Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na rambo


Middos

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: Middos
2. Kto zawinił? (admin/gracz): Admin
3. Nick oskarżonego:Rambo
4. Steam_ID oskarżonego:  

STEAM_0:0:103537215

5. Data i godzina zdarzenia: 16:05 03/07/2014
6. Mapa: De_dust2
7. Opis sytuacji: Kampilem na respie bo wiedzialem ze ct ciagle nas raszuje to czekalem na nich proste, umiem grac i wole takich wyczekac a nie grac jak silver i padac, admin powiedzial ze mam wyjsc z respa po czym powiedzialem ze nie bo raszuja, zaczela sie klotnia dostalem kicka wbilem spowrotem i dostalem bana...
8. Dowody (demko/screeny/świadkowie): Jezeli bedzie potrzebne demko moge rozpisac i dac ticki

STEAM_0:0:103537215
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kampiłeś na respie od kilku rund. Zwróciłem Ci grzecznie uwagę a Ty odpowiedziałeś mi z nutką agresji. Rozpoczęła się mała spina, w której rozmawiałeś ze mną bardzo wulgarnie, więc Cię kicknąłem. Wróciłeś i zacząłeś rozmowę wulgaryzmami więc dostałeś bana na 10min. za nieodpowiedni język. Pozdrawiam Jemilo^^.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gralem 4rundy, 1runda pilnowalem plecow na rampie bo plant byl na b

 

2runda kampilem na respie bo raszowali longa i mida wiec czekalem

 

Wytlumaczylem ci czemu kampilem a ty dalej swoje

 

wylgaryzmy sa dozwolne w umiarku ktory zachowalem, jezeli przesadzalem trzeba bylo powiedziec (dostalem kicka)

 

wrocilem powiedzialem "taki kozaczek?" i za te 2 slowa dostalem 10min ban gdzie tu wylgaryzm?

 

EDIT//

17500 - 1runda = rush gala
24500 - 2runda = rush mid
26500 - 3runda = rush mid
43800 - 4runda = siedze na aucie do 1:30 (pisalem z kumplem), jest 1:30 wychodze z respa ale natykam sie na raszujacych ctkow, jednego zabijam od razu drugi sie schowal wiec czekam na niego
49900 - zaczyna sie gadanie admina az do 55700 (wylgaryzmy sa dozwolone do pewnego stopnia, "zamknij sie" tak sie odzywa admin szczyl sobie za duzo pozwala.
57000 - wbilem spowrotem po kicku zadajac pytanie, jak to jest oni moga raszowac a my przygotowac sie na to nie mozemy? o to chodzi a nie p90 rush b-.-#
 
Chce zeby admin zostal ukarany ten ban sie nie nalezal (powiedzial ze ban za wylgaryzmy po kicku nie padlo ani jedno przeklenstwo)
 
 
 
 
EDIT// bialy murzyn - Pozwolisz adminowi raz robic co mu sie podoba a uderzy mu palma do glowy i bedzie jeszcze wiekszy syf
Edytowane przez Middos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Biały Murzyn

Po pierwsze nie rozumiem czemu sie tutaj wypowiadasz skoro nie jestes jakos powiazany z tym serwerem oraz z ta sytuacja.

Po drugie 10-minutowy kick? cos nowego. Nie wiedzialem ze kick jest na jakis okreslony czas.

Po 3 bylem przy danej sytuacji i musze przyznac ze skarga chyba sluszna.

 

Dodam jeszcze ze jakis czas temu gracz o nicku Stix dostał bana perma za nie wlasciwy jezyk.Przypomnialem sobie o tej sytuacji teraz i widze ze dal mu bana ten sam admin ktory jest teraz oskarzany.

http://dd2csgo.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&searchText=Stix&Submit=

 

Dla mnie troche dziwna sytuacja.

 

Edit:

Regulamin wyraznie mowi:

Kultura osobista: Upomnienie -> Kick -> ban 10-1 h - W tedy nawet upomnienia nie bylo z tego co pamietam.

Prowokowanie do różnych typu kłótni oraz sporów: Ban 10-1 h

Nadużywanie mikrofonu lub say: kick -> Ban 10-1 h (ewentualnie mute lub gag)

Kłócenie się z administracją: Ban 10 min

 

Ewidentne naduzycie admina.

Edytowane przez Dexterovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stix nie dostał perma bez powodu, praktycznie zawsze kiedy wchodził na serwer, i coś nie udało się Jemu lub komuś innemu zaczynał wyzywać i obrażać grających wtedy na serwerze ludzi. Robił to nagminnie więc ban całkowicie mu się należał. Twoje zachowanie tez pozostawia wiele do życzenia na naszym serwerze chociaż także jesteś adminem w naszej sieci serwerów powinieneś wiedzieć jak się zachować. Twoje zachowanie niedaleko odbiega od agresywnego postępowania Middosa jak i Stixa. Nie jestem w stanie podać demek ponieważ mój komputer się "zbuntował" i nie chce ich odtwarzać. Tyle dla mnie w temacie. Pozdrawiam Jemilo^^.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga middosa przyjęta Rambo zbyt pochopnie dałeś tego bana daję słowne upomnienie i proszę o zachowanie większej cierpliwości  , a co do Stixa bez wątpienia perm się należał ponieważ nie raz byłem świadkiem jak się wulgarnie i nie przyzwoicie zachowywał na naszym serwerze obraza graczy http://classicffa.gameme.com/player_histories/chat/497477

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności