Skocz do zawartości

Zgłaszamy bugi


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Przy użyciu rakietnicy siewcy zagłady, pojawiają się wielkie pudła z czerwonym napisem error.

To samo pojawia się przy uzyciu haku Baala.

Wchodzenie po ścianach druidem w CT jako wilkołak jest dosc bezużyteczne. Nie da się wejsc na to na co się wspinasz, a także czesto jestes blokowany w polowie sciany.

Nie widzialem zadnej nowej animacji albo grafiki, moze źle się ładują.

 

Przydaloby się tez jakies menu pomocy z komendami.

Zarazie wykminiłem /zloto ale nie mam pojecia jak sie je zdobywa. //edit ok dostalem 1 zlota po mapie

Nie mam tez pojęcia co zrobić z maną.

 

Nie wiem jak używać przedmiotu, ponoć "e" ale zbindowałem na e skill'a i nie mam pojęcia jak zbindować uzycie itemu.

Własnie zauważyłem możliwość sprzedania itemu. Jaki jest sensu komendy /drop jeżeli można sprzedawać itemy za manę?

 

Edit: miło widzieć szybkie zmiany, serwer zapowiada się bardzo dobrze, jak pogram więcej i zauważę coś jeszcze to napisze.

Edytowane przez vitrex
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wchodzenie po ścianach druidem w CT jako wilkołak jest dosc bezużyteczne. Nie da się wejsc na to na co się wspinasz, a także czesto jestes blokowany w polowie sciany.

 

Ogranicza nas mapa przy wchodzeniu na TXT

Nie widzialem zadnej nowej animacji albo grafiki, moze źle się ładują.

 

Teraz te animacje rzucania kul, itd powinny byc dostępne

 

Przydaloby się tez jakies menu pomocy z komendami.

 

Właśnie tworze temat z komendami

 

Narazie wykminiłem /zloto ale nie mam pojecia jak sie je zdobywa. //edit ok dostalem 1 zlota po mapie

 

Jest mały procent na drop złota, tak samo many i run

 

Nie wiem jak uzywac przedmiotu, ponoc "e" ale zbindowalem na e skill'a i nie mam pojecia jak zbindowac uzycie itemu.

 

bind 'klawisz' '+use'

 

Wlasnie zauwazylem mozliwosc sprzedania itemu. Jaki jest sensu komendy /drop jezeli mozna sprzedawac itemy za mane?

 

Jeżeli komuś się nie chce wchodzić do sklepu, a woli sobie szybko ustawić binda na drop, to jest to dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barbarzyńca- piszę tam, że odbija do 4 pocisków, a odbija tylko 1 (nawet jak naładujemy 4)

Zjawa- widać normalnie (nie ma "niewidki" chodzi mi tu o 90 punktów niewidzialności), a reszta normalnie

Siewca zagłady- rakiety nie działają.

Talic- komenda /talic nie działa.
Zniewolony- jest tylko jedna fala okrzyku (w 1.6 okrzyk działał chyba przez 10 sec, a tu nawet nie 1 sec)
 

 

INNE

zlota figurka nie
figurka lata nie 
jadeitowa figurka nie
dziennik demonologa wybuch dziala +5 do sily nie
 

 

PRZEDMIOT NOŻE WYWALA SERWER JAK SIĘ TRAFI W PRZECIWNIKA!

 

 

Dziękuje za pomoc @Esme oraz @vitrex , który znalazł się na serwerze przez reklamę :)

Edytowane przez PumasS
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że po restarcie serwera nasze statystyki zerują się

Srebrna figurka która ma dodawać +5 do wszystkich statystyk nie działa

EDIT: Zauważyłem że nie działa żaden item, który polepsza statystyki 

Edytowane przez V1PER
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W klasie Diablo nie działa 50% bonus do prędkości przeładowywania;

!mana nie działa;

Dziwnie robi się bunnyhopy bez itemu albo klasy na bh jeżeli ma się duża prędkość ruchu. Nie wiem czy to zamierzone;

 

Klasa Sługa Ciemności może naładować podwojenie pocisków w magazynku

działa w dziwny sposób, mianowicie jak ma się dwie bronie, np. USP-S i negeva

to w USP z 12 pocisków zrobiły mi się 24, a w negevie zostały mi 44.

 

Edit: jednak działa dobrze, podwaja magazynek w obu broniach, tylko w negevie jest bląd bo jest pokazane ze ma sie 44 pociski ale jak se wystrzela to zmienia sie na 266 i mozna dalej strzelac

 

 

 

BTW: chyba dostałem bana za zbyt dużą ilość samobójstw  <_<

przez to nie mogę sprawdzić jak dokładnie działa sługa ciemności. // już mogę wejść na serwer

Edytowane przez vitrex
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W klasie zabójca i ninja widać normalnie nóż.
Posiadając item Pierścień zjawy, który daje niewidkę, również widać broń gracza.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W klasie zabójca i ninja widać normalnie nóż.

Posiadając item Pierścień zjawy, który daje niewidkę, również widać broń gracza.

To chyba nie jest bug, jeśli by nie było widać to te klasy byłyby za silne :D.

 

Losowanie zmiany napy jest zbugowanr chyba xd. Wybieramy dusta a mapa zmienila sie na overpassa

 

Wybierając mirage mapa zmieniła sie na train

Edytowane przez Dawidia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W klasie Ninja gdy rzucamy nożami i zostanie z 7 noży wywala serwer a czasami jak tylko trafie w przeciwnika nie wiem czy to od tej klasy ale jak zawsze zostaje mi 7 nozy to wywala

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Mana ma na razie nie działać, bo do niczego nie jest potrzebna, jest zdobywana, ale an razie nie jest skończony jeden z systemów pod nią

 

Dziwnie robi się bunnyhopy bez itemu albo klasy na bh jeżeli ma się duża prędkość ruchu. Nie wiem czy to zamierzone;

 

Nie rozumiem do końca o co chodzi

 

 

BTW: chyba dostałem bana za zbyt dużą ilość samobójstw   <_<

przez to nie mogę sprawdzić jak dokładnie działa sługa ciemności. // już mogę wejść na s

 

Okej, już usunąłem te banowanie

 

W klasie zabójca i ninja widać normalnie nóż.
Posiadając item Pierścień zjawy, który daje niewidkę, również widać broń gr

 

No przeciez pisalem już u Pumasa, ze nóż ma być widoczny

Zawsze ma być widoczna broń, mówiłem, że jeżeli to będzie zbyt słabe, to zmienimy na całkowita niewidzialnosć

 

osowanie zmiany napy jest zbugowanr chyba xd. Wybieramy dusta a mapa zmienila sie na overpassa 

 

To nie wina Diablo moda ;d

 

W klasie Ninja gdy rzucamy nożami i zostanie z 7 noży wywala serwer a czasami jak tylko trafie w przeciwnika nie wiem czy to od tej klasy ale jak zawsze zostaje mi 7 nozy to wywala

 

 

Okej, dziękuje

 

 

W dzisiejszym update dojdzie pare zmian, na pewno będzie to spolszczenie silnika, poprawienie sklepiku, dodanie menu, no i naprawienie błędów.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasa Imp nie zawsze działa teleport , przy teleportowaniu czasem bugujemy się w ścianach bądź w miejscach , które nie powinny być dostępne dla graczy.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Item Sprawiedliwość Hwanina nie działa

 

Po czasowym zakonczeniu rundy/wybuchu bomby/rozbrojeniu klasa IMP nie może się teleportować xd niby blachostka ale dzieki takiemu tp mozemy np savować bron

 

Item Dziennik Demonologa na działa

Edytowane przez Dawidia
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasa Imp nie zawsze działa teleport , przy teleportowaniu czasem bugujemy się w ścianach bądź w miejscach , które nie powinny być dostępne dla graczy.

Z tego co wiem to teleport nie dziala jezeli mialbys pojawić się w ścianie, można czasami wejść za textury i stamtąd strzelać co moim zdanie powinno być w przyszłości banowane.

Na innym serwerze widziałem rozwiązanie tego problemu poprzez uniemożliwienie używania teleportacji jeżeli cokolwiek jest pomiędzy tobą a miejscem teleportacji.

Nie podoba mi się takie rozwiązanie, uważam że zabija całą zabawę z tej klasy.

Sądzę, że jak serwer w pełni wystartuje i pojawią się stałe osoby grające, które będą nadawały się na admina to nikt nie będzie ryzykował bana na kilka godzin/dni

 

Mogę też potwierdzić to, że wszystkie noże rzucone w kogoś wyłączają serwer, te z itemu "noże" oraz te z klasy ninja.

 

Przydałby się też jakiś temat na sugestie dotyczące klas, (edit: także itemów) balansowania i zmieniania klas nie nadających się do grania

np: druidowi przydałaby się inna umiejętność w  CT zamiast wspinania się.

W TT druid dostaje premie do obrażeń i obrony można  to podzielić na obronę dla CT jako drużyna która broni bombsite'y oraz obrazenia dla TT, drużyny która atakuje. 

i zmienić nazwe szkielet na np. Niedzwiedz w CT i Tygrys w TT, bo druid kojarzy się z naturą.

//edit: można jeszcze dodać np 10 do grawitacji w CT i 10 do predkosci ruchu w TT zeby klasa nie odstawala od innych.

 

Wiem, że takie rzeczy wymagają nakładu pracy i czasu, a niektóre pomysły mogą to ułatwić, skrócić.

 

 

 

Edit:

 

 Dawidia, w 25 Cze 2016 - 18:06, powiedział:

Po czasowym zakonczeniu rundy/wybuchu bomby/rozbrojeniu klasa IMP nie może się teleportować xd niby blachostka ale dzieki takiemu tp mozemy np savować bron

 

Poza tym zauważyłem, że czasami traci się niewidzialność i inne umiejętności, ciężko napisać coś konkretnego bo tylko raz widziałem jak ninja zrobiła się widzialna po zakończeniu rundy 

Edytowane przez vitrex
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybuchy itemów/klas działają - tylko gracz, który ma tą moc tego nie widzi (bo kamera dziwnie w cs:go pracuje po śmierci)

 

+

 

Statystyki i noże zostaną naprawione z updatem

 

+

 

Klasa IMP ma to do siebie, że jeśli teleport ma tak wyglądać jak teraz, to zawsze jakoś ktoś będzie mógł się zbugować (nie da się tego całkowicie naprawić) (zalecam banowanie za celowe txt za pomocą teleportu i slay za utknięcie)

Edytowane przez OG droso
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wybaczcie dopiero wróciłem, a więc tak, to co jeszcze zostało zrobione

Dodano polskie znaki i menu !menu, które ułatwi korzystanie z serwera

 

Już wgrywam poprawki tylko zaktualizuje jeszcze parę rzeczy

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to bug czy tak ma być ale są mapy z zakładnikami np. cs_office , cs_italy itd bo tak troche bez sensu ze trzeba zakładnika brać :P

Edytowane przez k0z4k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zakończeniu rundy obojętnie jak klasa upadły traci moc swojego bhopowania, to samo klasa imp traci moc tp.

 

Po załadowaniu niewidzialnosci na Zabojcy pojawia się notka na czacie "Jesteę prawie niewidzialny na nozu". Bug to nie jest ale literówkę też można usunąć

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

item skoczek mi nie dziala

 

pod jaka komende/przycisk jest?

działa 

 

 

 

podłozenie bomby nie dostaje expa? ( na czacie nie ma komunikatu )

impa można zawiesic bo w cs;go ta klasa nie wypali 

nightalk sm_skill brak reakcji 

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scavenger może cofnąć się na spawna hostem.

Fajne ale troche nie fair.

Może da się zabrać mozliwosc cofania na spawna gdy podnosi hosta ale zostawic leczenie.

 

Imp może mieć maxymalnie 35 adrenaliny, a inne klasy 65. Nie wiem czy to zamierzone.

 

Sprawdzałem Witalność i nie regenerowała hp.

Edit: regeneruje hp tyko mam napisane regeneracja 5 hp a dostaje po 2.

Edytowane przez vitrex
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vitrex bądź tak miły i nie rashuj impem z p90 przez tekstury bo sie grać nie da  ;)

Edytowane przez Omєga *
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vitrex bądź tak miły i nie rashuj impem z p90 przez tekstury bo sie grać nie da  ;)

Gra z p90 jest zabroniona czy coś? W TT i tak gram z AK.

Co do tekstur, nie da się uniknąć przypadkowego wejścia w tekstury od czasu do czasu jak się gra impem, a ja zrobiłem to tylko jeden raz.

Teraz i tak gram innymi klasami.

 

Następnym razem znajdź jakieś inne miejsce żeby napisać taką skarge, bo jak widać jest to temat do zgłaszania bugów.

 

Zauważyłem, że czasami nie zapisują się levele, może jak ktoś wyjdzie przed koncem mapy? 

Edit: jak duzo razy zmienia sie klase w jednej rundzie to buguje sie level.

Edytowane przez vitrex
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

działa 

 

 

 

podłozenie bomby nie dostaje expa? ( na czacie nie ma komunikatu )

impa można zawiesic bo w cs;go ta klasa nie wypali 

nightalk sm_skill brak reakcji 

Niemożliwe, sprawzdałem i grałem z quuen, gdy ustawileś sobie binda na sm_skill i wziąłeś np: glocka to miałeś przybliżenie jak w AUG

Tak jest na Nihlathak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Scavenger może cofnąć się na spawna hostem.

Fajne ale troche nie fair.

Może da się zabrać mozliwosc cofania na spawna gdy podnosi hosta ale zostawic leczenie.

 

Imp może mieć maxymalnie 35 adrenaliny, a inne klasy 65. Nie wiem czy to zamierzone.

 

Sprawdzałem Witalność i nie regenerowała hp.

Edit: regeneruje hp tyko mam napisane regeneracja 5 hp a dostaje po 2.

Nie będzie map z hostami gdy BETA sięskończy

 

//INT|STR|DEX|AGI|GRAV|ADR|RES|VIT

{100,100,60,95,60,35,60,90}, //IMP

 

Tak, to zamierzone, każda klasa ma inaczej ustawione max'y

 

 

Gra z p90 jest zabroniona czy coś? W TT i tak gram z AK.

Co do tekstur, nie da się uniknąć przypadkowego wejścia w tekstury od czasu do czasu jak się gra impem, a ja zrobiłem to tylko jeden raz.

Teraz i tak gram innymi klasami.

 

Następnym razem znajdź jakieś inne miejsce żeby napisać taką skarge, bo jak widać jest to temat do zgłaszania bugów.

 

Zauważyłem, że czasami nie zapisują się levele, może jak ktoś wyjdzie przed koncem mapy? 

Edit: jak duzo razy zmienia sie klase w jednej rundzie to buguje sie level.

Dziwne, zapis jest też przy wychodzeniu, ale sprawdzę to

 

Edit: jak duzo razy zmienia sie klase w jednej rundzie to buguje sie level.

 

W jakim sensie sie buguje? Przy okazj iustawi się limit na zmiane klasy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności