Skocz do zawartości

Zebranie ADMINÓW [TS3]


James0v

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym umówić się z Wami adminami na konkretną porę w sprawie ogólnego omówienia sytuacji na serwerze.
Chcę dowiedzieć się, czy jutrzejsza pora będzie dla was dobrym momentem do zbiórki, chciałbym abyście to spotkanie wzięli na poważnie bo chcemy oczekiwać od was kreatywności, chcemy zmieniać razem z wami, szczególnie, że macie dużo do powiedzenia i wasz głos się naprawdę liczy. Zapraszam do dyskusji o konkretnym czasie spotkania. Pozdrawiam.

________________________________________________________________
• Spotkanie odbędzie się na TS3 pod IP: ts.cs-classic.pl

• Kanał przeznaczony na serwer CoD 350 "Administracja"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo chłopaki, zdecydujcie się czy na pewno chcecie się przyczyniać do poprawy atmosfery/gry na serwerze czy macie zamiar tylko narzekać. Jeżeli nowi nie chcą u mnie "plusować" to liczę na adminów którzy byli jeszcze za mojej kadencji. :)

PS: Dzięki Zeus, z takimi ludźmi aż chętniej się pracuje!

___________________________________________________

Nie odniosłem się przecież do Twojej osoby jako jedynej ofiary Pumas  :D
Zobacz ile jest adminów, ilu odpisało, ilu jest na nie i tylko jeden na TAK, o tym mówię :)

Edytowane przez James0v.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co Ci chodzi. To że ts3 mi nie działa, to nie moja wina. Nie każdy ma dobry sprzęt, który pozwoliłby korzystać z różnego typu programów. Musisz się z tym pogodzić. Możesz powiedzieć, że ts3 jest w wersji Android, ale to kosztuje, a ja nie mam na razie potrzeby korzystania z ts.

 

MichciO czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Edytowane przez PumasS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co Ci chodzi. To że ts3 mi nie działa, to nie moja wina. Nie każdy ma dobry sprzęt, który pozwoliłby korzystać z różnego typu programów. Musisz się z tym pogodzić. Możesz powiedzieć, że ts3 jest w wersji Android, ale to kosztuje, a ja nie mam na razie potrzeby korzystania z ts.

Renia jakos sobie poradziła bez płacenia za niego, pobrala go ze strony " http://www.teamspeak.com/downloads " i działa jej.

 

Tak p.s, czy ja tez mógłbym posłuchać waszej dyskusji? Mam problemy z gardlem/glosem wiec mowil za dużo nie będę ale chciałbym posłuchać argumentów odnośnie rzeczy których ja nie popieram i ewentualnie dać swoje po raz kolejny xd

 

 

##############

 

 

Nie wiem o co Ci chodzi. To że ts3 mi nie działa, to nie moja wina. Nie każdy ma dobry sprzęt, który pozwoliłby korzystać z różnego typu programów. Musisz się z tym pogodzić. Możesz powiedzieć, że ts3 jest w wersji Android, ale to kosztuje, a ja nie mam na razie potrzeby korzystania z ts.

 

MichciO czytanie ze zrozumieniem się kłania.

 

Nie skomentuje. Są zebrania na innych sieciach adminów gdzie gracze jednak mają prawo głosu.. Ale jeżeli tutaj dosłownie to jest i tylko admini mogą mieć swoje zdanie to pozdro po raz kolejny ;]

Edytowane przez MichciO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje też możliwość utworzenia konwersacji na GG, jeżeli macie rzekomo problemy z TS. Jestem otwarty na wasze propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to obojetne gg/ts godzina nie wiem o której dziś ponieważ na pl czas bede dostepny kolo 21 ;/

 

Dzisiaj raczej nic z tego zebranie nie będzie, tylko ty zadeklarowałeś, że się pojawisz a reszta śpi. Zaraz sprawdzę frekwencję i wezmę się za adminów // 

Edytowane przez James0v.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wczoraj na pw napisałem orionowi czemu nie mogę, a jutro na GG bez problemu bym mógł tylko se hasło przypomnę, bo parę lat na GG nie bylem:d Jeśli chodzi o ts3 to nie mogę, bo nie posiadam:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze więc, chciałbym aby każdy z was wysłał do mnie wiadomość GG ze swoim nickiem, oto mój numer: zMg8RLh.png 45861816

Zwolnione są takie osoby jak (ponieważ już mam je w kontaktach): 
@(Pl)BoBo
@Zeus446

 

 

UWAGA: 
Chciałbym do końca TEGO tygodnia z wami to omówić, ponieważ mam świetne plany i chciałbym zacząć powoli działać.

Edytowane przez James0v.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to ja dziękuję wszystkim "zaangażowanym" za podejście do sprawy. Nie zaimponowaliście mi współpracą, nie tego oczekiwałem. Do następnego spotkania. Zamykam.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności