Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][Redaktor]Shanell


Shanell

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek: 20 lat
Ilość spędzanego czasu na forum (w godzinach)?: 826
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Nie miałam okazji nigdy być redaktorem, co za tym idzie brak doświadczenia.
Dział który najbardziej ci odpowiada: Głównie interesuje mnie recenzja filmów, ale jestem w stanie ogarnąć cały kącik redaktorski.
Dlaczego akurat Ty?: Jak na swój wiek jestem osobą poukładaną. Uwielbiam pisać, redagować książki jak i filmy. Nie miałam jeszcze tutaj warna, co za tym idzie znam regulamin forum. Jestem osobą kreatywną z bujną wyobraźnią i nie wstydzę się tego. Zasady pisowni i interpunkcji znam, więc nie należę do osób dla których język polski sprawia trudności.
Co chciałbyś wnieść jako Redaktor?: Jak już wspomniałam, lubię redagować książki oraz filmy. Chciałabym zapełnić kącik redaktorski pod względem filmów, ponieważ od ostatniego czasu mało widzę recenzji. Obejrzałam w swoim życiu bardzo dużo filmów, nawet takich, którzy zapewne inni nie oglądali.

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo pisać... odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. 
Widać, że ma zajawke i chęci, robi to z przyjemności co pewnie zaowocuje :)
Na TAK

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak,

@Shanell jest z nami długo, posiadała już funkcję bardziej odpowiedzialną i zajmującą niż Redaktor, a mimo tego dawała sobie radę bezproblemowo.

Poza tym dobrze operuję językiem, znaczy, że nie robi prostych błędów, co wydaje mi się w tej profesji najważniejsze. 

Żadnego warna na koncie także, użytkowniczka znająca regulamin i przestrzegająca, wydaje się pomocna i dość koleżeńska.

Z racji powyższych dałbym jej szansę. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za. Myślę, że Shanell jako redaktor spisze się dobrze i pomoże Kindze. Kącik ostatnio znowu "popadł w ruinę" i myślę, że Shanell trochę podniesie aktywność w dziale. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało zaakceptowane. Witamy w zespole! :)

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności