Skocz do zawartości

Szybka rekturacja na admina DeathRun 1.6


V0RDEN

Rekomendowane odpowiedzi

1. Ukończone 14 lat+
2. Spędzone 10 godzin na serwerze *+
3. Zachowanie kultury *+
4. Przynajmniej 5 sensownych postów na forum *+
5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) *+
6. Posiadanie mikrofonu (nie koniecznie)+
7. Składka za admina 11,07 zł SMS (istnieją wyjątki. Wystarczy napisać do opiekuna) -

*  - Najważniejsze wymagania


1. Nick:xSZYNECZKAx
2. Imię:Mateusz
3. Wiek:14
4. Znajomość AMX (0-10):4
5. Sprawny i działajacy mikrofon:tak
6. Składka (tak/nie):nie
7. Link do swojego GameTrack'a:http://www.gametracker.com/player/xSZYNECZKAx/193.33.176.143:27015/ (Poprawi sie :D)
8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (NIE/TAK) jeżeli tak, to jakich:SH,WH,AIMBOT :D
9. Parę słow o sobie:Mam na imie Mateusz Interesuje sie Grami komputerowymi,Piłką nożna oraz technika. Ostatnio "opierniczam" sie z w-f nie chce mi sie ćwiczyć xD,No co tu wiecej dodać :c juz nic xD
10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:Chciałbym pomagać innym gracząm oraz banować tych co lamią regulamin,żeby zapanował spokój na serwerze ^^
11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Posiadam lecz wole grac na ns [wiecej fps] jak cos to podam na PW
12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze:2-3h
13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Po szkole (15) lub w weekendy to zalezy
14. Staż w Counter-Strike 1.6:4 lata
15. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):Tak, teraz posiadam :p

Edytowane przez xSZYNECZKAx
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ukończone 14 lat+

2. Spędzone 10 godzin na serwerze *+

3. Zachowanie kultury *+

4. Przynajmniej 5 sensownych postów na forum *+

5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) *+

6. Posiadanie mikrofonu (nie koniecznie)+

7. Składka za admina 11,07 zł SMS (istnieją wyjątki. Wystarczy napisać do opiekuna) -

 

*  - Najważniejsze wymagania

 

 

1. Nick:xSZYNECZKAx

2. Imię:Mateusz

3. Wiek:14

4. Znajomość AMX (0-10):4

5. Sprawny i działajacy mikrofon:tak

6. Składka (tak/nie):nie

7. Link do swojego GameTrack'a:http://www.gametracker.com/player/xSZYNECZKAx/193.33.176.143:27015/ (Poprawi sie :D)

8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (NIE/TAK) jeżeli tak, to jakich:SH,WH,AIMBOT :D

9. Parę słow o sobie:Mam na imie Mateusz Interesuje sie Grami komputerowymi,Piłką nożna oraz technika. Ostatnio "opierniczam" sie z w-f nie chce mi sie ćwiczyć xD,No co tu wiecej dodać :c juz nic xD

10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:Chciałbym pomagać innym gracząm oraz banować tych co lamią regulamin,żeby zapanował spokój na serwerze ^^

11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Posiadam lecz wole grac na ns [wiecej fps] jak cos to podam na PW

12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze:2-3h

13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Po szkole (15) lub w weekendy to zalezy

14. Staż w Counter-Strike 1.6:4 lata

15. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):Tak, teraz posiadam :p

Słabo się rozpisałeś

Z racji tego, że bardzo potrzebujemy adminów dam Ci okres próbny 7 dni

W tym czasie Twoje GT ma wyglądać tak jak napisałeś w podaniu :P wymagam 100-180 minut

Jak GT nie ogarniesz automatycznie admina tracisz

Do Marka napisz

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: rac0.
2. Imię: Jakub
3. Wiek: 14 lat
4. Znajomość AMX (0-10) 6/10 nauczę się jeszcze 
5. Sprawny i działajacy mikrofon: Tak
6. Składka (tak/nie): tak
7. Link do swojego GameTrack'a: http://www.gametracker.com/player/rac0./193.33.176.143:27015/
8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (NIE/TAK) jeżeli tak, to jakich: nigdy 
9. Parę słow o sobie: Cześć mam na imię Jakub. Moje zainteresowania to : gra w cs'a granie w piłkę nożną jazda na rowerze. 
10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Ponieważ chciałbym pomóc serwerowi żeby się jakoś rozkręcał. Nie lubie jak ktoś mi psuje grę dlatego piszę podanie na Administratora. 
11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_2:0:1136337455 
12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze: 1/4h dziennie 
13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze od 16 do 18/19  Weekendy od 9 rano do 15  wiem ze nie widac to w GT ale gram w tych godzinach tylko przeskakuje z serwera na serwer 
14. Staż w Counter-Strike 1.6: od 7 lat gram z przerwami
15. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): nie ale mam strażnika i podchodzę pod adm 

 
 
GT słabe wiem ale poprawię wszystko i moje zaległośći 
Pozdrawiam rac0.
 
 
WYMAGANIA:

1. Ukończone 14 lat +
2. Spędzone 10 godzin na serwerze * +
3. Zachowanie kultury * +
4. Przynajmniej 5 sensownych postów na forum * +
5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) * +
6. Posiadanie mikrofonu (nie koniecznie) +
7. Składka za admina 11,07 zł SMS (istnieją wyjątki. Wystarczy napisać do opiekuna) +/-
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick: rac0.

2. Imię: Jakub

3. Wiek: 14 lat

4. Znajomość AMX (0-10) 6/10 nauczę się jeszcze 

5. Sprawny i działajacy mikrofon: Tak

6. Składka (tak/nie): tak

7. Link do swojego GameTrack'a: http://www.gametracker.com/player/rac0./193.33.176.143:27015/

8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (NIE/TAK) jeżeli tak, to jakich: nigdy 

9. Parę słow o sobie: Cześć mam na imię Jakub. Moje zainteresowania to : gra w cs'a granie w piłkę nożną jazda na rowerze. 

10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Ponieważ chciałbym pomóc serwerowi żeby się jakoś rozkręcał. Nie lubie jak ktoś mi psuje grę dlatego piszę podanie na Administratora. 

11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_2:0:1136337455 

12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze: 1/4h dziennie 

13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze od 16 do 18/19  Weekendy od 9 rano do 15  wiem ze nie widac to w GT ale gram w tych godzinach tylko przeskakuje z serwera na serwer 

14. Staż w Counter-Strike 1.6: od 7 lat gram z przerwami

15. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): nie ale mam strażnika i podchodzę pod adm 

 
 
GT słabe wiem ale poprawię wszystko i moje zaległośći 
Pozdrawiam rac0.
 
 
WYMAGANIA:

 

1. Ukończone 14 lat +

2. Spędzone 10 godzin na serwerze * +

3. Zachowanie kultury * +

4. Przynajmniej 5 sensownych postów na forum * +

5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) * +

6. Posiadanie mikrofonu (nie koniecznie) +

7. Składka za admina 11,07 zł SMS (istnieją wyjątki. Wystarczy napisać do opiekuna) +/-

 

No GT jest mega słabe

 

Szyneczka wyżej miał gorsze GT ale okres próbny idzie mu dobrze jak widać 2-3h potrafi pilnować, wymagania spełniasz jedyne co to poprawka GT które szybko można poprawić

Tego samego będę wymagał od Ciebie

 

Przyjęty na okres próbny 7 dni

Jeżeli się nie spiszesz admin zostanie odebrany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Giga
2. Imię: Mateusz
3. Wiek:19
4. Znajomość AMX (0-10): 10
5. Sprawny i działajacy mikrofon: tak
6. Składka (tak/nie): pomyslimy
7. Link do swojego GameTrack'a:http://www.gametracker.com/player/Giga/193.33.176.143:27015/
8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (NIE/TAK) jeżeli tak, to jakich: Zmieniacz IP(nie sadze ze to cheat): D
9. Parę słow o sobie: Ogarniam C++,pisze skrypty aliasy itp,gram w cs go,pilke nozna :D
10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Duzo osob skraca,wyzywa, uzywa wspomagaczy dlatego chcialbym zostac adminem i karac takich:D
11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:Ta https://steamcommunity.com/profiles/76561198131573829
12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze: 3-5h na dzien roboczy(w weekend wiecej)
13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze po 20, weekendy 9-15
14. Staż w Counter-Strike 1.6: 10 lat
15. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Ta

Edytowane przez oVer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Giga2. Imię: Mateusz3. Wiek:194. Znajomość AMX (0-10): 105. Sprawny i działajacy mikrofon: tak6. Składka (tak/nie): pomyslimy7. Link do swojego GameTrack'a:http://www.gametracker.com/player/Giga/193.33.176.143:27015/8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (NIE/TAK) jeżeli tak, to jakich: Zmieniacz IP(nie sadze ze to cheat): D9. Parę słow o sobie: Ogarniam C++,pisze skrypty aliasy itp,gram w cs go,pilke nozna :D10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Duzo osob skraca,wyzywa, uzywa wspomagaczy dlatego chcialbym zostac adminem i karac takich:D11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:Ta https://steamcommunity.com/profiles/7656119813157382912. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze: 3-5h na dzien roboczy(w weekend wiecej)13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze po 20, weekendy 9-1514. Staż w Counter-Strike 1.6: 10 lat15. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Ta

1. Warn

2 Zastanow sie nad soba

 

Odrzucam

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1. Nick: guzik :)
2. Imię: Tomasz
3. Wiek: 16 lat
4. Znajomość AMX (0-10) 7
5. Sprawny i działajacy mikrofon: tak
6. Składka (tak/nie): nie 
7. Link do swojego GameTrack'a: http://www.gametracker.com/guzik12345678/
8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (NIE/TAK) jeżeli tak, to jakich: nie
9. Parę słow o sobie: atkywny, sumienny, doświadczony w tego typu gierkach
10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Gram już wiele lat na tym serwerze i chciałbym pilnować regulaminu, ponieważ jak gram to często gracze łamią regulamin a nie ma administratora.
11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: nie
12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze: kilka godzin
13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): głównie weekendy ale w dni robocze też gram często 
14. Staż w Counter-Strike 1.6: coś koło 6 lat
15. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): tak

Edytowane przez Rias
to jest Twoje gt: http://www.gametracker.com/player/guzik :)/193.33.176.143:27015/
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick: guzik :)

2. Imię: Tomasz

3. Wiek: 16 lat

4. Znajomość AMX (0-10) 7

5. Sprawny i działajacy mikrofon: tak

6. Składka (tak/nie): nie 

7. Link do swojego GameTrack'a: http://www.gametracker.com/guzik12345678/

8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (NIE/TAK) jeżeli tak, to jakich: nie

9. Parę słow o sobie: atkywny, sumienny, doświadczony w tego typu gierkach

10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Gram już wiele lat na tym serwerze i chciałbym pilnować regulaminu, ponieważ jak gram to często gracze łamią regulamin a nie ma administratora.

11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: nie

12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze: kilka godzin

13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): głównie weekendy ale w dni robocze też gram często 

14. Staż w Counter-Strike 1.6: coś koło 6 lat

15. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): tak

 

GT jest średnie ale tylko dlatego, że nie pojawiasz się na serwerze dzień, dwa lub trzy

Myślę, że jeżeli dostaniesz admina to będziesz grał codziennie

tak więc daje Ci szanse i okres próbny 7 dni

PW

 

//Rias

Jednak odrzucamy, gracz ma warna i próbuje obejść regulamin. Dodatkowo nie podoba mi się jego podejście (PW).

Edytowane przez Rias
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam podanie o admina. Odpracowałem warna. 

1. Nick: guzik  :)
2. Imię: Tomasz
3. Wiek: 16 lat
4. Znajomość AMX (0-10) 7
5. Sprawny i działajacy mikrofon: tak
6. Składka (tak/nie): nie 
7. Link do swojego GameTrack'a: http://www.gametrack.../guzik12345678/
8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (NIE/TAK) jeżeli tak, to jakich: nie
9. Parę słow o sobie: Odpowiedzialny, sumienny, uczciwy,
10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Gram już wiele lat na tym serwerze i chciałbym pilnować regulaminu, ponieważ jak gram to często gracze łamią regulamin a nie ma administratora.
11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: nie
12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze: kilka godzin
13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): głównie weekendy ale w dni robocze też gram często 
14. Staż w Counter-Strike 1.6: coś koło 6 lat
15. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): tak

Edytowane przez VORDEN
twoje gt http://www.gametracker.com/player/guzik :)/193.33.176.143:27015/
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam podanie o admina. Odpracowałem warna. 

1. Nick: guzik  :)

2. Imię: Tomasz

3. Wiek: 16 lat

4. Znajomość AMX (0-10) 7

5. Sprawny i działajacy mikrofon: tak

6. Składka (tak/nie): nie 

7. Link do swojego GameTrack'a: http://www.gametrack.../guzik12345678/

8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (NIE/TAK) jeżeli tak, to jakich: nie

9. Parę słow o sobie: Odpowiedzialny, sumienny, uczciwy,

10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Gram już wiele lat na tym serwerze i chciałbym pilnować regulaminu, ponieważ jak gram to często gracze łamią regulamin a nie ma administratora.

11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: nie

12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze: kilka godzin

13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): głównie weekendy ale w dni robocze też gram często 

14. Staż w Counter-Strike 1.6: coś koło 6 lat

15. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): tak

Popraw GT

 

przyjęty na okres próbny 7 dni

zgłoś się do Riasa

masz czas do końca dni roboczych

Edytowane przez VORDEN
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Maus
2. Imię: Jakub
3. Wiek: 15
4. Znajomość AMX (0-10) 7/8
5. Sprawny i działajacy mikrofon: Tak
6. Składka (tak/nie): Na razie nie, kiedy będę mógł zapłacić to napiszę do opiekuna ;v
7. Link do swojego GameTrack'a: klik
8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (NIE/TAK) jeżeli tak, to jakich: Ad, sh, aim, wh, norecoil, trigger bot, i dalej dalej nie chce mi się pisać ;v
9. Parę słow o sobie: Mam na imię Kuba, mam 15 lat. Mieszkam w Toruniu. Nie wiem co pisać jestem chory i trochę mało myślę teraz xd Pisałem dopiero co rezygnacje wiem jak ktoś chce wiedzieć czemu wracam nie do mnie napiszę nie będę tutaj tego pisał ;v Znacie mnie i w ogóle wiecie xd
10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Potrzeba adminów, ludzie łamią regulamin no co ja będę pisał sami wiecie.
11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Tak, lecz nie gram na tym serwerze na steam.
12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze: około godziny, dwie
13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W robocze od około 15 do 23
14. Staż w Counter-Strike 1.6: Nie pamiętam około 6 lat
15. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Tak

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick: Maus

2. Imię: Jakub

3. Wiek: 15

4. Znajomość AMX (0-10) 7/8

5. Sprawny i działajacy mikrofon: Tak

6. Składka (tak/nie): Na razie nie, kiedy będę mógł zapłacić to napiszę do opiekuna ;v

7. Link do swojego GameTrack'a: klik

8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (NIE/TAK) jeżeli tak, to jakich: Ad, sh, aim, wh, norecoil, trigger bot, i dalej dalej nie chce mi się pisać ;v

9. Parę słow o sobie: Mam na imię Kuba, mam 15 lat. Mieszkam w Toruniu. Nie wiem co pisać jestem chory i trochę mało myślę teraz xd Pisałem dopiero co rezygnacje wiem jak ktoś chce wiedzieć czemu wracam nie do mnie napiszę nie będę tutaj tego pisał ;v Znacie mnie i w ogóle wiecie xd

10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Potrzeba adminów, ludzie łamią regulamin no co ja będę pisał sami wiecie.

11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Tak, lecz nie gram na tym serwerze na steam.

12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze: około godziny, dwie

13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W robocze od około 15 do 23

14. Staż w Counter-Strike 1.6: Nie pamiętam około 6 lat

15. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Tak

 

przyjęty na okres próbny 7 dni

PW do Riasa

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Kaczorek (:|>*
2. Imię: Kacper
3. Wiek: Skończone 15.
4. Znajomość AMX (0-10): 6-7/10
5. Sprawny i działajacy mikrofon: Posiadam
6. Składka (tak/nie): Jak będzie trzeba to tak.
7. Link do swojego GameTrack'a: http://www.gametracker.com/player/Kaczorek%20%28%3A%7C%3E%2A/193.33.176.143:27015/
8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (NIE/TAK) jeżeli tak, to jakich: WH, żadnych innych :P
9. Parę słow o sobie: Interesuję się piłką nożną, siatkówką i E-Sportem :D
10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Chciałbym zostać administratorem ze względu, na dużą ilość graczy którzy ; cheatują, skracają, bugują HP, nie kulturalnie się wyrażają.
11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_2:0:1777894940
12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze: od pon-czwartku od 14-17 w weekend cały dzień
13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): pon-czwartek 14-17, weekend całe dnie <3
14. Staż w Counter-Strike 1.6: 3lata około
15. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): tak

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Kaczorek (:|>*

2. Imię: Kacper

3. Wiek: Skończone 15.

4. Znajomość AMX (0-10): 6-7/10

5. Sprawny i działajacy mikrofon: Posiadam

6. Składka (tak/nie): Jak będzie trzeba to tak.

7. Link do swojego GameTrack'a: http://www.gametracker.com/player/Kaczorek%20%28%3A%7C%3E%2A/193.33.176.143:27015/

8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (NIE/TAK) jeżeli tak, to jakich: WH, żadnych innych :p

9. Parę słow o sobie: Interesuję się piłką nożną, siatkówką i E-Sportem :D

10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Chciałbym zostać administratorem ze względu, na dużą ilość graczy którzy ; cheatują, skracają, bugują HP, nie kulturalnie się wyrażają.

11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_2:0:1777894940

12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze: od pon-czwartku od 14-17 w weekend cały dzień

13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): pon-czwartek 14-17, weekend całe dnie <3

14. Staż w Counter-Strike 1.6: 3lata około

15. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): tak

W takim razie możesz przeznaczyć na grę +/- 3h a w weekendy nawet więcej

GT słabe ale ja zawsze daje szanse w okresie probnym na poprawe

w takim układzie dam Ci okres próbny na 14 dni

PW do Riasa

i zgłosić się po rangę

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: 123
2. Imię: ALan
3. Wiek: 21
4. Znajomość AMX (0-10) ; 9
5. Sprawny i działajacy mikrofon: Tak
6. Składka (tak/nie): Zależy od miesiąca
7. Link do swojego GameTrack'a:http://www.gametrack....176.143:27015/
8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (NIE/TAK) jeżeli tak, to jakich: Dawno dawno temu 6lat+ temu. wh/aim ;d
9. Parę słow o sobie: uczciwy, spokojny, niekonfliktowy.
10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Mam sporo wolnego czasu, zacząłem grać na dr i nnarazie nie mam zamiaru zmieniać serwera.
11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:1:47750073
12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze: Dziennie 6h
13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze rano 6-8. Po południu 13-15;30, wieczorem. 20-24. weekendy różnie ale naturalnie więcej.
14. Staż w Counter-Strike 1.6: 9 lat
15. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Jak najbardziej :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: 123

2. Imię: ALan

3. Wiek: 21

4. Znajomość AMX (0-10) ; 9

5. Sprawny i działajacy mikrofon: Tak

6. Składka (tak/nie): Zależy od miesiąca

7. Link do swojego GameTrack'a:http://www.gametrack....176.143:27015/

8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (NIE/TAK) jeżeli tak, to jakich: Dawno dawno temu 6lat+ temu. wh/aim ;d

9. Parę słow o sobie: uczciwy, spokojny, niekonfliktowy.

10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Mam sporo wolnego czasu, zacząłem grać na dr i nnarazie nie mam zamiaru zmieniać serwera.

11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:1:47750073

12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze: Dziennie 6h

13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze rano 6-8. Po południu 13-15;30, wieczorem. 20-24. weekendy różnie ale naturalnie więcej.

14. Staż w Counter-Strike 1.6: 9 lat

15. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Jak najbardziej :)

Zmieniam zdanie jednak podanie odrzucam

Skracałeś na deathrun_arctic wczoraj

Edytowane przez VORDEN
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Jay McKenzie
2. Imię: Kuba
3. Wiek: za miesiąc 18
4. Znajomość AMX (0-10) 9
5. Sprawny i działajacy mikrofon: Tak
6. Składka (tak/nie): Jesli wymagana to owszem
7. Link do swojego GameTrack'a: http://www.gametracker.com/player/Jay%20McKenzie/193.33.176.143:27015/
8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (NIE/TAK) jeżeli tak, to jakich: Nie
9. Parę słow o sobie: Jestem doświadczonym i znanym graczem na sieci, inni użytkownicy mi ufają (przynajmniej tak mi się wydaje). Będąc adminem nigdy nie występowała u mnie taryfa ulgowa (widzę, że nagminnie łamie regulamin - banicja)
10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Ponieważ gracze gdy widzą, że nie ma na serwerze żadnego admina, pozwalają sobie na wolną amerykankę - róbta co chceta
11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:1:40732661
12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze: zależy od dnia, na obecną chwilę na głowie mam maturę oraz kurs na prawo jazdy, więc nie mogę określić dokładnego czasu jaki mógłbym poświęcić
13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze przeważnie od 18-22, weekendy zależy od sytuacji
14. Staż w Counter-Strike 1.6: 6 lat (chyba nawet dzisiaj wybiło :D)
15. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Tak

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Jay McKenzie

2. Imię: Kuba

3. Wiek: za miesiąc 18

4. Znajomość AMX (0-10) 9

5. Sprawny i działajacy mikrofon: Tak

6. Składka (tak/nie): Jesli wymagana to owszem

7. Link do swojego GameTrack'a: http://www.gametracker.com/player/Jay%20McKenzie/193.33.176.143:27015/

8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (NIE/TAK) jeżeli tak, to jakich: Nie

9. Parę słow o sobie: Jestem doświadczonym i znanym graczem na sieci, inni użytkownicy mi ufają (przynajmniej tak mi się wydaje). Będąc adminem nigdy nie występowała u mnie taryfa ulgowa (widzę, że nagminnie łamie regulamin - banicja)

10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Ponieważ gracze gdy widzą, że nie ma na serwerze żadnego admina, pozwalają sobie na wolną amerykankę - róbta co chceta

11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:1:40732661

12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze: zależy od dnia, na obecną chwilę na głowie mam maturę oraz kurs na prawo jazdy, więc nie mogę określić dokładnego czasu jaki mógłbym poświęcić

13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze przeważnie od 18-22, weekendy zależy od sytuacji

14. Staż w Counter-Strike 1.6: 6 lat (chyba nawet dzisiaj wybiło :D)

15. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Tak

No w końcu jakiś konkret!

Przyjmuję, pisz na PW

Edytowane przez VORDEN
okres próbny 7 dni
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: vittovsky1g

2. Imię: Patryk

3. Wiek: 18

4. Znajomość AMX (0-10) 6/7

5. Sprawny i działajacy mikrofon: Tak

6. Składka (tak/nie): Tak

7. Link do swojego GameTrack'a: http://www.gametracker.com/player/vittovsky1g/193.33.176.143:27015/

8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (NIE/TAK) jeżeli tak, to jakich: Aim wh sh kz hack

9. Parę słow o sobie: Pochodzę z Zielonej Góry (woj. lubuskie jakby ktos nie wiedzial) aktualnie mieszkam w Świebodzinie (40 km od Zielonej) Interesuję się cs'em, piłką nożna oraz weed'em. Czasem lubie też pośmigać na moim motolku :D

10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Chciałbym pomóc adminom w wyłapaniu graczy, którzy nieprzestrzegają regulaminu wiadomo w jaki sposób. skracają, wyzywają czy przeklinają.

11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM:0:0:14763531

12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze: od 2h do 5h 

13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W tygodniu 15-22, weekendy 8-22

14. Staż w Counter-Strike 1.6: 5 lat 

15. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Tak

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: vittovsky1g

2. Imię: Patryk

3. Wiek: 18

4. Znajomość AMX (0-10) 6/7

5. Sprawny i działajacy mikrofon: Tak

6. Składka (tak/nie): Tak

7. Link do swojego GameTrack'a: http://www.gametracker.com/player/vittovsky1g/193.33.176.143:27015/

8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (NIE/TAK) jeżeli tak, to jakich: Aim wh sh kz hack

9. Parę słow o sobie: Pochodzę z Zielonej Góry (woj. lubuskie jakby ktos nie wiedzial) aktualnie mieszkam w Świebodzinie (40 km od Zielonej) Interesuję się cs'em, piłką nożna oraz weed'em. Czasem lubie też pośmigać na moim motolku :D

10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Chciałbym pomóc adminom w wyłapaniu graczy, którzy nieprzestrzegają regulaminu wiadomo w jaki sposób. skracają, wyzywają czy przeklinają.

11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM:0:0:14763531

12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze: od 2h do 5h 

13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W tygodniu 15-22, weekendy 8-22

14. Staż w Counter-Strike 1.6: 5 lat 

15. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Tak

Przyjety

Popraw GT bo jest slabe

Okres probny 7 dni

 

Nie daje dluzszego okresu bo i tak niedlugo sprawdzamy aktywnosc adminow

PW do Riasa i zglos sie po range

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Stara Blachara
2. Imię: Wojtek
3. Wiek: 23
4. Znajomość AMX (0-10) 7

5. Sprawny i działajacy mikrofon: Nie
6. Składka (tak/nie): Jesli wymagana to oczywiscie
7. Link do swojego GameTrack'a:http://www.gametracker.com/wojciechmoroz/
8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (NIE/TAK) jeżeli tak, to jakich: Nie
9. Parę słow o sobie: jestem handlarzem lubie grac w cs gdy bede mial admina nie dopuszcze zeby chacker albo ktos cos zlego robil :D
10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:Poniewarz jak widze cheatera to mnie nie wiem co chce mu zrobic wiec bym mu dal bana
11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE): NIE

12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze: okolo 5 godz zalezy od dnia
13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): od okolo 17-22 a w weekendy okolo 10-17
14. Staż w Counter-Strike 1.6: okolo 3 lat
15. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Tak

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Stara Blachara2. Imię: Wojtek3. Wiek: 234. Znajomość AMX (0-10) 7

5. Sprawny i działajacy mikrofon: Nie6. Składka (tak/nie): Jesli wymagana to oczywiscie7. Link do swojego GameTrack'a:http://www.gametracker.com/wojciechmoroz/8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (NIE/TAK) jeżeli tak, to jakich: Nie9. Parę słow o sobie: jestem handlarzem lubie grac w cs gdy bede mial admina nie dopuszcze zeby chacker albo ktos cos zlego robil :D10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:Poniewarz jak widze cheatera to mnie nie wiem co chce mu zrobic wiec bym mu dal bana11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE): NIE

12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze: okolo 5 godz zalezy od dnia13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): od okolo 17-22 a w weekendy okolo 10-1714. Staż w Counter-Strike 1.6: okolo 3 lat15. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Tak

http://www.gametracker.com/player/Stara%20Blachara/193.33.176.143:27015/ Twoje GT - łącznie lekko ponad 300 minut

1 post na forum - konto pod podanie

Dalej nie ma co wymieniac

Odrzucam kolejne podanie mozna zlozyc za tydzien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: AraRd.
2. Imię: Łukasz
3. Wiek: 16
4. Znajomość AMX (0-10): 8

5. Sprawny i działajacy mikrofon: Tak
6. Składka (tak/nie): Jak potrzeba to spoko.
7. Link do swojego GameTrack'a: http://www.gametracker.com/player/AraRd./193.33.176.143:27015/
8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (NIE/TAK) jeżeli tak, to jakich: Nie - ale nietrudno ogarnąć czy ktoś z takowych korzysta.
9. Parę słow o sobie: Licealista - w wolnych chwilach gracz oraz zajawkowy freestylowiec.
10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Po co wołać admina do banowania jakiegoś typa co w każdej rundzie skraca - jak moge osobiście go zbanować ^^. Poza tym jestem lubianą z poczuciem humoru osobą - która posiada doświadczenie w tym fachu :)
11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE): Nie.

12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze: 1-2h dziennie.
13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 16-23 ; Weekend zależy czy jestem w stanie :v
14. Staż w Counter-Strike 1.6: Łącznie ponad 6 lat.
15. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: AraRd.

2. Imię: Łukasz

3. Wiek: 16

4. Znajomość AMX (0-10): 8

5. Sprawny i działajacy mikrofon: Tak

6. Składka (tak/nie): Jak potrzeba to spoko.

7. Link do swojego GameTrack'a: http://www.gametracker.com/player/AraRd./193.33.176.143:27015/

8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (NIE/TAK) jeżeli tak, to jakich: Nie - ale nietrudno ogarnąć czy ktoś z takowych korzysta.

9. Parę słow o sobie: Licealista - w wolnych chwilach gracz oraz zajawkowy freestylowiec.

10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Po co wołać admina do banowania jakiegoś typa co w każdej rundzie skraca - jak moge osobiście go zbanować ^^. Poza tym jestem lubianą z poczuciem humoru osobą - która posiada doświadczenie w tym fachu :)

11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE): Nie.

12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze: 1-2h dziennie.

13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 16-23 ; Weekend zależy czy jestem w stanie :v

14. Staż w Counter-Strike 1.6: Łącznie ponad 6 lat.

15. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Tak.

Przyjmuję na okres próbny 7 dni

w tym czasie lekko popraw GT

No i mocno pilnuj regulaminu bo w rankingu widziałem coś niepokojącego

PW do Riasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zygus odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności