Skocz do zawartości

[ON]Szybka rekrutacja ZombieExpMod


Black14

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W tym temacie będzie przeprowadzona szybka rekrutacja na Adminów. Potrzebujemy kilka osób, które będą aktywne na serwerze oraz forum.

 

1. Nick: 
2. Imię: 
3. Wiek:
4. Znajomość AMX (1-10): 
5. Sprawny i działający mikrofon:
6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**:
7. Link do swojego GameTracker'a**: 
8. Napisz coś o sobie **:
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE):
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):
13. Staż w Counter-Strike 1.6:
14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):

 

W temacie wypowiadają się osoby zainteresowane oraz Opiekunowie. Każdy post, który nie będzie dotyczył kandydatury zostanie ukryty, a użytkownik postu dostanie warna.

Edytowane przez mn9
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: JC PLAMBYGG

2. Imię: Dawid

3. Wiek:04.08.1999r. - 16 lat

4. Znajomość AMX (1-10): 7/10

5. Sprawny i działający mikrofon: Posiadam

6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**: Bardzo dobre - 10/10


8. Napisz coś o sobie **: Jestem wam dobrze znanym Botem. Nazywam się Dawid i mam 16 lat ( ahh te pierwsze każdemu znane zdanie :D ). Jestem miłą i przyjazną osobą, jak i lubię pomagać. I nie wiem co dalej napisać... 

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Ponieważ ostatnio zauważyłem duże braki na serwerze ( w adminach ) oraz mam już dużo wolnego czasu i się nudzę.

Jest to jeden z najlepszych ZombieModów i też nie chcę aby on upadł przez te braki. 

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE): Tak ---  STEAM_0:1:152371775

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1:30h - 2h dziennie 

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W dni robocze po 17 do 21 /// w Weekendy pewnie będzie można mnie spotkać o różnych godzinach.

13. Staż w Counter-Strike 1.6: 6-7 lat.

14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):Tak

 

Wiem, że już parę razy dostałem tę szanse i mn9 nie był zbyt zadowolony. Lecz też wie dlaczego i przez co. Obecnie mam już czas i co dziennie siedzę po 2-3h na YT...

A mogę ten czas wykorzystać chociaż w ten sposób ( ZM ). 

Nie oczekuje, że te podanie będzie przyjęte dzisiaj - jutro lub za 2 dni. Lepiej poczekać i sprawdzić czy będę siedział tyle ile pisze. ( chociaż ja wiem, że będę :D ).

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Masz2
2. Imię:Łukasz
3. Wiek:17
4. Znajomość AMX (1-10):7
6. Składka (tak/nie):tak
7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/masz2/
8. Pare słów o sobie **: Mam na imię Łukasz. Jestem uczniem technikum o profilu technik-mechanik. W wolnych chwilach dostresowuje sie grając w cs'a i zabijając kilka zombie.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Doprowadza mnie do "białej gorączki". Fakt , że ludzie nie przestrzegają regulaminu lub go nawet no oczy nie widzieli. Chciałbym wam pomóc w łapaniu tych ludzi i odłuczeniu ich ,że tak się nie robi. Fakt ,że adminuw nie ma na serwerze
jest wręcz przebijają. Gdy taki przysłowiowy "pan kowalski" zacznie używać cheatòw my zwykli i przeciętni gracze jesteśmy bez silni. Na przykład poszła skarga na ludzi którzy wspułpracują.(jeśli kogoś w tym punkcie uraziłem to serdecznie przepraszam)
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak to podaj SEAM_ID:nie
11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze:4-5
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 13-17
Weekendy 14-19
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 5,5 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak

 

 

mn9: Podanie odrzucone,gdy spełnisz wymagania zapraszam ponownie.

Edytowane przez mn9
Popraw GT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick: JC PLAMBYGG
2. Imię: Dawid
3. Wiek:04.08.1999r. - 16 lat
4. Znajomość AMX (1-10): 7/10
5. Sprawny i działający mikrofon: Posiadam
6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**: Bardzo dobre - 10/10
8. Napisz coś o sobie **: Jestem wam dobrze znanym Botem. Nazywam się Dawid i mam 16 lat ( ahh te pierwsze każdemu znane zdanie :D ). Jestem miłą i przyjazną osobą, jak i lubię pomagać. I nie wiem co dalej napisać... 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Ponieważ ostatnio zauważyłem duże braki na serwerze ( w adminach ) oraz mam już dużo wolnego czasu i się nudzę.
Jest to jeden z najlepszych ZombieModów i też nie chcę aby on upadł przez te braki. 
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE): Tak ---  STEAM_0:1:152371775
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1:30h - 2h dziennie 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W dni robocze po 17 do 21 /// w Weekendy pewnie będzie można mnie spotkać o różnych godzinach.
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 6-7 lat.
14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):Tak
 
Wiem, że już parę razy dostałem tę szanse i mn9 nie był zbyt zadowolony. Lecz też wie dlaczego i przez co. Obecnie mam już czas i co dziennie siedzę po 2-3h na YT...
A mogę ten czas wykorzystać chociaż w ten sposób ( ZM ). 
Nie oczekuje, że te podanie będzie przyjęte dzisiaj - jutro lub za 2 dni. Lepiej poczekać i sprawdzić czy będę siedział tyle ile pisze. ( chociaż ja wiem, że będę :D ).

 

Podanie przyjęte,zapraszam na PW.

Edytowane przez mn9
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: KrZySiO

2. Imię: Krzysztof

3. Wiek:25

4. Znajomość AMX (1-10): 8/10

5. Sprawny i działający mikrofon:Tak

6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**:10/10


8. Napisz coś o sobie **:Siemka mam na imię Krzysiek mam 25 lat. Pracuję na budowie. Moje hobby to grać w Piłke nożną :D Gram w cs. Jak tylko mam wolny czas :D

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Hmm naprzykład dzisiaj grałem sobie i bardzo dużo ludzi łamie regulamin. A wiem że brakuje tutaj atminstratorów... :D Będę tempił tych co łamią regulamin... :D

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE):NIE

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:2-6h

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze 17/23 week różnie

13. Staż w Counter-Strike 1.6:8 lat

14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):TAK

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick: KrZySiO
2. Imię: Krzysztof
3. Wiek:25
4. Znajomość AMX (1-10): 8/10
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**:10/10
8. Napisz coś o sobie **:Siemka mam na imię Krzysiek mam 25 lat. Pracuję na budowie. Moje hobby to grać w Piłke nożną :D Gram w cs. Jak tylko mam wolny czas :D
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Hmm naprzykład dzisiaj grałem sobie i bardzo dużo ludzi łamie regulamin. A wiem że brakuje tutaj atminstratorów... :D Będę tempił tych co łamią regulamin... :D
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE):NIE
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:2-6h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze 17/23 week różnie
13. Staż w Counter-Strike 1.6:8 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):TAK

 

Nadrób aktywność. Zapraszam ponownie za tydzień.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:masz2 (gram na tym Nicki od dziś)

2. Imię:Łukasz

3. Wiek:17

4. Znajomość AMX (1-10):7

6. Składka (tak/nie):tak

7. Link do swojego GameTracker'a**:http://www.gametrack....177.166:27015/

8. Pare słów o sobie **: Mam na imię Łukasz. Jestem uczniem technikum o profilu technik-mechanik. W wolnych chwilach dostresowuje sie grając w cs'a i zabijając kilka zombie.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Doprowadza mnie do "białej gorączki". Fakt , że ludzie nie przestrzegają regulaminu lub go nawet no oczy nie widzieli. Chciałbym wam pomóc w łapaniu tych ludzi i odłuczeniu ich ,że tak się nie robi. Fakt ,że adminuw nie ma na serwerze

jest wręcz przebijają. Gdy taki przysłowiowy "pan kowalski" zacznie używać cheatòw my zwykli i przeciętni gracze jesteśmy bez silni. Na przykład poszła skarga na ludzi którzy wspułpracują.(jeśli kogoś w tym punkcie uraziłem to serdecznie przepraszam)

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak to podaj STEAM_ID:nie

11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze:4-5

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 13-17

Weekendy 14-19

13. Staż w Counter-Strike 1.6: 5,5 lat

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:masz2 (gram na tym Nicki od dziś)

2. Imię:Łukasz

3. Wiek:17

4. Znajomość AMX (1-10):7

6. Składka (tak/nie):tak

7. Link do swojego GameTracker'a**:http://www.gametrack....177.166:27015/

8. Pare słów o sobie **: Mam na imię Łukasz. Jestem uczniem technikum o profilu technik-mechanik. W wolnych chwilach dostresowuje sie grając w cs'a i zabijając kilka zombie.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Doprowadza mnie do "białej gorączki". Fakt , że ludzie nie przestrzegają regulaminu lub go nawet no oczy nie widzieli. Chciałbym wam pomóc w łapaniu tych ludzi i odłuczeniu ich ,że tak się nie robi. Fakt ,że adminuw nie ma na serwerze

jest wręcz przebijają. Gdy taki przysłowiowy "pan kowalski" zacznie używać cheatòw my zwykli i przeciętni gracze jesteśmy bez silni. Na przykład poszła skarga na ludzi którzy wspułpracują.(jeśli kogoś w tym punkcie uraziłem to serdecznie przepraszam)

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak to podaj STEAM_ID:nie

11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze:4-5

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 13-17

Weekendy 14-19

13. Staż w Counter-Strike 1.6: 5,5 lat

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak

Nadrób aktywność na tym nicku, poza tym źle podane GT. Zapraszam za tydzień.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: SzalonyProfesor

2. Imię: Mateusz

3. Wiek:20

4. Znajomość AMX (1-10): 7,5

5. Sprawny i działający mikrofon:Tak

6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**:średnia


8. Napisz coś o sobie **:Witam, mam na imię Mateusz, mam ukończone 20 lat. Lubię grać w siatkówkę oraz w gry komputerowe, Widzę, ze na serwerze brskuje adminów, jak i graczy więc postanowiłem napisać podanie. Wiem, moje Gt nie powala, ale zawsze lepsze to niż nic

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Widzę, że mało który admin gra na serwerze a sam kiedyś dosyć długo grałem na Zombie Mod, więc mogę pomóc graczom.

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE):Tak, ale wolę grać na nonsteam.

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:2-3 h

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):w dni robocze od 15-17 do 23, weekendy od 12-22

13. Staż w Counter-Strike 1.6:1,5 roku

14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):Tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:masz
2. Imię:Łukasz
3. Wiek:17
4. Znajomość AMX (1-10):7
6. Składka (tak/nie):tak
7. Link do swojego GameTracker'a**:http://www.gametracker.com/player/masz/193.33.177.166:27015/
8. Pare słów o sobie **: Mam na imię Łukasz. Jestem uczniem technikum o profilu technik-mechanik. W wolnych chwilach dostresowuje sie grając w cs'a i zabijając kilka zombie.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Doprowadza mnie do "białej gorączki". Fakt , że ludzie nie przestrzegają regulaminu lub go nawet no oczy nie widzieli. Chciałbym wam pomóc w łapaniu tych ludzi i odłuczeniu ich ,że tak się nie robi. Fakt ,że adminuw nie ma na serwerze
jest wręcz przebijają. Gdy taki przysłowiowy "pan kowalski" zacznie używać cheatòw my zwykli i przeciętni gracze jesteśmy bez silni. Na przykład poszła skarga na ludzi którzy wspułpracują.(jeśli kogoś w tym punkcie uraziłem to serdecznie przepraszam)
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak to podaj STEAM_ID:nie
11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze:4-5
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 13-17
Weekendy 14-19
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 5,5 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak

Edytowane przez mn9
mn9: Podanie odrzucone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick: SzalonyProfesor
2. Imię: Mateusz
3. Wiek:20
4. Znajomość AMX (1-10): 7,5
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**:średnia
8. Napisz coś o sobie **:Witam, mam na imię Mateusz, mam ukończone 20 lat. Lubię grać w siatkówkę oraz w gry komputerowe, Widzę, ze na serwerze brskuje adminów, jak i graczy więc postanowiłem napisać podanie. Wiem, moje Gt nie powala, ale zawsze lepsze to niż nic
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Widzę, że mało który admin gra na serwerze a sam kiedyś dosyć długo grałem na Zombie Mod, więc mogę pomóc graczom.
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE):Tak, ale wolę grać na nonsteam.
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:2-3 h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):w dni robocze od 15-17 do 23, weekendy od 12-22
13. Staż w Counter-Strike 1.6:1,5 roku
14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):Tak :)

 

Podanie odrzucone,zapraszam za tydzień.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: KrZySiO

2. Imię: Krzysztof

3. Wiek:25

4. Znajomość AMX (1-10): 8/10

5. Sprawny i działający mikrofon:Tak

6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**:10/10


8. Napisz coś o sobie **:Siemka mam na imię Krzysiek mam 25 lat. Pracuję na budowie. Moje hobby to grać w Piłke nożną  :D Gram w cs. Jak tylko mam wolny czas  :D

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Hmm naprzykład dzisiaj grałem sobie i bardzo dużo ludzi łamie regulamin. A wiem że brakuje tutaj atminstratorów...  :D Będę tempił tych co łamią regulamin...  :D

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE):NIE

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:2-6h

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze 17/23 week różnie

13. Staż w Counter-Strike 1.6:8 lat

14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):TAK

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick: KrZySiO
2. Imię: Krzysztof
3. Wiek:25
4. Znajomość AMX (1-10): 8/10
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**:10/10
8. Napisz coś o sobie **:Siemka mam na imię Krzysiek mam 25 lat. Pracuję na budowie. Moje hobby to grać w Piłke nożną  :D Gram w cs. Jak tylko mam wolny czas  :D
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Hmm naprzykład dzisiaj grałem sobie i bardzo dużo ludzi łamie regulamin. A wiem że brakuje tutaj atminstratorów...  :D Będę tempił tych co łamią regulamin...  :D
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE):NIE
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:2-6h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze 17/23 week różnie
13. Staż w Counter-Strike 1.6:8 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):TAK

 

Podanie przyjęte na okres próbny. Zapraszam na PW do mn9.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:masz
2. Imię:Łukasz
3. Wiek:17
4. Znajomość AMX (1-10):7
6. Składka (tak/nie):tak
7. Link do swojego GameTracker'a**:http://www.gametracker.com/player/masz/193.33.177.166:27015/
8. Pare słów o sobie **: Mam na imię Łukasz. Jestem uczniem technikum o profilu technik-mechanik. W wolnych chwilach dostresowuje sie grając w cs'a i zabijając kilka zombie.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Doprowadza mnie do "białej gorączki". Fakt , że ludzie nie przestrzegają regulaminu lub go nawet no oczy nie widzieli. Chciałbym wam pomóc w łapaniu tych ludzi i odłuczeniu ich ,że tak się nie robi. Fakt ,że adminuw nie ma na serwerze
jest wręcz przebijają. Gdy taki przysłowiowy "pan kowalski" zacznie używać cheatòw my zwykli i przeciętni gracze jesteśmy bez silni. Na przykład poszła skarga na ludzi którzy wspułpracują ,kampią nie wykonują celi map oczywiście są też Speed hakerzy
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak to podaj STEAM_ID:nie
11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze:4-5
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 13-17
Weekendy 14-19
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 5,5 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak

Edytowane przez mn9
Tylko przypomnę iż posiadasz warna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: SzalonyProfesor

2. Imię: Mateusz

3. Wiek:20

4. Znajomość AMX (1-10): 7,5

5. Sprawny i działający mikrofon:Tak

6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**:średnia

7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/SzalonyProfesor/193.33.177.166:27015/

8. Napisz coś o sobie **:Witam, mam na imię Mateusz, mam ukończone 20 lat. Lubię grać w siatkówkę oraz w gry komputerowe, Widzę, ze na serwerze brskuje adminów, jak i graczy więc postanowiłem napisać podanie. Wiem, moje Gt nie powala, ale zawsze lepsze to niż nic.Jestem w miarę możliwości przez prawie cały dzień na kompie i w miarę ogarniam

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Widzę, że mało który admin gra na serwerze a sam kiedyś dosyć długo grałem na Zombie Mod, więc mogę pomóc graczom.Tak jak wyżej napisałem, często jestem na komputera więc mogę wejść na serwer. Dodatkowojest potrzeba adminów a jak wiadomo każdy może się przydac

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE):Tak, ale wolę grać na nonsteam.

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:2-3 h

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):w dni robocze od 15-17 do 23, weekendy od 12-22

13. Staż w Counter-Strike 1.6:1,5 roku

14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):Tak,posiadalem i posiadam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:masz

2. Imię:Łukasz

3. Wiek:17

4. Znajomość AMX (1-10):7

6. Składka (tak/nie):tak

7. Link do swojego GameTracker'a**:http://www.gametracker.com/player/masz/193.33.177.166:27015/

8. Pare słów o sobie **: Mam na imię Łukasz. Jestem uczniem technikum o profilu technik-mechanik. W wolnych chwilach dostresowuje sie grając w cs'a i zabijając kilka zombie.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Doprowadza mnie do "białej gorączki". Fakt , że ludzie nie przestrzegają regulaminu lub go nawet no oczy nie widzieli. Chciałbym wam pomóc w łapaniu tych ludzi i odłuczeniu ich ,że tak się nie robi. Fakt ,że adminuw nie ma na serwerze

jest wręcz przebijają. Gdy taki przysłowiowy "pan kowalski" zacznie używać cheatòw my zwykli i przeciętni gracze jesteśmy bez silni. Na przykład poszła skarga na ludzi którzy wspułpracują ,kampią nie wykonują celi map oczywiście są też Speed hakerzy

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak to podaj STEAM_ID:nie

11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze:4-5

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 13-17

Weekendy 14-19

13. Staż w Counter-Strike 1.6: 5,5 lat

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak

Nadal posiadasz warna,odrób go,popraw GT.

Podanie odrzucam.

 

1. Nick: SzalonyProfesor

2. Imię: Mateusz

3. Wiek:20

4. Znajomość AMX (1-10): 7,5

5. Sprawny i działający mikrofon:Tak

6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**:średnia

7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/SzalonyProfesor/193.33.177.166:27015/

8. Napisz coś o sobie **:Witam, mam na imię Mateusz, mam ukończone 20 lat. Lubię grać w siatkówkę oraz w gry komputerowe, Widzę, ze na serwerze brskuje adminów, jak i graczy więc postanowiłem napisać podanie. Wiem, moje Gt nie powala, ale zawsze lepsze to niż nic.Jestem w miarę możliwości przez prawie cały dzień na kompie i w miarę ogarniam

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Widzę, że mało który admin gra na serwerze a sam kiedyś dosyć długo grałem na Zombie Mod, więc mogę pomóc graczom.Tak jak wyżej napisałem, często jestem na komputera więc mogę wejść na serwer. Dodatkowojest potrzeba adminów a jak wiadomo każdy może się przydac

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE):Tak, ale wolę grać na nonsteam.

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:2-3 h

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):w dni robocze od 15-17 do 23, weekendy od 12-22

13. Staż w Counter-Strike 1.6:1,5 roku

14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):Tak,posiadalem i posiadam :)

Tak samo jak wyżej warn+twój GT to masakra(zastanów się czy zależy Ci na tym adminie.)

Podanie odrzucam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: FunnyGun

2. Imię: Mateusz

3. Wiek: 15

4. Znajomość AMX (1-10): 6

5. Sprawny i działający mikrofon: Narazie nie ma, ale będzie.! ;)

6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**: 6-7/10 :D


8. Napisz coś o sobie **: Jestem Mateusz, lubię grać :D Jestem leniwy i da się ze mną wytrzymać xD

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ widzę, że ich potrzebujecie i lubię ZombieMod'y

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE): Nie wiem... :D Tak posiadam

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Ile się da... Jakieś 3-5h w dni robocze, weekend'y 3-7h

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Wszystkie :D

13. Staż w Counter-Strike 1.6: Nwm 6-7 lat

14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Tak

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: xSZYNECZKAx

2. Imię: Mateusz

3. Wiek:14 (wiem nie zachwycam ^^)

4. Znajomość AMX (1-10): 3/10(poduczę się ;))

5. Sprawny i działający mikrofon:Tak

6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**:6-7/10


8. Napisz coś o sobie **:Witam.Mam na imię Mateusz,interesuje się wieloma rzeczami minin. Pilka nożna,gry komputerowe,bieganie i inne sportowe rzeczy :D.W przyszlości zamierzam zostać informatykiem.No wiecej nie mam o czym pisać xD

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Chciałbym zostać administratorem ponieważ wiekoszośc graczy łamie regluamin na serwerze i chciałbym coś na to poradzic. wiem wiem mialem ta skrage. nie wiedzialem ze takie cos jest karalne. to sie juz nie powtorzy i bla bla bla...

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE):Nie

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:okolo 2-3 godz bez przerw z przerwami 3-4,5

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Robocze 14-17. weekandy ile sie da :D

13. Staż w Counter-Strike 1.6:3-4 lata

14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):NIe. Lecz mialem vipa na bb(prawie zm xD) i bylo tam troche komend admina wiec myśle ze dam rade :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick: FunnyGun
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 15
4. Znajomość AMX (1-10): 6
5. Sprawny i działający mikrofon: Narazie nie ma, ale będzie.! ;)
6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**: 6-7/10 :D
8. Napisz coś o sobie **: Jestem Mateusz, lubię grać :D Jestem leniwy i da się ze mną wytrzymać xD
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ widzę, że ich potrzebujecie i lubię ZombieMod'y
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE): Nie wiem... :D Tak posiadam
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Ile się da... Jakieś 3-5h w dni robocze, weekend'y 3-7h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Wszystkie :D
13. Staż w Counter-Strike 1.6: Nwm 6-7 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Tak

 

Podanie przyjęte,tylko masz grać.

Zapraszam na PW.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick: xSZYNECZKAx
2. Imię: Mateusz
3. Wiek:14 (wiem nie zachwycam ^^)
4. Znajomość AMX (1-10): 3/10(poduczę się ;))
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**:6-7/10
8. Napisz coś o sobie **:Witam.Mam na imię Mateusz,interesuje się wieloma rzeczami minin. Pilka nożna,gry komputerowe,bieganie i inne sportowe rzeczy :D.W przyszlości zamierzam zostać informatykiem.No wiecej nie mam o czym pisać xD
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Chciałbym zostać administratorem ponieważ wiekoszośc graczy łamie regluamin na serwerze i chciałbym coś na to poradzic. wiem wiem mialem ta skrage. nie wiedzialem ze takie cos jest karalne. to sie juz nie powtorzy i bla bla bla...
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE):Nie
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:okolo 2-3 godz bez przerw z przerwami 3-4,5
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Robocze 14-17. weekandy ile sie da :D
13. Staż w Counter-Strike 1.6:3-4 lata
14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):NIe. Lecz mialem vipa na bb(prawie zm xD) i bylo tam troche komend admina wiec myśle ze dam rade :3

 

Podanie przyjęte na okres próbny. Zapraszam na PW.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1. Nick: Piotrek -_-

2. Imię: Piotr

3. Wiek:18

4. Znajomość AMX (1-10): 6/7

5. Sprawny i działający mikrofon:chwilowo nie działa ale jeśli będzie potrzebny zawsze mogę skorzystać z laptopa ;)

6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**:9


8. Napisz coś o sobie **:Mam na imię Piotrek mam 18 lat w wolnym czasie lubię grac na komputerze. Interesuję się sportem itp.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym nim zostać ponieważ lubię na nim grac i gram na im nie od dziś :D

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE): Nie

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: od 2 do 3 godzin 

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): To zależy od tego ile mam czasu ale teraz raczej będę grać codziennie.

13. Staż w Counter-Strike 1.6: 6 lat 

14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Tak ale dość dawno temu.
Edytowane przez Piotrek6681
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

1. Nick: Piotrek -_-
2. Imię: Piotr
3. Wiek:18
4. Znajomość AMX (1-10): 6/7
5. Sprawny i działający mikrofon:chwilowo nie działa ale jeśli będzie potrzebny zawsze mogę skorzystać z laptopa ;)
6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**:9
8. Napisz coś o sobie **:Mam na imię Piotrek mam 18 lat w wolnym czasie lubię grac na komputerze. Interesuję się sportem itp.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym nim zostać ponieważ lubię na nim grac i gram na im nie od dziś :D
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE): Nie
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: od 2 do 3 godzin 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): To zależy od tego ile mam czasu ale teraz raczej będę grać codziennie.
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 6 lat 
14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Tak ale dość dawno temu.

 

Wspólnie z mn zdecydowaliśmy, że damy Ci szansę. Zostajesz przyjęty na okres próbny, w którym będziemy wymagać aby Twoja aktywność na serwerze się poprawiła.

Zapraszam na PW.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1. Nick: AhMeD*DeToNaToR*.*

2. Imię: Jakub

3. Wiek:17

4. Znajomość AMX (1-10): 5/10

5. Sprawny i działający mikrofon:tak

6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**:średnie ale wszystko idzie poprawić

7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/AhMeD%2ADetoNator%2A.%2A/193.33.177.166:27015/

8. Napisz coś o sobie **:Mam na imię Jakub pochodzę z województwa Mazowieckiego mam 17 lat na serwerze zombie mod gram już trochę pod tym nickiem niedługo chcę pomóc graczom z serwera jak tylko mogę z każdą moją grą staram się rozmieszać graczy.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:tak jak wyżej chce pomóc graczom serwera ew.rozmieszać ludzi :)

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE):nie

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:2-3,3.5 h

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):9/10 do czasem 14/16

13. Staż w Counter-Strike 1.6:ok.5 lat

14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):tak

Edytowane przez Kandydat Na Bota
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: AhMeD*DeToNaToR*.*

2. Imię: Jakub

3. Wiek:17

4. Znajomość AMX (1-10): 5/10

5. Sprawny i działający mikrofon:tak

6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**:średnie ale wszystko idzie poprawić

7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/AhMeD%2ADetoNator%2A.%2A/193.33.177.166:27015/

8. Napisz coś o sobie **:Mam na imię Jakub pochodzę z województwa Mazowieckiego mam 17 lat na serwerze zombie mod gram już trochę pod tym nickiem niedługo chcę pomóc graczom z serwera jak tylko mogę z każdą moją grą staram się rozmieszać graczy.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:tak jak wyżej chce pomóc graczom serwera ew.rozmieszać ludzi :)

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE):nie

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:2-3,3.5 h

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):9/10 do czasem 14/16

13. Staż w Counter-Strike 1.6:ok.5 lat

14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):tak

Podanie przyjęte na okres próbny. Zapraszam na PW.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności