Skocz do zawartości

[WSTĘP] Nowy sezon


James0v

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, prawdopodobnie nie będę miał czasu, aby bawić się w prezentacje a przecież nikt za mnie tego nie zrobi postanowiłem z grubsza opisać. Planowałem dużo, wiele nie da się też zrobić ale takie atrakcje powinny wam się początkowo spodobać, chciałbym od razu dodać, że nie jest to skończony "projekt" i będę odwiedzać ten temat w celu dodawania kolejnych informacji.

 

 

____________________________________________________
 

 

Postanowiłem urozmaicić wam grę, tak aby nie walczyć tylko o topkę ale i tak, by można było coś wygrać, mianowicie przygotowałem wam paczki, które będą wypadać z fragów, znaleźć będzie w nich można:

EXP'a / MONETY / GRAWITACJĘ / PERKI

I co najważniejsze w paczkach będziecie szukali przedmiotów o nazwie
• PREMIUM

oraz
• VIP

Kiedy zdobędziecie owe przedmioty, wyskoczy wam komunikat na ekranie o dacie zdobycie przedmiotu, kiedy zrobicie screena i wyślecie do któregoś z opiekunów, otrzymacie Premium bądź VIP'a na okres 4 tygodni (miesiąca).

 

Jesteśmy również w trakcie przygotowania nowego typu klanów, mianowicie będzie wyglądać to tak, że klany zakładać będą ludzie już od 50 poziomu!

Liczba osób w klanie zmniejszy się zaś do 4 lub 5 osób (wszystko po to, by była rywalizacja i cięższa rozbudowa klanu).

W projekcie również jest w planach dodawanie osiągnięć czy misji, to nazwiecie jak chcecie, z grubsza opisane jest to tak:

 
1. Killer's - Poz.1: Zabij 1000 tys. ludzi | Poz.2: Zabij 2000 tys. ludzi | Poziom 3: Zabij 3000 tys. ludzi... i tak 10 poziomów do 10000 tys.
2. Headshoter's - Poz.1 Ustrzel 100 głów z dowolnej broni | Poz.2 Ustrzel 200 głów z dowolnej broni... i tak 10 poziomów 1000 głów
3. Rewolwerowcy - Poz.1 Zabij 100 osób z glocka/USP/Deagle... i tak 10 poziomów do 1000 zabitych
4. Strzelec AK - Poz.1 Zabij 100 osób z AK | Poz.2 Zabij 200 osób z AK.... i tak 10 poziomów
5. Strzelec M4 - Poz.1 Zabij 100 osób z M4 | Poz.2 Zabij 200 osób z M4... i tak 10 poziomów
6. Snajperzy - Poz.1 Zabij 100 osób z AWP... i tak 10 poziomów - do 1000

Planuję zapisywać TOP 3 klany w temacie, który będzie wypisywać również zwycięzców danej edycji TOP 3.
 
Będą także otwarte na forum losowania, które mają was zachęcić do większej aktywności, raz na miesiąc będziecie mogli wygrać PREMIUM bądź VIP'a poprzez losowanie, wypisujecie numery od 1 do 50 a ja losuję 3 cyfry, które wskażą zwycięzców, myślę że zaciekawi was tego typu "konkurs".
 
Dodatnio planuję edytować klasy, dokładniej zrobić ich balans, edytować je, czy dodać nowe - tutaj wszystko jest jeszcze do przemyślenia.
 
 
Następne plany ujawnię niebawem. Do zobaczenia!
 
Wszelkie pytania bądź prośby dotyczące nowego sezonu kierujcie do tematu "Sprawy serwera" bądź do Opiekuna:
 
photo-7048.jpeg?_r=1462961466
OPIEKUN.png
 
 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Trwają wstępne pracę nad serwerem.
Jak zauważyliście na serwerze spotykane są już paczki w postaci "prezentów" z fragów w których można wygrać nagrody podane wyżej.
W kolejnym etapie dodawania będzie runda, która będzie polegała na rozgrzewce - mianowicie runda na noże. Najciężej idzie nam edycja klanów oraz trwają opóźnienia z balansem klas przez moje egzaminy za co bardzo przepraszamy!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny etap rozwoju na serwerze osiągnięty, mianowicie:
Rozgrzewka jest już do użytku, poprawione zostaną jeszcze drobne niedociągnięcia i będziecie mogli tłuc się na kosy :)
Zostały dodane kilka informacji przy wyborze klas - SPRAWDŹ SAM (wpisując komendę /klasa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności