Skocz do zawartości

Szybka rekturacja na admina DeathRun 1.6


V0RDEN

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sama nazwa wskazuje w tym temacie będą przeprowadzane szybkie rekrutacje na admina dr 1.6
Potrzebuję 0 adminów/admina do pomocy

W przypadku przyjęcia podania wchodzimy zgłosić się po rangę tutajhttp://forum.cs-classic.pl/topic/22501-nie-masz-rangi-wejd%C5%BA/page-60#entry318135

Jeżeli Twoje podanie zostanie odrzucone następne możesz złożyć za 7 dni

 

WYMAGANIA:

1. Ukończone 14 lat
2. Spędzone 10 godzin na serwerze *
3. Zachowanie kultury *
4. Przynajmniej 5 sensownych postów na forum *
5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) *
6. Posiadanie mikrofonu (nie koniecznie)
7. Składka za admina 11,07 zł SMS (istnieją wyjątki. Wystarczy napisać do opiekuna)

*  - Najważniejsze wymagania
 

WZÓR:

1. Nick:
2. Imię:
3. Wiek:
4. Znajomość AMX (0-10)
5. Sprawny i działający mikrofon:
6. Składka (tak/nie):
7. Link do swojego GameTrack'a:
8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (NIE/TAK) jeżeli tak, to jakich:
9. Parę słów o sobie:
10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:
11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:
12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze:
13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):
14. Staż w Counter-Strike 1.6:
15. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):

Edytowane przez VORDEN
Aktualizacja
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Zygus
2. Imię:Marcin
3. Wiek:17
4. Znajomość AMX (0-10):10
5. Sprawny i działajacy mikrofon:Tak
6. Składka (tak/nie):Jak będzie hajs to czemu nie
7. Link do swojego GameTrack'a:http://www.gametracker.com/player/Zygus/193.33.176.143:27015/
8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (NIE/TAK) jeżeli tak, to jakich:AD,skryptyt na auto strefy
9. Parę słow o sobie:Interesuje się piłką nożną jak i graniem w cs;ą moja kariera z cs zaczeła się 4 lata temu na tej sieci 2 lata temu coś takiego.Jestem zagrożony z 2 przedmiotów ^^.Ale ogólnie jestem osoba uczciwą miłą jak i odpowiedzialną.Co do GT to poprawie.
10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:Adminem chciał zostać gdyż jest dużo osób łamiących regulamin skracają itp.Już tutaj kiedyś adminowałem 8 miesięcy. I chce utrzymać/zrobić taką atmosferę za czasów gdy adminowałem na DR ^^
11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:Nje
12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze:1-1,30h
13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): DR:7-21 WW: 11-20
14. Staż w Counter-Strike 1.6:4 lata
15. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):Tak

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Zygus

2. Imię:Marcin

3. Wiek:17

4. Znajomość AMX (0-10):10

5. Sprawny i działajacy mikrofon:Tak

6. Składka (tak/nie):Jak będzie hajs to czemu nie

7. Link do swojego GameTrack'a:http://www.gametracker.com/player/Zygus/193.33.176.143:27015/

8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (NIE/TAK) jeżeli tak, to jakich:AD,skryptyt na auto strefy

9. Parę słow o sobie:Interesuje się piłką nożną jak i graniem w cs;ą moja kariera z cs zaczeła się 4 lata temu na tej sieci 2 lata temu coś takiego.Jestem zagrożony z 2 przedmiotów ^^.Ale ogólnie jestem osoba uczciwą miłą jak i odpowiedzialną.Co do GT to poprawie.

10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:Adminem chciał zostać gdyż jest dużo osób łamiących regulamin skracają itp.Już tutaj kiedyś adminowałem 8 miesięcy. I chce utrzymać/zrobić taką atmosferę za czasów gdy adminowałem na DR ^^

11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:Nje

12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze:1-1,30h

13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): DR:7-21 WW: 11-20

14. Staż w Counter-Strike 1.6:4 lata

15. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):Tak

GT jest mocno do poprawy ale jeżeli masz checi poprawić je i pomóc nam to nie ma problemu zobaczymy jak to będzie wyglądało w okresie próbnym

Przyjęty na okres próbny 7dni

Napisz na PW o dalsze wskazówki

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Emzi Raper
2. Imię: Mariusz
3. Wiek: 17
4. Znajomość AMX (0-10) 8/10
5. Sprawny i działajacy mikrofon: brak
6. Składka (tak/nie): w razie możliwośći oczywiście
7. Link do swojego GameTrack'a:http://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.143:27015/
8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (NIE/TAK) jeżeli tak, to jakich: skrypt na Auto strefy
9. Parę słow o sobie: Moim zainteresowaniem jest piłka nożna i pobieżna gra w Cs 1.6 jak i go jakieś kilka miesięcy zakończyłem gre w CS Go z powodu ludzi i braku czasu na grywanie gierek powyżej godzinki. Pomimo że jestem niewiele na tej sieci chciałby zaoferować swoją pomoc :) adminom i graczom . Co do nauki w szkole klasa 1 liceum z ocenami trzymam się dobrze :)
10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Hmmm Chciałbym wyłapywać osoby nadużywające lub naruszające zasady regulaminu
11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: :) na steamie jedyną grą jest Cs Go :) (brak)
12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze:3-4h w różnych odstępach czasowych
13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):15-17 19-20 21-23 
14. Staż w Counter-Strike 1.6: 6 lat gry na innych serwerowniach :)
15. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Oczywiście,że tak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick: Emzi Raper

2. Imię: Mariusz

3. Wiek: 17

4. Znajomość AMX (0-10) 8/10

5. Sprawny i działajacy mikrofon: brak

6. Składka (tak/nie): w razie możliwośći oczywiście

7. Link do swojego GameTrack'a:http://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.143:27015/

8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (NIE/TAK) jeżeli tak, to jakich: skrypt na Auto strefy

9. Parę słow o sobie: Moim zainteresowaniem jest piłka nożna i pobieżna gra w Cs 1.6 jak i go jakieś kilka miesięcy zakończyłem gre w CS Go z powodu ludzi i braku czasu na grywanie gierek powyżej godzinki. Pomimo że jestem niewiele na tej sieci chciałby zaoferować swoją pomoc :) adminom i graczom . Co do nauki w szkole klasa 1 liceum z ocenami trzymam się dobrze :)

10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Hmmm Chciałbym wyłapywać osoby nadużywające lub naruszające zasady regulaminu

11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: :) na steamie jedyną grą jest Cs Go :) (brak)

12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze:3-4h w różnych odstępach czasowych

13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):15-17 19-20 21-23 

14. Staż w Counter-Strike 1.6: 6 lat gry na innych serwerowniach :)

15. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Oczywiście,że tak 

 

ładnie napisane podanie ale dzisiaj była na Ciebie napisana skarga i oglądałem demko na którym wiele razy skracałeś

odrzucam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Dawidia

2. Imię: Dawid

3. Wiek: 17

4. Znajomość AMX (0-10) 8

5. Sprawny i działajacy mikrofon: Tak

6. Składka (tak/nie): Nie w tym miesiącu, w przyszlym tak

7. Link do swojego GameTrack'a http://www.gametracker.com/player/Dawidia/193.33.176.143:27015/

 

8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (NIE/TAK) jeżeli tak, to jakich: Nie

9. Parę słow o sobie: Mam na imię Dawid, 17lat, chodzę do technikum mechatronicznego. Interesuje się piłką nożną. Gram też w klubie.

10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Pomagać teraźniejszym adminom w zwalczaniu smyków xd. Myślę, że sprawdzę się w tej roli :)

11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Nie

12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze: Jak nie dostane lenia to sporo.

13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Robocze po szkole, weekendy od rana

14. Staż w Counter-Strike 1.6: Sporo xd szczęśliwi czasu nie liczą, (kolo 6lat?)

15. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Dawidia

2. Imię: Dawid

3. Wiek: 17

4. Znajomość AMX (0-10) 8

5. Sprawny i działajacy mikrofon: Tak

6. Składka (tak/nie): Nie w tym miesiącu, w przyszlym tak

7. Link do swojego GameTrack'a http://www.gametracker.com/player/Dawidia/193.33.176.143:27015/

 

8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (NIE/TAK) jeżeli tak, to jakich: Nie

9. Parę słow o sobie: Mam na imię Dawid, 17lat, chodzę do technikum mechatronicznego. Interesuje się piłką nożną. Gram też w klubie.

10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Pomagać teraźniejszym adminom w zwalczaniu smyków xd. Myślę, że sprawdzę się w tej roli :)

11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Nie

12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze: Jak nie dostane lenia to sporo.

13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Robocze po szkole, weekendy od rana

14. Staż w Counter-Strike 1.6: Sporo xd szczęśliwi czasu nie liczą, (kolo 6lat?)

15. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Tak

Jak dla mnie napisane tak od tak

Dd czasu odrzuconego ostatniego podania Twoje GT spadło a napisałem, że za tydzień znów możesz składać podanko

w tym przypadku będzie tak samo nie przekonałeś mnie, że Ci zależy

odrzucam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Maus
2. Imię: Pierwsze-Jakub, drugie-Kamil.
3. Wiek: 14 w wakacje dokładnie w sierpniu 15.
4. Znajomość AMX (0-10): 6/7 na 10
5. Sprawny i działajacy mikrofon: Tak
6. Składka (tak/nie): Już płaciłem, ale jak będzie trzeba to zapłacę :D
7. Link do swojego GameTrack'a: http://www.gametracker.com/player/Maus/193.33.176.143:27015/

8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (NIE/TAK) jeżeli tak, to jakich: Tylko aim i wh :P
9. Parę słow o sobie: Hmm, jestem kulturalnym chłopakiem o imieniu Jakub, mieszkam w Toruniu, jest to piękne miasto gdzie znajduję się pełno zabytków dzięki czemu bywają u nas obcokrajowce :P Mam rodzeństwo dokładnie to dwie siostry i dwóch braci :P + "przyszły" przybrany brat :PP (Z którym muszę grać w minecrafta...) Dobra kilka rzeczy. które lubię: kakao, kawa (jedna łyżeczka cukru :P), lubię, ale to lubię, lubię oglądać YT (Potrafię nawet cały dzień :P) lubię też dzisiejszy temat z matematyki :P Uczę się też języków obcych! pierwszy podstawowy to Język Angielski, a drugi to Język Francuski. Wiem mało się rozpisałem :P
10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Ponieważ /ten serwer ZACHĘCA do grania/, nie zawsze jest jakiś admin, a jak już jest to na spec'cie ;/ Mam tu już trochę stażu :P Dr ogarniam :D Żałuję, że około 4 miesiące temu napisałem Rezygnację zamiast nieobecności ;c (Nie wiem co więcej napisać ;c).
11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Tak posiadam  STEAM_0:0:147577975
12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze: Hmm około dwóch godzinek dziennie? chyba tak :P
13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Poniedziałek, Wtorek, Czwartek od około 15 :P do nocy? Środa od 18/19 do nocy? Piątek 15, lub 17 (Zależy czy będzie mi się chciało robić lekcję :P) Sobota, Niedziela od około 10 do nocy :P
14. Staż w Counter-Strike 1.6: Około 6 lat z przerwami.
15. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Tak.

Edytowane przez Maus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick: Maus

2. Imię: Pierwsze-Jakub, drugie-Kamil.

3. Wiek: 14 w wakacje dokładnie w sierpniu 15.

4. Znajomość AMX (0-10): 6/7 na 10

5. Sprawny i działajacy mikrofon: Tak

6. Składka (tak/nie): Już płaciłem, ale jak będzie trzeba to zapłacę :D

7. Link do swojego GameTrack'a:http://www.gametracker.com/player/Maus/193.33.176.143:27015/

8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (NIE/TAK) jeżeli tak, to jakich: Tylko aim i wh :P

9. Parę słow o sobie: Hmm, jestem kulturalnym chłopakiem o imieniu Jakub, mieszkam w Toruniu, jest to piękne miasto gdzie znajduję się pełno zabytków dzięki czemu bywają u nas obcokrajowce :P Mam rodzeństwo dokładnie to dwie siostry i dwóch braci :P + "przyszły" przybrany brat :PP (Z którym muszę grać w minecrafta...) Dobra kilka rzeczy. które lubię: kakao, kawa (jedna łyżeczka cukru :P), lubię, ale to lubię, lubię oglądać YT (Potrafię nawet cały dzień :P) lubię też dzisiejszy temat z matematyki :P Uczę się też języków obcych! pierwszy podstawowy to Język Angielski, a drugi to Język Francuski. Wiem mało się rozpisałem :P

10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Ponieważ /ten serwer ZACHĘCA do grania/, nie zawsze jest jakiś admin, a jak już jest to na spec'cie ;/ Mam tu już trochę stażu :P Dr ogarniam :D Żałuję, że około 4 miesiące temu napisałem Rezygnację zamiast nieobecności ;c (Nie wiem co więcej napisać ;c).

11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Tak posiadam  STEAM_0:0:147577975

12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze: Hmm około dwóch godzinek dziennie? chyba tak :P

13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Poniedziałek, Wtorek, Czwartek od około 15 :P do nocy? Środa od 18/19 do nocy? Piątek 15, lub 17 (Zależy czy będzie mi się chciało robić lekcję :P) Sobota, Niedziela od około 10 do nocy :P

14. Staż w Counter-Strike 1.6: Około 6 lat z przerwami.

15. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Tak.

 

No!

przyjęty pisz na PW

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Mlody_Desperados_
2. Imię:Krystian
3. Wiek:15
4. Znajomość AMX (0-10): 7
5. Sprawny i działajacy mikrofon:Jest
6. Składka (tak/nie):Nie
7. Link do swojego

GameTrack'a:https://www.gametracker.com/player/Mlody_Desperados_/193.33.176.143:27015/ Wiem, że mało gram, ale postaram się nadrobić te godziny.

8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (NIE/TAK) jeżeli tak, to jakich:Nie 
9. Parę słow o sobie:Mam na imię Krystian, mam 15 lat, mieszkam w Płocku, interesuję się piłką nożną oraz graniem
10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:Ten serwer mnie wciąga do grania na nim, oraz widzę dużo graczy łamiących regulamin
11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:Nie posiadam
12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze:2-3 godziny na dzień
13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):To różnie zależy w dni szkolne od 15 do 18 a w weekendy od 10 do wieczora jak nie jestem zajęty.
14. Staż w Counter-Strike 1.6:4 lata
15. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):Tak

Edytowane przez Mlody_Desperados_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Mlody_Desperados_

2. Imię:Krystian

3. Wiek:15

4. Znajomość AMX (0-10): 7

5. Sprawny i działajacy mikrofon:Jest

6. Składka (tak/nie):Nie

7. Link do swojego

GameTrack'a:https://www.gametracker.com/player/Mlody_Desperados_/193.33.176.143:27015/ Wiem, że mało gram, ale postaram się nadrobić te godziny.

8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (NIE/TAK) jeżeli tak, to jakich:Nie 

9. Parę słow o sobie:Mam na imię Krystian, mam 15 lat, mieszkam w Płocku, interesuję się piłką nożną oraz graniem

10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:Ten serwer mnie wciąga do grania na nim, oraz widzę dużo graczy łamiących regulamin

11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:Nie posiadam

12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze:2-3 godziny na dzień

13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):To różnie zależy w dni szkolne od 15 do 18 a w weekendy od 10 do wieczora jak nie jestem zajęty.

14. Staż w Counter-Strike 1.6:4 lata

15. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):Tak

5 banów w od początku miesiąca a w ciagu miesiąca prawie 20

GT słabe

odrzucam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Matiq
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 15
4. Znajomość AMX (0-10) 7/10
5. Sprawny i działajacy mikrofon: Nie
6. Składka (tak/nie): Vip i premka
7. Link do swojego GameTrack'a: https://www.gametracker.com/player/Matiq/193.33.176.143:27015/
8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (NIE/TAK) jeżeli tak, to jakich: Nie
9. Parę słow o sobie: Mam na imię Mateusz i mam 15 lat. Pochodzę ze Stalowej Woli. Interesuję się piłką nożną i jazdą na deskorolce.
10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Chciałbym zostać adminem, ponieważ grając na serwerze często widzę jak ludzie skracają mapę lub po prostu łamią regulamin
11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:0: 147154085

12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze: Zależy od dnia ale około 3 godziny
13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):16-19, 11-14
14. Staż w Counter-Strike 1.6: 2 lata
15. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Nie

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick: Matiq

2. Imię: Mateusz

3. Wiek: 15

4. Znajomość AMX (0-10) 7/10

5. Sprawny i działajacy mikrofon: Nie

6. Składka (tak/nie): Vip i premka

7. Link do swojego GameTrack'a: https://www.gametracker.com/player/Matiq/193.33.176.143:27015/

8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (NIE/TAK) jeżeli tak, to jakich: Nie

9. Parę słow o sobie: Mam na imię Mateusz i mam 15 lat. Pochodzę ze Stalowej Woli. Interesuję się piłką nożną i jazdą na deskorolce.

10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Chciałbym zostać adminem, ponieważ grając na serwerze często widzę jak ludzie skracają mapę lub po prostu łamią regulamin

11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:0: 147154085

12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze: Zależy od dnia ale około 3 godziny

13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):16-19, 11-14

14. Staż w Counter-Strike 1.6: 2 lata

15. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Nie

 

W sumie to tak jakbym na Ciebie czekał

długo grasz na DR ale są dwie sprawy

1. Masz 2 posty na forum

2. Twoje GT ostatnio nie powala

Z racji tego, że znam Cię dobrze i wiem, że byłbyś w stanie ustabilizować GT... dam szansę

Przyjęty na okres próbny 14 dni

Pisz PW

 

 

tym samym na chwile obecną zamykam szybką rekrutację

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

1. Nick: AraRd.
2. Imie: Łukasz
3. Wiek: 16
4. Znajomosc AMX (0-10): 5 (byloby 10 ale dawno nie korzystalem)
5. Sprawny i dzialajacy mikrofon: Owszem.
6. Skladka (tak/nie): Skromna dotacja byla - ale moge cos dorzucic.
7. Link do swojego GameTrack'a: https://www.gametracker.com/player/AraRd./193.33.176.143:27015/
8. Czy uzywales wspomagaczy (AD, SH, itp.) (NIE/TAK) jezeli tak, to jakich: Nie.
9. Pare slow o sobie: Mam na imie Łukasz. Interesuje sie muzyka (ostatnio sporo freestylem), grafika rastrowa oraz grami wideo. Z Counter-Strike'iem jestem związany od dłuższego czasu.
10. Dlaczego chcialbys zostac administratorem: Przelala sie czara goryczy. Nie chce co chwile wchodzic na forum i pisac skarg na graczy łamiacych nagminnie regulamin. Widac mam pecha - ze gdy wchodze na serwer (kiedy nie ma admina) to albo ktos nie chce byc w TT albo slychac przez mikrofon krzyki obrażające mnie bądź moją rodzine za to że nie dałem się zabić.
11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jezeli tak, podaj STEAM_ID: Nie
12. Ile czasu mozesz poswiecic na serwerze: 2-3h dziennie.
13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 14-22 ; 9-12
14. Staz w Counter-Strike 1.6: Ogólnie 6 lat z przerwami.
15. Czy posiadales juz admina? (Nie podajemy linków): Tak - na swoim prywatnym serwerze sprzed 2 lat.

 

Serdecznie pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Zygus
2. Imię:Marcin
3. Wiek: 17
4. Znajomość AMX (0-10) 10
5. Sprawny i działajacy mikrofon: Jo
6. Składka (tak/nie):Jo
7. Link do swojego GameTrack'a:http://www.gametracker.com/player/Zygus/193.33.176.143:27015/                      wiem gt do d**y jest ale na 60 fps nie dało sie grać
8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (NIE/TAK) jeżeli tak, to jakich: AD,SH,auto bh,aoutostrefe
9. Parę słow o sobie:Nie widzę sensu a by po raz kolejny się opisywać. Lubi piwo najlepiej Warke Jestem osobą z poczuciem humoru :) Ogólnie to komp naprawiony to teraz mogę bh robić ;) a GT się poprawi
10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:Ponieważ miałem wrócić jak naprawię kompa :D
11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:Nie
12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze:2h
13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):nie wiem jak jestem to jestem zapewne jak wstane to od 11-20/22
14. Staż w Counter-Strike 1.6:4
15. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Tak

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: AraRd.2. Imie: Łukasz3. Wiek: 164. Znajomosc AMX (0-10): 5 (byloby 10 ale dawno nie korzystalem)5. Sprawny i dzialajacy mikrofon: Owszem.6. Skladka (tak/nie): Skromna dotacja byla - ale moge cos dorzucic.7. Link do swojego GameTrack'a: https://www.gametracker.com/player/AraRd./193.33.176.143:27015/8. Czy uzywales wspomagaczy (AD, SH, itp.) (NIE/TAK) jezeli tak, to jakich: Nie.9. Pare slow o sobie: Mam na imie Łukasz. Interesuje sie muzyka (ostatnio sporo freestylem), grafika rastrowa oraz grami wideo. Z Counter-Strike'iem jestem związany od dłuższego czasu.10. Dlaczego chcialbys zostac administratorem: Przelala sie czara goryczy. Nie chce co chwile wchodzic na forum i pisac skarg na graczy łamiacych nagminnie regulamin. Widac mam pecha - ze gdy wchodze na serwer (kiedy nie ma admina) to albo ktos nie chce byc w TT albo slychac przez mikrofon krzyki obrażające mnie bądź moją rodzine za to że nie dałem się zabić.

11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jezeli tak, podaj STEAM_ID: Nie

12. Ile czasu mozesz poswiecic na serwerze: 2-3h dziennie.

13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 14-22 ; 9-12

14. Staz w Counter-Strike 1.6: Ogólnie 6 lat z przerwami.

15. Czy posiadales juz admina? (Nie podajemy linków): Tak - na swoim prywatnym serwerze sprzed 2 lat.

 

Serdecznie pozdrawiam.

Przyjety na okres probny 14 dni

w ten czas popraw GT bo grasz troche mniej niz podales w podaniu stukaj minimum 120 minut dziennie i bedzie gitarka

Pw dalsze wskazowki

 

1. Nick:Zygus

2. Imię:Marcin

3. Wiek: 17

4. Znajomość AMX (0-10) 10

5. Sprawny i działajacy mikrofon: Jo

6. Składka (tak/nie):Jo

7. Link do swojego GameTrack'a:http://www.gametracker.com/player/Zygus/193.33.176.143:27015/ wiem gt do d**y jest ale na 60 fps nie dało sie grać

8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (NIE/TAK) jeżeli tak, to jakich: AD,SH,auto bh,aoutostrefe

9. Parę słow o sobie:Nie widzę sensu a by po raz kolejny się opisywać. Lubi piwo najlepiej Warke Jestem osobą z poczuciem humoru :) Ogólnie to komp naprawiony to teraz mogę bh robić ;) a GT się poprawi

10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:Ponieważ miałem wrócić jak naprawię kompa :D

11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:Nie

12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze:2h

13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):nie wiem jak jestem to jestem zapewne jak wstane to od 11-20/22

14. Staż w Counter-Strike 1.6:4

15. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Tak

Nie ukrywam GT to masz mega slabiutkie

Rozumiem, ze miales kompa nie na stanie i rozumiem, ze chciales zlozyc podanie zaraz po ogarnieciu komputera

daje Ci 7 dni na poprawe GT

Pw dalsze wskazowki

 

 

 

Tymczasem zamykam szybka rekrutacje

Edytowane przez VORDEN
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Ponownie szukam dwóch adminów na serwer Deathrun CS 1.6

Jeżeli przez tydzień nikt nie podejmie się wyzwania temat zamknę i ponownie otworzę rekrutację za jakiś tam czas :)

Gracze i admini proszę aby informować na serwerze o szybkiej rekrutacji

Wymagania znajdują się na samej górze  :hurra:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:OptimusPrim
2. Imię:Szymon
3. Wiek:15,5
4. Znajomość AMX (0-10): 8
5. Sprawny i działajacy mikrofon: Tak
6. Składka (tak/nie):x6 premium x3 vip

7. Link do swojego GameTrack'a: http://www.gametracker.com/player/OptimusPrim/193.33.176.143:27015/
8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (NIE/TAK) jeżeli tak, to jakich: Nie
9. Parę słow o sobie: Mam na imię Szymon. Mieszkam na podkarpaciu . W wolnym czasie lubie jeździć rowerkiem :d Często gram w gry typu Cs 1.6 Cs Go . Obecnie lubie grać w Csa Lola i Rusta czasem też w Ark Survival Evolved :D

10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Skoro jest taka potrzeba zgłaszam się . Nienawidze jak odrazu po wyjściu admina odrazu ludzie  dostają swira i robią co im się żywnie podoba-.- A jesien się zbliża i gracze wrócą tłumami :d

11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Steam tak ale bez Cs 1.6
12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze:1-3H
13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):

W wakacje 10-14

W roku szkolnym 15-20

W weekendy 10-15
14. Staż w Counter-Strike 1.6:6 lat
15. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):Tak

 

PS: Podanie pisałem w sobote ale próbuje dalej mam nadzieje że warna niezarobie ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:OptimusPrim

2. Imię:Szymon

3. Wiek:15,5

4. Znajomość AMX (0-10): 8

5. Sprawny i działajacy mikrofon: Tak

6. Składka (tak/nie):x6 premium x3 vip

7. Link do swojego GameTrack'a: http://www.gametracker.com/player/OptimusPrim/193.33.176.143:27015/

8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (NIE/TAK) jeżeli tak, to jakich: Nie

9. Parę słow o sobie: Mam na imię Szymon. Mieszkam na podkarpaciu . W wolnym czasie lubie jeździć rowerkiem :D Często gram w gry typu Cs 1.6 Cs Go . Obecnie lubie grać w Csa Lola i Rusta czasem też w Ark Survival Evolved :D

10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Skoro jest taka potrzeba zgłaszam się . Nienawidze jak odrazu po wyjściu admina odrazu ludzie  dostają swira i robią co im się żywnie podoba-.- A jesien się zbliża i gracze wrócą tłumami :D

11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Steam tak ale bez Cs 1.6

12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze:1-3H

13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):

W wakacje 10-14

W roku szkolnym 15-20

W weekendy 10-15

14. Staż w Counter-Strike 1.6:6 lat

15. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):Tak

 

PS: Podanie pisałem w sobote ale próbuje dalej mam nadzieje że warna niezarobie ;)

było, było podanko w sobote ale to jest szybka rekrutacja więc nagła potrzeba admina nie sądzę abyś dostał warna przynajmniej ja bym tego nie chciał

 

GT poprawione :)

 

Zgłos się do Riasa po dalsze wskazówki

 

okres próbny 7 dni

Edytowane przez VORDEN
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Mateusz07112
2. Imię:Mateusz
3. Wiek:w Listopadzie 14
4. Znajomość AMX (0-10): 6/10
5. Sprawny i działajacy mikrofon:tak
6. Składka (tak/nie):Jak bede mial pieniadze to czemu nie
7. Link do swojego GameTrack'a: http://www.gametrack....176.143:27015/
8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (NIE/TAK) jeżeli tak, to jakich:Nie
9. Parę słow o sobie:Nazywam sie Mateusz pochodze z Chojnic. Interesuje sie pilka nozna i siatkowka. Mam dwa ulubione zwierzeta: pies i swinka morska. Jek zaczynam grac na komputerze to odrazu wchodze na server dr, bo nie mam co innego do robienia. Wolny czas lubie spedzac z rodzina i przyjaciolmi. Czasami wychodze na dwor pograc w Pokemon GO :D
10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:Chcialbym zostac administratorem tego servera poniewaz widywalem duzo razy jak ludzie skracali, bugowali hp, wychodzili z gry bedac w tt, tt wychodzilo na mape itp.
11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:Nie
12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze:1,5h
13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):w roku szkolnym (Dni robocze- w piatki po szkole, weekendy-12:00 do 14:00 lub dluzej
14. Staż w Counter-Strike 1.6:okolo dwoch lat
15. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):Nie

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Mateusz07112

2. Imię:Mateusz

3. Wiek:w Listopadzie 14

4. Znajomość AMX (0-10): 6/10

5. Sprawny i działajacy mikrofon:tak

6. Składka (tak/nie):Jak bede mial pieniadze to czemu nie

7. Link do swojego GameTrack'a: http://www.gametrack....176.143:27015/

8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (NIE/TAK) jeżeli tak, to jakich:Nie

9. Parę słow o sobie:Nazywam sie Mateusz pochodze z Chojnic. Interesuje sie pilka nozna i siatkowka. Mam dwa ulubione zwierzeta: pies i swinka morska. Jek zaczynam grac na komputerze to odrazu wchodze na server dr, bo nie mam co innego do robienia. Wolny czas lubie spedzac z rodzina i przyjaciolmi. Czasami wychodze na dwor pograc w Pokemon GO :D

10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:Chcialbym zostac administratorem tego servera poniewaz widywalem duzo razy jak ludzie skracali, bugowali hp, wychodzili z gry bedac w tt, tt wychodzilo na mape itp.

11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:Nie

12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze:1,5h

13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):w roku szkolnym (Dni robocze- w piatki po szkole, weekendy-12:00 do 14:00 lub dluzej

14. Staż w Counter-Strike 1.6:okolo dwoch lat

15. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):Nie

GT masz dobre, nawet lepsze niz napisales w podaniu

Jestes baaardzo mlody

Problemow z Toba nie ma

 

Zaryzykuje i dam Ci szanse i krotki okres probny na 7 dni

W tym czasie chce zobaczyc w Tobie dobrego admina, dobra opinie o Tobie, aktywnosc na forum

Bedziesz pod scislym nadzorem ale bede sklonny dac Ci szanse :)

Daje Ci kredyt zaufania

Kiedys musi byc ten pierwszy raz

Powodzenia ;)

 

Zglos sie do Riasa

Edytowane przez VORDEN
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam
Znów poszukuje adminów na serwer Deathrun cs 1.6 ponieważ trochę odeszło a trochę musiało stracić admina.

Wyżej na pierwszej stronie podane szczegóły i wymagania

Konkretnie 2 adminów potrzeba (możliwe, że liczba wzrośnie do 3-4 zależy jakie będzie zainteresowanie bo faworyci już są adminami)

Możliwość składania podań będzie do czasu aż zostaną przyjęte 2 osoby


Adminów proszę o informowanie o szybkiej rekrutacji.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYMAGANIA:

 

1. Ukończone 14 lat +

2. Spędzone 10 godzin na serwerze * +

3. Zachowanie kultury * +

4. Przynajmniej 5 sensownych postów na forum * +

5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) * +

6. Posiadanie mikrofonu (nie koniecznie) -

7. Składka za admina 11,07 zł SMS (istnieją wyjątki. Wystarczy napisać do opiekuna) +/-

 

*  - Najważniejsze wymagania

 

WZÓR:

 

1. Nick: [bHM***Black***[250fps] ( zmieniłem z Black-Hunter)

2. Imię: Oliwier

3. Wiek: 15 lat

4. Znajomość AMX (0-10): 8

5. Sprawny i działajacy mikrofon: Nie (zepsułem niechcący)

6. Składka (tak/nie): W najbliższym czasie NIE.

7. Link do swojego GameTrack'a: stary nick klik , nowy nick klik

8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (NIE/TAK) jeżeli tak, to jakich: NIE

9. Parę słow o sobie: Jestem Oliwier mam 15 lat chodzę do III klasy Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krasnosielcu. Moimi zainteresowaniami są piłka nożna, tenis stołowy, siatkówka <3, grafika komputerowa, tańczenie i śpiewanie, oraz oczywiście Counter Strike 1.6. Jestem w miarę panującym nad sobą, miłym, kulturalnym, pomocnym i bardzo energicznym gościem. W Counter Strika zacząłem grać  prawie półtora roku temu dzieki koledze z klasy no i można powiedzieć "pokochałem" tą grę.

10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Chciałbym zostać Administratorem ponieważ widzę żę na serwerze jest 7 Adminów w tym Właściciel i 2 Opiekunów. Po za tym nie mogę znieść graczy łamiących regulamin, zaczynając od 10 latków używjących mikrofonu, kończąc na cheaterach (których po wakacjach przybywa) 

11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Posiadam ale nie wydałem 5 Dolarów i mam zablokowany na razie klik

12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze: półtorej do dwóch godzin ( wiem na GT nie widać tych dwóch godzin ale poprawie ten czas)

13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Codziennie od 17:00 lub 17:30 do 20:00

14. Staż w Counter-Strike 1.6: Rok i 4 miesiące

15. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Tak

 

Wiem, że zawiodłem 2 razy i wiem, iż raczej nie zaufacie mi znowu zbyt szybko (sam bym sobie nie zaufał na waszym miejscu), lecz obiecuję NIE NAWALĘ ZNOWU i proszę o ostatnia szansę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

WYMAGANIA:
 
1. Ukończone 14 lat +
2. Spędzone 10 godzin na serwerze * +
3. Zachowanie kultury * +
4. Przynajmniej 5 sensownych postów na forum * +
5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) * +
6. Posiadanie mikrofonu (nie koniecznie) -
7. Składka za admina 11,07 zł SMS (istnieją wyjątki. Wystarczy napisać do opiekuna) +/-
 
*  - Najważniejsze wymagania
 
WZÓR:
 
1. Nick: [bHM***Black***[250fps] ( zmieniłem z Black-Hunter)
2. Imię: Oliwier
3. Wiek: 15 lat
4. Znajomość AMX (0-10): 8
5. Sprawny i działajacy mikrofon: Nie (zepsułem niechcący)
6. Składka (tak/nie): W najbliższym czasie NIE.
7. Link do swojego GameTrack'a: stary nick klik , nowy nick klik
8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (NIE/TAK) jeżeli tak, to jakich: NIE
9. Parę słow o sobie: Jestem Oliwier mam 15 lat chodzę do III klasy Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krasnosielcu. Moimi zainteresowaniami są piłka nożna, tenis stołowy, siatkówka <3, grafika komputerowa, tańczenie i śpiewanie, oraz oczywiście Counter Strike 1.6. Jestem w miarę panującym nad sobą, miłym, kulturalnym, pomocnym i bardzo energicznym gościem. W Counter Strika zacząłem grać  prawie półtora roku temu dzieki koledze z klasy no i można powiedzieć "pokochałem" tą grę.
10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Chciałbym zostać Administratorem ponieważ widzę żę na serwerze jest 7 Adminów w tym Właściciel i 2 Opiekunów. Po za tym nie mogę znieść graczy łamiących regulamin, zaczynając od 10 latków używjących mikrofonu, kończąc na cheaterach (których po wakacjach przybywa) 
11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Posiadam ale nie wydałem 5 Dolarów i mam zablokowany na razie klik
12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze: półtorej do dwóch godzin ( wiem na GT nie widać tych dwóch godzin ale poprawie ten czas)
13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Codziennie od 17:00 lub 17:30 do 20:00
14. Staż w Counter-Strike 1.6: Rok i 4 miesiące
15. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Tak
 
Wiem, że zawiodłem 2 razy i wiem, iż raczej nie zaufacie mi znowu zbyt szybko (sam bym sobie nie zaufał na waszym miejscu), lecz obiecuję NIE NAWALĘ ZNOWU i proszę o ostatnia szansę.

 

Razem z Markiem ustaliliśmy, że ostatnią szansę zmarnowałeś i raczej nie masz co liczyć na admina

Z racji tego, że admini serwera strasznie się wykruszyli podanie przyjmuje na okres 7 dni

W tym czasie masz szanse poprawić GT które jest słabe i nic nie pomoże w pilnowaniu serwera postaraj się posiedzieć te 100 minut dziennie

Napisz do Marka

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności