Skocz do zawartości

Rekrutacja na opiekuna


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel
Witam,

Szukam osoby aktywnej, która będzie w stanie porządnie zająć się serwerem, głównie chodzi oto by zajmowała się forum jak i serwerem. Do szczególnych obowiązków tejże osoby będzie należało sprawdzanie podań, skarg jak i aktywność na serwerze.

 

Wzór:

 

Imię:  

Nick: 

Wiek:  

Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi:  

Staż na serwerze:  

STEAM:  

Znajomość sourcemod (1-10):  

Czy miałeś w innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków):  

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  

Dlaczego akurat Ty:   

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Kuba 

Nick: WujoS

Wiek:  16

Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: 1 h wyżej 

Staż na serwerze: 1 dni 20:36:44 godzin


Znajomość sourcemod (1-10):  8-9

Czy miałeś w innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków): Nie 

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Byłem guardem na JB, mam Admina na JB, miałem Admina na DR CS:GO, Admin TS3, Gamer, byłem Opiekunem upadłego serwera MC na tej sieci. :)

Dlaczego akurat Ty: Na serwerze nie gra za dużo osób więc pomyślałem dlaczego trochę nie dołożyć swoich pomysłów do niego aby lepiej się rozwinął, myślę że dam radę jako opiekun serwera :).

Edytowane przez WujoS
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Adam

Nick: Hepi

Wiek: 14

Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: 1h dziennie

Staż na serwerze: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/376662 , lecz otrzymałem VAC

STEAM: http://steamcommunity.com/profiles/76561198202919468/ - Posiadam aktualnie nowe konto

Znajomość sourcemod (1-10): 10

Czy miałeś w innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków): Nie

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Tak , Admin CS:GO oczywiście Deathrun

Dlaczego akurat Ty: Pełnie aktualnie funkcje admina , gram już naprawdę spory odłamek czas , Chciałbym pełnić funkcję zastępcy , mam zamiar wrócić na Deathrun . Mam pare ciekawych propozycji ;)

Edytowane przez Hepi
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Michał

Nick: TheDragomix

Wiek: 15 lat

Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: 1-2h

Staż na serwerze: http://classicffa.gameme.com/m/players/csgo2?player_ranking_show_page=2&player_ranking_showrows=15&player_ranking_order=connection_time&player_ranking_order_type=desc&uid=c5ee5cb9d20372b7d5e9c8426d2d7d3f#/m/playerinfo/322623?uid=5a9634273a7e4cb53bb73fffddec9f44

STEAM: http://steamcommunity.com/id/TheDragomix/

Znajomość sourcemod (1-10): 9

Czy miałeś w innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków): Nie

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Tak, jako administrator DR CS:GO

Dlaczego akurat Ty: Zauważyłem, że serwer upada, chciałbym wnieść różne nowe rzeczy. Mam dużą aktywność na serwerze (jeśli ktoś jest bo najczęściej nikogo nie ma) Lubię pomagać innym i umiem się dogadywać tym bardziej z KRISS'em . Jestem otwarty na nowe pomysły i mam nadzieję że sprawowałbym się jako Zastępca Opiekuna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:  Wojtek

Nick: saatan

Wiek:  16

Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi:  4h

Staż na serwerze:  Bardzo długi 

STEAM_1:1:172465464 

Znajomość sourcemod (1-10):  10

Czy miałeś w innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków):  Tak, prowadziłem przez chwilę swój serwer

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  Tak

Dlaczego akurat Ty:  Gram na serwerze bardzo dlugi czas, udzielałem się dużo razy. Mam doświadczenie jeśli chodzi o ftp. Jestem aktywny na  forum prawie cały czas.Chciałbym naprawić aktualną sytuację w jakiej znajduję się serwer oraz godnie zastąpić poprzednika.

Edytowane przez saatan
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:  Ilona

Nick:  Visha

Wiek:  19 prawie

Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi:  kilka godzin

Staż na serwerze:  lekko ponad rok (w godzinach 9d 09:33h)


Znajomość sourcemod (1-10):  7 do poprawy

Czy miałeś w innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków):  nie

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  opiekun ZM, Admin ZM, Admin DR CS:GO około roku, Admin DR 1.6, Redaktor

Dlaczego akurat Ty:   Jestem już po maturach, mam teraz dużo wolnego czasu. Próbowałam niejednokrotnie wejść ostatnio na serwer, ale niestety przeważnie było na nim pusto lub znajdowało się maksymalnie 2 osoby. Gram na tym serwerze praktycznie od samych początków jego powstania. Chcę przywrócić go do stanu, w którym grało tyle osób, że trzeba było czekać na swoją kolej do wejścia. Ze swoich poprzednich rang się wywiązywałam. Z łatwością zajmowałam się "obsługą" działów do których swego czasu miałam uprawnienia. 

Edytowane przez Pawel.?
Poprawiono kolorystykę, źle to wyglądało na czarnym stylu.
  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Dominik

Nick: DziQu

Wiek: 15 zaraz 16

Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: 5h

Staż na serwerze: pół roku

STEAM: http://steamcommunity.com/id/DziQsen/

Znajomość sourcemod (1-10): 10

Czy miałeś w innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków): Nie

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Tak,jestem administratorem tego serwera

Dlaczego akurat Ty: Jestem dosyć długo na sieci jak i na serwerze,myślę że nadaje się na tą funkcję w pomagania serwerowi jak i dziełach na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Krystian

Nick: GryTrean

Wiek: 16

Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: Przez ostatni czas miałem złożonych mase nieobecności, a nawet gdy nieobecność nie była złożona to było u mnie ciasno z czasem.

Po mojej aktualnej nieobecności, czyli teraz do mniej więcej poczatku miesiąca, później od 13 do 20, wszystko będzie już załatwione i będę miał bardzo dużo czasu. Rozliczając czas na reszte obowiązków, na serwerze będę mógł grać 1-2 H dziennie, a zajmować się przez cały czas przez który będę na komputerze, czyli mniej więcej od 19.00 do 02.00 (Wakacje :D). Po wakacjach również zazwyczaj jestem obecny w godzinach wieczornych, jednak mogę też wbić w dzień. Można dlatego liczyć, że zazwyczaj od 16.00 do 23.00 (w PN i Ś mam trening, PN od 19.30 do 21.00, w Ś od 18.00 do 19.30).

Moja aktualna aktywność tak jak mówię nie jest zabójcza, ale wszystko jest do poprawy, a tak jak mówię, za dwa tygodnie mam wakacje, jednak wtedy wyjeżdżam, po powrocie będę miał bardzo dużo czasu :)

Staż na serwerze: Na serwerze zacząłem grać kilka miesięcy temu, grałem przez jakiś okres po czym przestałem, właśnie z powodu braku czasu. 

STEAM: STEAM_0:0:83259204

Znajomość sourcemod (1-10):  10. Potrafię pisać pluginy, edytować pluginy, konfigurować ustawienia, ogólnie ogarniam sourcemoda w 99% (przynajmniej tak mi się wydaje :D). Wielu osobom pomagam, nawet tym, którzy posiadają dość wysokie rangi.

Czy miałeś w innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków): Nie, aczkolwiek byłem moderatorem na starej sieci która już upadła, GoldGame

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  Zaczynałem od guarda na JB CS:GO, następnie awansowałem na redaktora na forum, po tym napisałem podanie na Admina na JB CS:GO które zostało przyjęte, straciłem rangę Redaktor po czym awansowałem na rangę Support Team. Byłem również opiekunem serwera minecraft który niestety upadł.

Dlaczego akurat Ty:  Jestem osobą miła, odpowiedzialną (przynajmniej staram się taki być), pomocną, wyrozumiałą, mam duże dośswiadczenie dzięki czemu potrafię reagować, a co najważniejsze, reagować z uzasadnieniem. Serwer ostatnio zaczyna upadać, gracze odchodzą i jest na nim do zrobienia dużo poprawiek, które ja potrafiłbym zrobić. Mam kilka pomysłów na serwer które na pewno bym się postarał wprowadzić. Grałem na bardzo wielu deathrunach, już w CS 1.6 się na nich bawiłem, i wiem, jak taki serwer działa. Na serwerze posiadam tylko jednego bana, który moim zdaniem był całkowicie bezpodstawny, ale mniejsza o to (nie pisałem odwołania bo to krótki ban, jeśli ktoś chce więcej szczegółów to zapraszam na pw, jednak wydaje mi się, że nie będzie to konieczne). Jestem już od ponad pół roku na sieci, co za tym idzie poznałem już ludzi oraz "tok myślenia" graczy. FTP ogarniam bardzo dobrze, gdyż miałem już nie jedną styczność z serwerami. Nie jest to dla mnie najmniejszy problem, to samo z "CS"em. Piszę to w cudzysłowie dlatego, że nie chodzi tu głównie o granie, a o "informatyke gry". Np. wgrywanie map, modeli, edycja niektórych części. Po prostu się na tym znam, bo gram w tą grę już bardzo długo, i mam wielkie dośswiadczenie. Jak grałem na serwerze to dogadywałem się z adminami i z graczami, gracze mnie rozpoznawali z forum, i chcieli ze mną rozmawiać choć mam wielką wadę, brak mutacji (choć ją aktualnie przechodzę! XD). Dodatkowo, jak wiele osób wie, mieszkam w Szwecji, jednak nie jest to dla mnie przeszkoda. Ortografię opnaowałem już dobrze, interpunkcje również, choć jak każdy, popełniam błędy. Lubię się rozpisywać, co moim zdaniem jest cechą opiekuna, gdyż w ten sposób mogę dokładniej i wyraźniej przekazać to, co chcę powiedzieć. Ogólnie bardzo zależy mi na posadzie, choć w 100% zrozumiem, jeśli nie zostanę przyjęty, na przykład z powodu aktywności.

 

Pozdrawiam

GryTrean

Edytowane przez GryTrean
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Brawo, nie zamknąłem tematu, a wy już zaspamowaliście go gratulacjami :D

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności