Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][UBT] SpiochuxD


SpiochuxD

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:  SonGoKU
Wiek:  21 lat
Czy wolisz opiekować się AmxBans (CS 1.6) czy Sourcebans(CS:GO)?:  AmxBans'em
Staż gry Counter-Strike 1.6 bądź CS:GO:   Grałem chwilę w GO ,ale to było dosłownie godzina jak mi się ta wersja znudziła ,ogólnie prawie 10lat w 1.6.
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBans lub Sourcebans? :  AmxBans ,krótko około 2 miesięcy na małej sieci podobnej do tej ,później zrezygnowałem z braku czasu.
Ile czasu poświęcasz forum?:  2-3h dziennie ,jeżeli miałbym UBT to wiadomo że czas ten wzrośnie myślę że do 5h na dobę.
Czy korzystałeś ze wspomagaczy?*Jeśli tak to jakich?:Oczywiście nazw wersji nie będę pisał ,ale krótko ,AIM ,WH,NO Recoil ,Lambert ,No Flesh ,No Smoke (Removal) ,crosshair.
Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci:  Tak raz dostałem warna ,ale odpracowałem ,miałem też ss;y ,ale wiecie no czyste były :)
Doświadczenie na podobnym stanowisku:  Praktycznie mierne tak bym to nazwał ,ale szybko się uczę i nie będzie dla mnie problemem ogarnąć AMXBans'a 
Informacje o sobie lub uwagi:   Zanim ktoś napiszę NIE niech przemyśli to 2 razy a ci którzy by chcieli dać TAK niech przemyślą to 3 razy.

Chciałbym również dostać tutaj szczere odpowiedzi a nie takie ,dlatego że mnie nie lubisz lub odwrotnie.
To tylko podanie więc chciałbym spróbować ,proszę o danie mi szansy.
Pozdrawiam.
Mateusz.

Edytowane przez SpiochuxD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę! Już 3 osoba pisze podanie na członka UBT :D

Przejdźmy do tego, że jestem za okresem próbnym dla 3 osób. (Gumiś, Puma i śpiocha) Tak jak pisałem w poście pod tematem FunnyPumy okres próbny pokarze nam kto z was będzie najbardziej aktywny i kto zasługuje na to stanowisko.

+można pogadać

+staż

+z pewnością zna się na czitach, bo jest adminem na dd2 1.6 :)

+inne

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie

 

-Po pierwsze podanie mnie nie przekonuje

+Niby wymagania spełniasz

-2-3h spędzasz na forum? A jak dostaniesz rangę nawet 5? Śmieszy mnie to, konto masz od 24 grudnia 2015, a masz tylko 6 dni, ktoś tu kłamie - nie ładnieee

Klik!

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone. Zapraszamy ponownie za tydzień!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności