Skocz do zawartości

VIP


Amej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym poruszyć temat VIPa. Dokładniej chodzi mi o jego dodatkowe 10hp, był już podobny temat gdzie dużo osób stwierdziło że jest to za duża przewaga. Osobiście też uważam że jest to niepotrzebne a wręcz często denerwujące dla innych, część graczy (także vipów, tez twierdzi podobnie). Jestem za zniesieniem tego ułatwienia ;) czekam na opinie innych :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gram tu za często, ale na 3mapy jest podobnie.

Ale, żeby usuwać dodatkowe 10hp trzeba w to miejsce dodać jakiś inny przywilej.

W tym momencie przypominają mi się wszelkie dyskusje na ten temat, że vip ma zachęcać do kupna, (a w nim jakieś fajne dodatki), ale też nie może odstraszać (tzw. Czołg jak to niektórzy nazywają.)

 

A, więc najlepiej napiszcie czym zamienić te 10hp, zrobić większą dyskusję, a może się coś zmieni, bo w tym momencie tylko narzekacie na to, a nikt nie zapropnuje na co zamienić. Ale i tak to decyzja opiekuna.

 

 

Z chęcią jeśli propozycje co do zmiany będą dobre to i możliwe, że zostanie on zmieniony i na 3mapy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wszelkie posty typu "popieram" otrzymacie następnym razem warna. Jeżeli chcecie coś zmieniać to zamiast tworzyć ponownie tego typu temat najpierw zastanówcie się czym można by było to zastąpić, nie zostanie usunięte dodatkowe 10 HP jeżeli nie zostanie zastąpione czymś równie dobrym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być zastąpione dodatkową nagrodą pieniężną za zabicie. HS 300$ zwykły kill 150$ lub za killa +10 hp za HS +15hp ( opcja ta działałaby jeśli gracz nie posiadałby 100hp )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc lekko porównując :D

VIP który jest aktywny w tej chwili

1. Rezerwacja slota 
2. Tag [VIP] 
3. Kolorowy nick 
4. Status VIP na liście graczy 
5. Spadochron 
6. +10 HP co rundę 
7. Immunitet na voteban / votemute / votekick 
8. Darmowa kamizelka 
9. Darmowe granaty 
10. Dodatkowe 200$ przy starcie rundy. 
11. Dodatkowe pieniądze za frag: 100$ 
12. Dodatkowe pieniądze za HeadShot: 150$ 
13. Dodatkowe pieniądze za podłożenie bomby: 200$ 
14. Dodatkowe pieniądze za rozbrojenie bomby: 200
Moja propozycja 
1. Rezerwacja slota 
2. Tag [VIP] 
3. Kolorowy nick 
4. Status VIP na liście graczy 
5. Spadochron 
6. Immunitet na voteban / votemute / votekick 
7. Darmowa kamizelka+hełm
8. Darmowe granaty 
9. Dodatkowe 400$ przy starcie rundy. 
10. Dodatkowe pieniądze za frag: 200$ 
11. Dodatkowe pieniądze za HeadShot: 250$ 
12. Dodatkowe pieniądze za podłożenie bomby: 200$ 
13. Dodatkowe pieniądze za rozbrojenie bomby: 200$ 

Propozycja bardzo podobna to tej którą przedstawił kiedyś Pride ;)

Zmiana dodatkowych 10 hp na hełm, zwiększenie nagrody pieniężnej za zabicie, hs o 100$ i na początku rundy o 200$. 10hp vipa jest bardzo silnym atutem ale twierdzę że zastąpienie go hełmem i dodatkowymi pieniędzmi jest wystarczające. W zamian hp gracz tak na prawdę na każdą rundę dostaje 750$ (hełm 350+400 na start rundy). Nagrody za podłożenie/rozbrojenie bomby nie zwiększyłem ponieważ 500$ to moim zdaniem wystarczająco dużo (300+200 bonus).

 

To jest moja prywatna propozycja i opinia ;) Czekam na wasze :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem vip bez tych dodatkowych 10hp jest zbędny i nie wiem kto w takim przypadku zamierza go przedłużać/kupować po takiej zmianie xD

Edytowane przez Dopi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam :) Czy po zakupie VIPA dostaje się rangę na forum ? I czy jest możliwość przeniesienia VIPA z serwera DD2 na 3Maps ? ;) Pozdrawiam

 

Cześć,

 

VIP na serwerze nie równa się VIP'owi na forum. Są to dwie różne i odrębne usługi, jedna przypisana jest na serwer i daje swoje przywileje przykład: +10 hp, bronie itp. Z kolei ta na forum, daje unikalny kolor, możliwość dawania do 50 lajków itp. 

W skrócie odpowiedź: nie.

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być zastąpione dodatkową nagrodą pieniężną za zabicie. HS 300$ zwykły kill 150$ lub za killa +10 hp za HS +15hp ( opcja ta działałaby jeśli gracz nie posiadałby 100hp )

Po co kasa skoro vip ma menu wyboru broni i dostaje wszystkie granaty i deffa? :v

Mi osobiście to 10hp nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie razem z menu wyborem broni stanowi największy atut vipa i większość graczy pewnie dlatego go kupuje ;v

Jestem na nie, niech zostanie jak jest. Poza tym nie widziałem jeszcze żeby się ktoś skarżył na to. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności