Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie TH3C120W ( B1tch 123LaX )


Gość lorem ipsum

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lorem ipsum

1. Nick: Mam rózne pseudonimy.
2. Imię: Daniel
3. Wiek:
2016-1995 = ?
4. Znajomość AMX (1-10): znam na tyle żeby dać bana.
5. Sprawny i działający mikrofon: TAK 
6. Składka (tak/nie): Była squadka. 
7. Link do swojego GameTracker'a**: 
http://www.gametracker.com/player/Th3C120W/193.33.177.101:27156/ ( to jest moje, skopiowałem od sobie wzór od kogoś i było inne sry. ) 
8. Parę słów o sobie **: Już wspominałem we wcześniejszym podaniu.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Yyymm chcem zostać ponownie administratorem, bo dużo cziterów jest i trzeba im dawać bany.
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:0:120721745
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Dużo, chociaż czasami mogę nie grać, czyli mogę sobie robić dłuższe przerwy.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): od rana do nocy.
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 100 godzin na stim, wystarczy ?
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak, na dd2.

 

//Ed

Nie wiem w sumie, Paweł ;/

 

Wiedz że:
 
1. Składka na admina jest jednorazowa ( jak mam rozumieć jednorazowość ? Do końca życia, do rezygnacji ? )
2. Na rozpatrzenie podania Administrator ma 2 tygodnie
3. Im podanie ciekawsze, tym większą szansę na dostanie się
4. Najważniejsze i końcowe zdanie ma opiekun serwera
5. Podanie napisane bez spełnienia wymagań zostaje natychmiast zamknięte, a autor otrzymuje warna
6. Napisane przez ciebie podanie świadczy o tobie, więc nie pokaż się nam ze złej strony
7. Jeżeli w podaniu przeważają głosy negatywne podanie zostanie odrzucone
8. Jeżeli dokonasz próby oszustwa w podaniu, zostaje ono odrzucone, a ty zostaniesz nagrodzony warnem
9. Nie wypowiadaj się we własnym podaniu, grozi to odrzuceniem twojej kandydatury(OPCJA EDYTUJ)
 
Niech ktoś z wyższą rangą się wypowie ;p.
Edytowane przez lorem ipsum
Kolor czerwony tylko i wyłącznie dla Administracji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK :

 

- Posiadał już admina

- Zauważyłem, że lubi sobie długo pograć na serwerze xd

- Jest ogarnięty

- Posiada mikrofon.

 

Dla mnie bomba, czym więcej administratorów tym lepszy serwer ;] ( Ale mnie masz nie slapować ) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+Wszystko na Tak ale minus polega na tym ze Składka (była.) 

Składka jest obowiązkowa w tym masz "vipa" oraz jesteś "Adminem" do czasu twojej rezygnacji lub do zrobienia jajkiejś kaszany na serwie lub forum pozr.

Zastanów się i daj znac w podanianQ

Edytowane przez pawel1971tychy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam TAK ,ale tylko dlatego że miałeś Admina już tutaj ,dobre GT i jesteś aktywny.

Za to sporo minusów ,samo podanie ,napisane raczej prymitywnie bym powiedział np:

1.Chciałbym wiedzieć pod jakim nickiem gracz ogólnie
3.Wiek ciężko napisać ? Jest prawie połowa roku możesz mieć 20 ale też 21 ,więc różnica jakaś jest.
8.Wcześniejszego podania nie widziałem a może chciałbym wiedzieć coś o tobie ?

11.Czyli gracz jak ich mało ,a przerwy tylko jak śpisz ? Także odwrotnie ,kiedy śpisz ?

13.Nie ,steama możesz mieć nie pierwszego a na NS ile ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK:

+ ogarnięty

+ kultura

+ miał adma

+ steam

Tylko jak piszecie podania to piszcie wyraznie bo nie chce mi się liczyć wieku itd hehe lub zgadywać, po za tym ogarnij jakiś nick :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem na tak ! 

 

Ale składka jest obowiazkowa tak jak pisze w wymaganiach .

 

 

Tak jak Paweł napisal nowa skladka lub  podanie zostanie odrzucone . Pozdrawiam

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wait, wait, wait. Panie i Panowie wyczuwam trochę hipokryzji w tym co piszecie tutaj, a co pisaliście w innych podaniach.

 

Wypowiedź z podania SonGoku:

"A ja myślę że jest nas już 19 i rekrutacje jak narazie możemy zamknąć

 

Jestem na NIE"

 

To w końcu jak to jest?

Podanie Twojego wieku w Twoim podaniu:
"3. Wiek: Napiszę że mam Syna i domek ,nie posadziłem jeszcze tylko drzewa ,ale spoko zdążę  :) Lekko ponad 20 ;]"

Też nie podałeś dokładnie wieku, a się czepiasz  :p


Ostatnią sprawą to jest ta cholerna składka, którą wgl ktoś wpłaca? Czy tylko należy napisać w podaniu "Składka: Tak" i spokój, nikt się nie doczepi? Czy opiekunowie wgl sprawdzają to? Ja szczerze mówiąc, jak składałem podanie parę miesięcy temu w punkcie składka napisałem "Tak", ale nikt mnie z tego sprawdził czy wpłaciłem czy nie. Dla mnie to jest taki pic na wodę, a najbardziej widzę jak się strzępicie do tego  :D

Ps. Nie chcę nikogo atakować tym postem, tylko jak zebrało się parę takich "perełek" to musiałem coś napisać.

    

 

 

 

Hahahahha Polaczekkk . To jest tak ze kazdy płaci składke i wierz mi ze sa sprawdzane bo musi ktos ( Nowy Admin ) wyslac nam kod ze by mu dodac admina my sprawdzamy na stronie sklepu i jak jest git to dodajemy lub jak gracz prosi o pare dni to czekamy a jesli nie bedzie zostaje on automatycznie wywalony z posady . A teraz 2ga sprawa Co do rekrutacji to chciałem (JA) nie (MY) juz zamknac rekrutacje ale Pawel gada ze bedzie selekcja i nie zamykamy .Wiec nie moge sam zamknac :) . I jak wytłumaczone czy jeszcze cos ci dodac ? Panie P...

 

Ty ja cie nie przyjmowałem to nie wiem jak z toba bylo ....

Znajdz kogos kto nie płacił :) a i nie oczerniaj ze zle robimy czy jedni placa a drudzy nie placia bo ty wiesz tyle co nic .A farmazony i spekulacje moszesz pisac wesz ziomkom na pw a nie smieci piszesz niepotrzebnie i jako zastepca musze ci odpowiedziec na twoje wymysły . TYLKO DOWODY 

 

i co do opekuna to ja  jestem zastepca opiekuna a to juz jest roznica . Ty pewnie jak bys był opiekunem czy zastepca to bys robił sobie co chcial i nie pytal o rozne sprawy ... to bys daleko chyba nie doszedł takim podejsciem .

 

 

A jak chcesz jeszcze dyskutowac lub masz jakies problemy ,pytania napisz na pw ci odpowiem :)

 

 

 

 

 

 

 

 

SpiochuxD, w 29 Maj 2016 - 00:42, powiedział:snapback.png

3.Wiek ciężko napisać ?

Podanie Twojego wieku w Twoim podaniu:
"3. Wiek: Napiszę że mam Syna i domek ,nie posadziłem jeszcze tylko drzewa ,ale spoko zdążę  :) Lekko ponad 20 ;]"

Też nie podałeś dokładnie wieku, a się czepiasz :p

 

Z tym masz racje widze koles jakis nieogarniety

Edytowane przez RUDASLASKA1920
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wait, wait, wait. Panie i Panowie wyczuwam trochę hipokryzji w tym co piszecie tutaj, a co pisaliście w innych podaniach.

 

Tez jestem na tak ! 

Wypowiedź z podania SonGoku:

"A ja myślę że jest nas już 19 i rekrutacje jak narazie możemy zamknąć

 

Jestem na NIE"

 

To w końcu jak to jest?

3.Wiek ciężko napisać ?

Podanie Twojego wieku w Twoim podaniu:
"3. Wiek: Napiszę że mam Syna i domek ,nie posadziłem jeszcze tylko drzewa ,ale spoko zdążę :) Lekko ponad 20 ;]"

Też nie podałeś dokładnie wieku, a się czepiasz :p

Ostatnią sprawą to jest ta cholerna składka, którą wgl ktoś wpłaca? Czy tylko należy napisać w podaniu "Składka: Tak" i spokój, nikt się nie doczepi? Czy opiekunowie wgl sprawdzają to? Ja szczerze mówiąc, jak składałem podanie parę miesięcy temu w punkcie składka napisałem "Tak", ale nikt mnie z tego sprawdził czy wpłaciłem czy nie. Dla mnie to jest taki pic na wodę, a najbardziej widzę jak się strzępicie do tego :D

Ps. Nie chcę nikogo atakować tym postem, tylko jak zebrało się parę takich "perełek" to musiałem coś napisać.

 

Co do samego podania, żeby nie było, że wam spamuje to jestem na TAK. Powody: +kultura, + często Cię widuję, +doświadczenie.

 

Wpadłem również na pomysł odnośnie zamknięcia rekrutacji przez Rudą. Może najpierw zróbcie temat z aktywnością adminów i jak zrobicie czystkę, bo nie wszyscy grają jak zauważyłem to zrobi się więcej miejsca na nowe mordki.

 

@Ruda: Jesteś opiekunem ,więc reprezentujesz jedno stanowisko. Pisząc Ty wypowiadasz się jako My, bo jest was dwóch. Twierdzisz, że sprawdzacie składki? Mi jakoś nikt tego nie sprawdził ,a vipa kupiłem dopiero jak przestałem być adminem, więc jak to jest. Pewnie gdybym popytał większość adminów to wyszły by kolejne nieporozumienia związane ze składkami.

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TAK:

-był już adminem, nawet tutaj ;D

-nie wiem czemu nim już nie jest, a powinien, bo tylko na chwilę aktywność się urwała, więc GT na +

-wymagania spełnione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności