Skocz do zawartości

mecz admini v gracze :)


rolooo

Rekomendowane odpowiedzi

w sobotni wieczór odbył się mecz Admini vs gracze. razem z Kryptonem wpadliśmy na taki pomysł :)

nie pisałem nigdzie tego bo pomysł był realizowany na szybko , wykupiliśmy serwer na 2 godz na próbę zobaczyć jak to będzie, pomysł był fajny wszyscy się dobrze bawili . 
na początku było troszkęnie porozumień. Admini wygrywali dość ostro więc postanowiliśmy zrotować składy i ja zagrałem jako gracz a Weronika jako Admin.
pierwsza połowa była udana dla graczy wygrali one stronę ct 10 do 5 po zmianie stron gracze nadal wygrywali, było już 3 zero i niestety padł nasz serw bo limit czasu już minął .. i teraz moje pytanie brzmi czy byli by chętni na takie mecze ? bo jak coś mogli byśmy wykupić serwer i grać takie mecze. 
mogł bym nawet grać z graczami żeby były jakieś szanse więc czekam na wasze opinie :) 


Admini 


Kowal 
Krypton
Fam
Gandziamafia

Weronika 

Gracze

 
Quattro 
Umciak
Zygus 
Versatile 

rolooo

jak już mówiłem zmieniłem się z Weroniką żeby było równo. 

składy :
thumb_pre_1460233506__20160409213601_1.j

Wyniki! : 
po stronie CT !
thumb_pre_1460233663__20160409214930_1.j

po stronie TT ! :

 

thumb_pre_1460233717__20160409215345_1.j

dziękuje i czekam na wasze opinie ! :D :D Pozdrawiam roleeek :D 

Edytowane przez rolooo
  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie propozycja na Tak

Widac z opini graczy ze mecz bym fajny a wiec leci plusik.

Oby takich wiecej meczy admini vs gracze nastepnym razem daj rozpiskę kiedy bd nastep

ny mecz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rolooo gdyby nie to że jesteś największym złodziejem na świecie to dałbym LIKE :D Zobaczymy za tydzień jak dostaniecie od FFA :P

 

#edit 

Gdybyś miał coś grać to ja zawsze chętny :D

Edytowane przez Barciak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieję, że wyniki się nigdzie nie ukażą, ale skoro już są i proponujesz powtórki to nawet nie jest to propozycja, tylko wyzwanie, bo muszę teraz pokazać jak się gra, a nie reprezentować takie lamienie. Czekam na powtórkę, muszę się zrewanżować ;) Pomysł zajebisty, w praktyce też dobrze, tylko następnym razem musi być forma i wszystko będzie idealnie. No więc, do zobaczenia na kolejnych !

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też nikt nic nie napisał xd W następnym meczu pisze się do składu, Admini vs gracze tylko kiedyodbedzie sie nastepny taki mecz admini vs gracze bo bym z checią się zapisal i bym pokazal ja swoje umiejetnosci snajperskie i swojego skilla...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam kropka czyli .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności