Skocz do zawartości

Dodatkowe nagrody za top (Maj)


Khaltaz

Rekomendowane odpowiedzi

Z góry prosiłbym o niezamykanie tematu, gdyż pozwoli mi to na co miesięczną aktualizację.

 

Jak w ostatnim miesiącu będę rozdawał dodatkowe nagrody za top 3 serwera (nie wliczając administracji), oraz osoby będącej najwyżej w rankingu, a nie posiadającej premki oraz vipa. 

 

Będę brał pod uwagę ranking z dnia 28.05 o godz. 24:00, gdyż gameme pozwala zobaczyć ranking z ostatnich 4 tygodni, a nie w danym miesiącu. Każdy może zrezygnować z nagrody na rzecz następnego miejsca.

@EDIT: O północy wejdę na serwer i zrobię na podstawie rankingu top10 tam zamieszczonego, bo reset nastąpił nie pierwszego dnia miesiąca. Jeśli będę potrzebował dodatkowych statystyk, wtedy wykorzystam gameme.

 

Muszę również zaznaczyć, że w tym tygodniu jadę do Wiednia, więc nie będę za bardzo dostępny. To plus dodatkowe wyjazdy zbliżające się w Czerwcu powodują, że będzie również opóźnienie w rozdawaniu nagród (prawdopodobnie do okolicy 7 Czerwca). Mogę zrobić też nagrody ze skinów, które posiadam na ten moment, ale nie byłyby one wartości, którą założyłem sobie na starcie miesiąca, dlatego będę rozmawiał ze zwycięzcami czy wolą dostać gorsze skiny, czy też poczekać do wspomnianego wcześniej terminu.

 

Co do wartości nagród - na ten miesiąc co wyjdzie to wyjdzie, ale na przyszły planuję zrobić ~taką rozpiskę:

1) ~8-9€

2 i 3) ~3-4€

 

Ewentualne nagrody dodatkowe, bądź konkursy, lub zwiększenie wartości nagród będzie zależał od mojej możliwości finansowej, którą mogę przeznaczyć na serwer.

Edytowane przez Khaltaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwycięzcy na podstawie rankingu:

1) INETkox DonSalerii

2) 4WP!eseł

3) TeamVP zero

 

Admin najwyżej w rankingu:

..JS.. Ogniem i negevem

 

Osoba najwyżej w rankingu bez premki i vipa:

Adszok

 

Nagrody to (wszystkie Factory New):

1) Desert Eagle | Cobalt Disruption

2 i 3) StatTrak™ P250 | Supernova

[Nagrody za top3 mogę wysłać dopiero Jun 07, 2016]

 

1[bez premki bądź vipa]) MP9 | Rose Iron

 

Admin najwyżej w ranku) CZ75-Auto | Tigris

Edytowane przez Khaltaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

(CZERWIEC)

Jako, że chciałbym mieć wszystko ogarnięte trochę wcześniej, to podstawowe info o nagrodach na czerwiec wrzucam już teraz.

Nagrody przydzielane będą na podstawie rankingu z dnia 30.06 o godz. 24:00, a nagrodzone będą:

 

A) Pierwsze trzy miejsca w rankingu, nie będące adminem serwera.

 

B) Osoba najwyżej w rankingu, nieposiadająca Vipa ani premki.

 

C) Admin będący najwyżej w rankingu.

 

Od razu zaznaczam, że nagrody się nie stackują (osoba będąca w top3 nie może otrzymać również nagrody za punkt B).

Informację o nagrodach wrzucę ~tydzień przed zakończeniem.

 

W planach mam zrobić konkurs dodatkowy, trwający przez cały lipiec oraz czerwiec (o ile będę mógł go zacząć przed resetem), którego główną nagrodą byłby [AK-47 | Point Disarray Minimal Wear] z nalepką [Sticker: byali | MLG Columbus 2016] (dokładny wygląd można zobaczyć u mnie w ekwipunku na steamie). Chciałbym, żeby konkurs nie był związany z samym graniem i wynikami na serwerze, a raczej z korzystaniem z forum, więc wymagane będzie założenie konta. 

Wszelkie pytania dot. konkursów można kierować do mnie na forum, bądź na steamie. Wrzucę informację na forum jak tylko przygotuję dokładny opis przebiegu konkursu.

Edytowane przez Khaltaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nagrody za Czerwiec przygotowane, a prezentują się one tak:

A) Za ranking:

  1) StatTrak Tec-9 | Re-Entry (FN)  - DonSalerii

  2 & 3) StatTrak MP7 | Impire (FN)  - Zero & PaszmirKexE

 

B) Za ranking bez promki i vipa (jest to nagroda dodatkowa i nie spodziewam się jakiegoś dużego zwiększania jej wartości):

  1) MP9 | Rose Iron (FN) - MĘTOŚ

 

C) Dla admina:

  1) Mac-10 | Neon Rider (MW) - MajuN #Furyoku

 

Info na temat konkursu o AK powinno pojawić się w okolicach resetu. Wszystko będę podawał też na grupie CoD Cs-Classic (dostępna na moim profilu steam).

Edytowane przez Khaltaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności