Skocz do zawartości

[6] Idol na TS3 - propozycja


pyńka

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim :)

Odsłuchując nagranie z poprzedniego idola wpadłam na pomysł zrobienia kolejnego. 

Chciałam jednak zaznaczyć, że to byłoby raczej bardziej spontaniczne ze względu na to, że czas na reklamę i jakiekolwiek przygotowania bardzo by się skrócił. 

Takiego idola zorganizowałabym już jutro (piątek) albo w sobotę. 

Myślę, że to byłby fajny sposób na rozpoczęcie wakacji, jednakże najpierw chciałam  poznać Waszą opinię.

Zazwyczaj na TS'ie przesiaduje dużo ludzi i wśród nich są też osoby, które (tak mi się wydaje) byłyby chętne na coś takiego, nawet jeżeli miałoby się to odbyć już.

Co o tym myślicie? Macie czas i chęci?

Edytowane przez Pynia
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował np stałego idola i Co ? Dac posta Idiol co miesięcznie zaczynałby się dajmy na to 1.07.2016 1.08.2016 i np godzina 19 czy coś :D bo tatko ludzie wejdą w dział i bd czytać myszkować i sie doweidza a idiol tak jak teraz i wczesniej chyba byl wlasnie spontaniczny :D Ale w sumie to moze i lepiej ze nagle sie pojawiaja ze ludzie nie przygotuja czy cos i potem jest tak zwana "Beka" I Jest Zabawnie i Wesoło ! Ale bylbym za dodanie Zakladki Idol w forum  :ninja:

Edytowane przez Fox28081995
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował np stałego idola i Co ? Dac posta Idiol co miesięcznie zaczynałby się dajmy na to 1.07.2016 1.08.2016 i np godzina 19 czy coś :D bo tatko ludzie wejdą w dział i bd czytać myszkować i sie doweidza a idiol tak jak teraz i wczesniej chyba byl wlasnie spontaniczny :D Ale w sumie to moze i lepiej ze nagle sie pojawiaja ze ludzie nie przygotuja czy cos i potem jest tak zwana "Beka" I Jest Zabawnie i Wesoło ! Ale bylbym za dodanie Zakladki Idol w forum  :ninja:

Wydaje mi się, że to nie jest dobry pomysł. Nie każdy będzie mógł trzymać się jednej daty, chociażby ten raz w miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym bardzo zagościła, nawet mogłabym zaśpiewać, pofałszować trochę - ale cholera...hmmmm... ale w ten piątek co będzie (za tydzień) ! :P O ile będę bo będę na popołudniu w pracy, a bardzo bym chciała xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani moi!

Propozycja wyszła ode mnie w dość późnym terminie, ponieważ teraz sporo czasu zajmują mi inne sprawy.

Jeżeli chodzi o idola - osobiście organizować go mogę tylko w tą niedzielę. Jeżeli jednak taki termin Wam nie odpowiada nie ma problemu, jestem skłonna wszystko przygotować ( zapowiedź, wybranie składu jury, DJ'a, oraz nagrody ), lecz potrzebuję do tego chętnej i najważniejszej osoby. O kim mowa? Chodzi o kogoś, kto wyrażałby chęć poprowadzenia takiego eventu. Mnie od wtorku niestety już nie ma, ale bez problemu odpowiem na wszystkie pytania dotyczące idola, oraz we wszystkim postaram się pomóc. Jeżeli znajdzie się ktoś chętny - zapraszam na PW ( forum, gg, a jeżeli to ktoś z moich znajomych na fb to bardzo proszę )

Jeżeli jednak opcja z niedzielą Wam odpowiada (w co wątpię) to również dajcie znać.

Czekam na odzew :)

 

#Edit. Jeżeli zdecydujecie się na niedzielę to ja będę to prowadzić.

Edytowane przez Pynia
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Zamykam.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności