunkiem (domyslnie: 1)
wg_botdirection - to samo dla botów

 

Chciałabym bardzo was pozdrowić!!!!

PA PA PA, BUZIAKII 

 

 

//Edit 

Tak optimus prim, nic nie robisz i dając tę emote potwierdzasz moje słowa :)

Edytowane przez taktojest
  • Like 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, taktojest napisał:

DOBRZE a więc zacznę od paru słów wstępnych.

Proszę nie usuwać posta chyba, że dystans do mych słów w waszym mniemaniu jest = 0

 

1. Istnieje plugin dla serwerów deathrun, który blokuję znaczną większość skrótów.

2. Wiadomo, że nie da się zniwelować wszystkich wad ale dwa ruchy i wór suchy, bany dla nowych graczy,

którzy tak naprawdę jeszcze nie ogarniają jak sie w to gra, nie mają miejsca bytu bo nie zrobią nic złego.

FAQ 

Dlaczego opiekun nie wprowadzi tego pluginu??

Już wam mówię !  :

a)  jest mało myślącym oraz nieposiadającym żadnych umiejętności informatycznych pasożytem

b) ciągnie hajs od coraz to większej ilości adminów, których werbuje nie żeby pilnowali porządku na serwerze tylko jego kieszeni

 

pssstt . raczej opcja b ale to tak między nami 

 

Uprzedzam:

zaraz pod moim postem zlecą się hieny (admini), którzy zaczną dywagować, że przecież to są bardzo potrzebni, a tak naprawdę jeden młody robi całą

robotę za was adminów. Nie ma za co :))

 

Zapomniałam o tym poście, ale coś mną aż drgnęło jak zobaczyłam twój nick i nadal ten post leżałby ukryty, bo serio, ale nie wiesz, a mówisz. 

 

To tak tłumacząc wszystko co mogę. 

Czemu opiekun nie wprowadził tego pluginu? Może wcześniej uznał go za zbędny. A jednak zbędne pluginy lagują serwer. (chyba przez to, nie wiem, może, tylko tak mówię)  

No chyba nie wiesz jak działa sieć. Wszystkie te składki lecą na utrzymanie serwera, żebyś ty mógł narzekać. Widocznie jest tego mało, że narzekasz. 

  • Like 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yhym.... 

Ciekawe, twoje argumenty są po prostu cudowne.

Dziwnę, że plugin działa na większości serwerów i jakoś tylko u nas się buguję ?? 

btw. Jeśli pieniądze od adminów idą 100% na serwer to możliwym jest że bez kolejnych wpłat wnuki waszych dzieci jeszcze będą

dane miały na tym dr zagrać.  Pozdro ;-p

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, taktojest napisał:

Yhym.... 

Ciekawe, twoje argumenty są po prostu cudowne.

Dziwnę, że plugin działa na większości serwerów i jakoś tylko u nas się buguję ?? 

btw. Jeśli pieniądze od adminów idą 100% na serwer to możliwym jest że bez kolejnych wpłat wnuki waszych dzieci jeszcze będą

dane miały na tym dr zagrać.  Pozdro ;-p

Czego nie rozumiesz,że plugin nie będzie wgrany?

To czy się buguje,czy to,że by działał poprawnie to i tak odpada, nie będę jakiś gównem narażał dr-a na crashe.

A jak się nie podoba to zmień serwer...

Edytowane przez Zygi
  • Like 3
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności