Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA][Skarga] Qubas


MichciO

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.
Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.
 
Wzor skargi:
1.Twoj Nick: MichaS
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): Admin
3.Nick admina/gracza ktory zawinil: Qubas
4.IP/SID oskarzanego*: nie posiadam. Hltv prawdopodobnie nie działa. ( http://scr.hu/0wp5d/kose4 ) <- po kliknięciu na zakładkę hltv w dziale FFA
5.Data i godzina:21:20-21:45 (te granice)
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie): Świadkowie.. No pamiętam tylko Ebolę.
7.Opis sytuacji: Więc tak. Wszedłem na serwer FFA tej sieci pierwszy raz dzisiaj, gram godzinę? może półtorej. Ale to jest nie istotne przejdźmy do sedna. Zaczęła się mapa de_dust2, zostałem sam na bodajże połowę teamu, będąc świadom że za cholerę nie uda mi się rozbroić paki poszedłem na b gdzie przykampiłem i zabiłem kogoś (możliwe że qubasa). Rozpoczęła się następna runda i Qubas mi mówi że jak nie będę wykonywał celi to dostanę bana. Szczerze go wyśmiałem i zapytałem jak mam wykonać cele gdy jestem sam na połowę teamu? No i co.. gramy dalej, po chyba 2 rundach ponawia się sytuacja że zostało nas 2 na b i cały team na a. Strzelaliśmy się (ja z awp), przeszedłem na środek, zabiłem 2 osoby i paka wybuchła, admin mi daje kicka z powodem nie wykonujesz celi mapy. Jeżeli tutaj na serwerze nie chodzi o to żeby ruszyć głową tylko lecieć z kosą między terrorystów żeby rozbroić pakę której i tak za chu*a nie rozbroimy to pozdro, wolę poszukać ffa na innej sieci gdzie panują normalne zasady... Skargę złożyłem bo chcę się upewnić, czy na prawdę tak jest, czy to tylko admin taki bul dupy ma..
 
JEŻELI HLTV DZIAŁA TO PROSIŁBYM O PODANIE LINKA TO ROZPISZĘ CHĘTNIE TE DWIE AKCJE
 
Dodatkowo przytoczę punkt z regulaminu (Prawa gracza):
 

             §7.1. Celowe i przemyślane nie wykonywanie celów mapy (TT – paka znajduje się na końcu mapy i nie zdąży jej zaplantować przed upływem czasu.

             CT – Nie rozbrajanie paki z powodu chęci zachowania broni).

 

 
*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip
 
Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.
Edytowane przez MichciO
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zacytować regulamin na którym się opierałem decydując się na kicka (to tylko kick tak zwane ostrzeżenie, że masz grać, a nie przedłużać nam grę):

"

Art. 2. Zasady rozgrywki na serwerze FFA

 

 

                 §2.1. Za przebywanie na respie nieruchomo dłużej niż 30 sekund - Afk [Kick]

§2.2. Za kampienie na respie dłużej niż 30 sekund [1. Ostrzeżenie. 2. Ban 5min – 1 godzinę]

§2.3. Za kampienie w tym samym miejscu, kolejny raz z rzędu oraz przedłużanie rundy [1. Ostrzeżenie. 2. Ban 1 godzina – 3 godziny]

§2.4. Nie wykonanie celów mapy ze strony TT przy pozostałym czasie rundy poniżej 30 sekund [1. Przypomnienie na @@. 2. Slap gracza posiadającego pakę. 3. Zgładzenie ostatniego gracza nie posiadającego paki. 4. Powtarzająca się sytuacja u gracza – Ban 5min]

§2.5. Nie wykonywanie celów mapy ze strony CT. [1. Przypomnienie na @@. 2. Zgładzenie. 3. Powtarzająca się sytuacja u gracza – Ban 5min ]

§2.6. Utrudnianie gry innym graczom w jakiejkolwiek formie, która zostanie zgłoszona ( np. rzucanie flash’a na respie, rzucanie flash’a specjalnie by oślepić gracza należącego do tej samej drużyny, ustawianie się cały czas przed celownikiem strzelającego (wykorzystywanie przenikania), specjalne przedłużanie rundy w postaci nie plantowania paki/nie zabijania przeciwników). [1. Ostrzeżenie. 2. Kick. 3. Ban 5 minut – 1 dzień]

"

W pkt 2.5 widać, że regulamin mówi również o Celach CT i nie wyszczególnia jakie one są...

 

Ostrzegłem Cię słownie, że masz nie kampić tylko dążyć do brojenia PAKI bo taki CT ma CEL na dd2 na serwerze FFA.

Później powtarzała się sytuacja i dałem kicka żebyś nie przedłużał nam gry tylko wykonywał cele...

Ja zanim miałem tu admina też za te same rzeczy dostawałem ostrzeżenia że mam grać, a nie uciekać od paki...

 

Jako admin naszej sieci serwerów trochę jesteś nie poważny z tą skargą bo mogłeś porozmawiać jak admin z adminem, a nie lecisz skargę pisać jak nawet nie wróciłeś na serwer....

Regulamin który wkleiłeś to chyba z twojego serwera skopiowałeś?

 

Świadkiem był też NNN chociaż mógł nie zarejestrować zdarzenia ponieważ grzebał coś przy pluginach :P

 

Nie zgadzam się z twoją skargą i bardzo ubolewam nad twoją osobą Panie "kolego" po fachu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram qubasa bo faktycznie michaS nie wykonywał celi mapy. Jego celem było zachowanie AWP nawet nie próbował zbliżyć się do bomby.

 

Qubas dał kicka i od razu skarga ? Po co jak dla mnie bezsensu.

 

Pragnę dodać że przy zaistniałej sytuacji był opiekun serwera NNN. ostateczną decyzje zostawiam w jego rękach.

Edytowane przez Pawel.?
Opcja "edytuj".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem waszego toku myślenia, 1 vs 6 ... I mam iść po pake? Chore zasady na tym serwerze :) ja nie mam vipa żeby co rundę tracić awp w takich chorych akcjach. A punkt jest w regulaminie ffa bo na cod modzie nie ma sensu zachowywać broni ktora się dostaje co rundę (na logikę).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opieramy się na kompletnie innych regulaminach kolego... Ja opieram się na tym który tu obowiązuje, patrząc na ten o którym mówię nie masz racji i mimo surowszej kary dałem kick to chyba powinieneś być wdzięczny, a nie masz pretensje... Tak tu zawsze gramy i każdy to rozumie, a ty nie...

 

Koniec pisania bo nie ma co dyskutować NNN proszę o rozwiązanie skargi i zamknięcie tematu żeby uniknać spamowania :)

 

Dobranoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie jasno jest nspisane ze mam prawo do zachowania broni :) i mi szczerze lata czy to kick czy to Ban, bo nie masz prawa mnie za nic wyrzucać z serwera :) jak ludzie nie chcą czekać to niech nie giną. Zginą? Mają problem, poczekają minutę.. Opierasz się na regulaminie"? Zapoznaj się z nim najpierw :) bayo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko wtrącę, bo nie mogę patrzeć na wymądrzanie się Qubasa, który nie ma racji i który zapoznał się tylko z obowiązkami graczy, a z prawami już nie.. 

 

 Art. 7. Prawa gracza na serwerze

 

 

                 §7.1. Celowe i przemyślane nie wykonywanie celów mapy (TT – paka znajduje się na końcu mapy i nie zdąży jej zaplantować przed upływem czasu.

                  CT – Nie rozbrajanie paki z powodu chęci zachowania broni).



Poza tym jeżeli kolega nie miał szans na wygranie i rozbrojenie paki to bez sensu tracić broń, którą warto wykorzystać w kolejnej rundzie (tym bardziej jak się nie posiada vipa....). Qubas popełnił błąd (moim zdaniem), ale to chyba bardziej z niedopatrzenia, ale popełnił... Decyzja należy do NNN tak czy siak :)

Ps. Qubas zapoznaj się dokładnie z CAŁYM regulaminem, a potem dopiero wchodź w dyskusje z argumentami, które będą miały jakiś sens
 

Pozdrooo

Edytowane przez doktor hajs
Poprawiono kolorystykę.
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qubas to już kolejna skarga na Ciebie. Dziwie się, że dalej nie rozumiesz swoich błędów które non stop popełniasz. Prawa i obowiązki gracza to podstawa którą Ty jako jeden z administratorów ffa powinieneś znać na pamięć. Pilnuj się chłopie bo już coraz gorzej zaczyna wyglądać Twoja postawa!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności