Skocz do zawartości

Skarga na Dopi


SzeregowiecPL

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: SzeregowiecPL

2. Kto zawinił? (admin/gracz): Administrator

3. Nick oskarżonego: Dopi - href="http://forum.cs-classic.pl/user/18994-dopi/">http://forum.cs-classic.pl/user/18994-dopi/

4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_0:1:41866976

5. Data i godzina zdarzenia: 20.06.2016 ~21:40 + pewnie wcześniejszy okres.

6. Mapa - brak

7. Opis sytuacji: Dopi jako Administrator zbanował osobę o nicku ":("

 

Powiadomiłem go, że ma dostarczyć i rozpisać demo w ciągu 24h. Zrobiłem to na forum jak i postanowiłem zrobić to na steam, żeby szybciej do niego dotarło.

Administrator jednak napisał mi, że nie ma czasu na jakieś demka, ponieważ cały czas gra pcw i gra lan za tydzień. Napisał, że to nie jego problem i mogę o unbanować.

Skoro powyżej wspomniany Administrator nie ma czasu i ciągle pcw (Z własnego doświadczenia wiem, że to tyle nie zajmuje bo byłem na kilku lanach [wygranych], ale ok.)

No to nie dość, że nie ma czasu na rozpisanie demka, to pewnie i nie ma czasu na Administrowanie na serwerze (rozpisanie nie trwa długo). Nie napisał, nigdzie żadnego zwolnienia, że bd miał zmniejszoną aktywność czy coś takiego.

Może administrator powinien sobie odpuścić tę funkcje skoro ma to gdzieś i zwyczajnie mu się nie chce.

Proszę o prawidłowe ukaranie Administratora.

 

8. Dowody (demko/screeny/świadkowie): Screen -

xmAUreT.png

 

 

//

 

EDIT 1: Jeszcze bym prosił tutaj o wypowiedź Administratora forum jaka tam jest kara za nie wykonywanie obowiązku związanego z działem Próśb o UB. Dzięki!

EDIT 2: @Pawel.? Nie nie trollował na pewno, bo napisał, że od razu mogę go odbanować i on nie ma na to czasu. To nie zabawa w teorie spiskowe.

 

EDIT 3: Administrator chyba przeczytał skargę i "zląkł" skargi i napisał, żeby odbanować osobę bo jednak nagle jest czysta. Oczywiście dodatkowo musiałem się prosić o rozpisanie dema,

gdzie rozpisał raptem "2 akcje". Więc jeżeli Administrator podejmuje decyzje po 2 akcjach to moje serdeczne gratulacje.

Równie dobrze po rozmowie z Administratorem mogłem od razu odbanować gracza na życzenie admina (rozmowa steam) jednak nie zrobiłem tego z uprzejmości, ponieważ nie chciałem by jakakolwiek osoba grała z wspomagaczami na serwerze.

Cóż działania Administratora w mojej opinii pozostawiają wiele do życzenia.

Więc pomimo rozwiązania problemu ze zbanowanym graczem proszę o odpowiednie rozwiązanie tej skargi.

EDIT 4:@krabmarek Tutaj nie chodzi o to, tylko o jego podejście, że napisał że mogę od razu odbanować i żebyś sobie latał na cheatach bo gdy mi to napisał to nie sprawdzał twoich dem ani nic. Czyli chciał pozwolić na to, żeby "podejrzany" normalnie sobie grał "możliwe, że na cheatach".

Decyzja o odbanowaniu Ciebie zapadła gdy ja sprawdziłem demo, bo nawet nie mogłem być pewny czy na prawdę sprawdził to demo, czy tylko na odwal to napisał bo się przestraszył skargi.

Admin banujący ma obowiązek dostarczyć + rozpisać demo, a on zwyczajnie napisał, że tego nie zrobi i żebym zamknął to. Więc gdyby nie to, że nie chciałem żeby podejrzany grał na cheatach to mogłem go zamknąć i Administrator nie miałby nic do gadania.

Edytowane przez SzeregowiecPL
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żeby coś, ale na steam mógł Ci napisać nawet "pierdol się" (przykładowo), to wciąż steam to nie serwer/forum/czy w ogóle CSC. 

 

Według mnie skargę powinieneś napisać dopiero po terminie 24h, bo być może Cię trollował. W skrócie, jeśli nie rozpisze demka w ciągu 24h, to wtedy powinno się brać skargę pod uwagę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przepraszam, że się wtrącę, ale sprawa tak jakby dotyczy mnie, więc się wypowiem. Dopi chyba wykonał swoją pracę dobrze, gdyż udowodnił, że jednak nie zasłużyłem na bana, podejrzewam, że była to akcja trochę przypadkowa, patrząc na to, że ja na koncie steam, na którym gram mam niecałe 60 godzin. Sam oglądałem to demo i mogę rzec, że tylko tamte dwie akcje były dziwne, reszta jak najbardziej słyszalna, mimo to, całe demo było na krawędzi wiarygodności, więc nie dziwię się, że zapadła decyzja o banie.  :) Z resztą wydawało mi się, że dostał czas 24h na rozpisanie dema, a nie 3 godziny. :) Po wszystkim napisałem do niego i podziękowałem za szybkie i rzetelne przejrzenie i rozpisanie dema. Może wtedy kiedy napisałeś grał jakiś tam swój turniej czy pcw. :p

Edytowane przez krabmarek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności