Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga Rambo + zico + immunitet "kukle" ?


Middos

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: Middos
2. Kto zawinił? (admin/gracz): Admin
3. Nick oskarżonego: Jemilo + Zico
4. Steam_ID oskarżonego:

5. Data i godzina zdarzenia: 12/07/2016 20:30
6. Mapa:  de_dust2
7. Opis sytuacji: Gracze jak i pewnie admini kampia co rundę na respie ale 0 reakcji z żadnej strony jak z strony ziko tak i od Jemilo obaj admini ale nic nie robią, na mikrze powiedziałem "zróbcie cos kurwa bo co rundę kampia a wy chuja robicie" jemilo mnie zmutował. "ziko jest w terror" padł tekst tak jakby on nie miał obowiązków bo inny admin tam jest.

Chciałbym przypomnieć mój poprzedni ban gdzie zostałem wyrzucony oraz zbanowany za siedzenie na respie (okazało się ze nie siedziałem na respie dostałem UB) gdzie jemilo bym w ct ale problemu na slepo bana nie miał tak wiec nie rozumiem o co chodzi.

Po czym dostałem mute on mikro napisałem "wypierdalaj" i dostałem bana na 30min za obrazę admina. Chciałbym dodać także ze admini totalnie lekceważą wszystko jeżeli nie chodzi o nich dam przykład (zico byl na serwerze)

 

W tych linkach proszę przeczytać jaka ładną kulturę trzyma "Hazi" wobec graczy 

 

1. http://classicffa.gameme.com/chat/csgo3?chat_list_show_page=1&chat_list_showrows=50&ajax=1&c=51a461&chat_list_order=eventTime&chat_list_order_type=desc

2. http://classicffa.gameme.com/chat/csgo3?chat_list_show_page=2&chat_list_showrows=50&ajax=1&c=51a461&chat_list_order=eventTime&chat_list_order_type=desc

 

Admin byl na serwerze a tym adminem byl Zico (opiekun serwera) 0 reakcji nawet mu zaznaczylem ze lekko przesadzil i nalezalo by sie cos zrobic.

 

Druga sytuacja, Bolek tańczył mi przed celownikiem wiec napisałem do zico żeby cos zrobił 0 reakcji myślałem ze po prostu nie widział to napisałem mu na steam lecz dalej 0 reakcji.

 

Ci gracze wszyscy są z "kukle" tak mi świta ze oni robią po prostu co im się żywnie podoba a admini 0 reakcji tak wiec czyżby immunitet jacyś mieli? Kazdy ma być traktowany równo o ile się nie mylę.

 

Jak i Hazi tak i bolek to gracze "kukle" dodam.

8. Dowody (demko/screeny/świadkowie): Jeżeli będzie potrzeba demka jak stoi przed celownikiem mi bolek mogę poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź już tam nie płacz Middos, żadnego immunitetu nie mamy. Ty z twoją kulturą i multikontem już dawno powinieneś wylecieć. Piszesz skargę i wklejasz linki obwiniające Haziego. Widzisz drzazgę w oczach innych, a sam w nie widzisz deski w swoim. Co do naszej grupy, nie psuj naszego dobrego imienia, jak i się nie śmiej, że sobie podpowiadamy na ts. Jak masz dowody to je podaj, a nie psiocz tam pod nosem. Dla mnie temat skończony, czekam na wypowiedź Zika na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o moją sytuację, wtedy miałem ciebie wyciszonego i nie słyszałem co do mnie mówiłeś. Dopiero gdy napisałeś na czacie to zauważyłem. To że stałem przed twoim celownikiem nie było celowe Middos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynamy.

 

Admin zico zmutował gracza czy zbanował nie pamiętam ale chyba ban był dla gracza "VerteNaSon" za tekst który będzie widoczny na screenie lecz "Hazi" który tez kogoś wyzywał w gorszym stopniu ale nie został ukarany.

Podkreślam ze warto sprawdzić czasy które te dwie wiadomości zostały wyslane różnica to jedyne 8sec nie możliwe ze zico zauważył tylko jedno...

SS: http://imgur.com/09hn5RP

 

Sprawa bolka - Demko: http://375878.node85.pukawka.pl/dem-de_dust2-1468345980-1468348560.zip

 
tick - 114000 - bolek stoi przed celownikiem.
Miales mnie zmutowanego ale jak 3raz powiedziałem to się obróciłeś to poleciały kule w głowę? haha;), zostały wysłane 2wiadomosci na u@ oraz jedna na steamie lecz 0 reakcji od zico
 
Kampienie na respie przez cala mapę gdzie admini maja totalnie wylane na graczy którzy się skarzą - Demko: http://375878.node85.pukawka.pl/dem-de_dust2-1468345980-1468348560.zip
 
tick - 180000 - resp po 1:30 (Lenin05)
tick - 211500 - resp po 1:30 (Drah Kubus)
tick - 222000 - resp po 1:30 (drah kubus)
tick - 254000 - resp po 1:30 (VoidThunder)
tick - 255000 - resp po 1:30 (CYSIU)
 
 
Rambo - Jeżeli mam multikonto podaj dowody linky albo cokolwiek bo tak słowo na wiatr każdy sobie moze:)
 
 
O ile się nie mylę jeżeli skarga jest na opiekuna on nie ma prawa sam sobie osadzić czy jest winny czy nie.
Edytowane przez Middos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra jak tak to tak . 

1. o to dowód że posiadasz multikonta 

http://www18.zippyshare.com/v/Ew8hNOeq/file.html te konto wszyscy znają 

http://www18.zippyshare.com/v/Liprqowp/file.html  tutaj jest demko http://www60.zippyshare.com/v/DRH4Ugrk/file.html

 

2 Jeśli chodzi o bolka to niestety ale to jest serwer FFA  więc nie możesz mieć pretensji do bolka, który stanął przed tobą i zabił przeciwnika a Ty nie zginąłeś więc o co tu pretensje  równie dobrze Ty mogłeś się trochę przesunąć po prostu uważasz się za nie wiem kogo i wszyscy muszą się Ciebie słuchać. A co do wiadomości na u@ nic nie dostałem, dostałem Twoja wiadomość tylko na steam nie mam obowiązku czekać na wszystkie twoje wiadomości że coś Ci nie pasuje.

 

3. Kampienie na respie  nie przez cała mapę tak jak Ty to ująłeś tylko pod koniec mapy 

 

tick - 180000 - resp po 1:30 (Lenin05) po pierwsze od kiedy ciemnia jest zaliczana do respa ? 

tick - 211500 - resp po 1:30 (Drah Kubus) przez chwile był afk po za tym nikogo nie  zabił z respa wyszedł z respa 1:22 wiec po co ten rage

tick - 222000 - resp po 1:30 (drah kubus) tu faktycznie był na respie ale tez nikogo nie zabił kolejny raz nie wiem o co pretensje... w kolejnej rundzie został wyrzucony z serwera 

po wyrzuceniu kubusa na respie kampil cinek upomniałem go i wyszedł wiec o co ta cała awantura ze Admin nie wykonuje swojej pracy ? 

tick - 254000 - resp po 1:30 (VoidThunder) ciemnia nie zalicza się do respa 

tick - 255000 - resp po 1:30 (CYSIU) fakt był na respie ale ja tego nie widziałem bo żyłem i bylem po drugiej stronie mapy dopiero mi Rambo napisał ale już nie zdążyłem zareagować bo kolega CRISU wyszedł .

Po tym wszystkim żeś nawinął nie złą wiązankę w stronę Adminów w której rambo próbował Cie uspokoić a Ty dalej swoje i jeszcze podpuszczasz Admina. tak samo wcześniej  w demku to była 12 runda jak żeś wyzywał funkera o to twoja Kultura i zachowanie. 

 

VerteNaSon Gracz ten dostał Muta a nie żadnego bana .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. A od kiedy nie można miec kilka kont na SERWERZE multikonta są banowane na forum nie na serwerze o.O pokazujesz jak regulamin znasz wlasnie

2. Jak ktoś stoi przed tobą to kule trafiają w niego a nie przez niego przez co nie zadajesz dmg.

3. "Nakaz opuszczenia respa po 1:30" poproszę dodać notkę jak nie zabijasz bo tylko obijasz po nogach to sobie stoj

4. Ciemna to nie resp?, czyli jak stanę na rampie patrząc trupa to tez nie resp? tak wiec zdecydujcie się z adminami bo każdy mówi inaczej, jemilo dal mi bana własnie za stanie na rampie wiec resp to zielony kwadrat na radarze tak?

 

Na każdym serwerze jak i w 1.6 tak i w cs:go ciemnia jest zaliczana jako resp wiec nie wiem jakie ty masz myślenie ale ok;) tylko pamiętaj jak będę tam siedział :]

 

Jezeli verte dostał mute to czemu Hazi nie? nie widziałeś pewnie co? ;)

 

4.1 Utrzymać i odpowiadać za porządek na serwerze

4.4 Sprawdzać każdego zgłoszonego lub podejrzanego gracza

Edytowane przez Middos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Rambo - Jeżeli mam multikonto podaj dowody linky albo cokolwiek bo tak słowo na wiatr każdy sobie moze
chciałeś dowodu to masz, że posiadasz multikonta a czy ja powiedziałem cokolwiek  na temat bana za multikonta na serwerze czy forum więc po co ta uwaga na temat regulaminu nie Ty będziesz oceniać moją znajomość regulaminu 

 

Jeśli chodzi o Haziego to go pouczyłem na Ts nie musiałem dawać mu muta bo wiedziałem ze jak mu powiem że ma przestać to przestanie a w przypadku nowych graczy to się nie sprawdza dlatego VerteNaSon dostał muta.

 

Nigdy nie zabiłeś kogoś przez członka swojego teamu to widać słabo znasz cs'a poćwicz najlepiej  

 

jeśli chodzi o regulamin to wywiązuje się z niego widać to doskonale na demku w przeciwieństwie do osoby wyżej po prostu masz tak duże ego że nie widzisz swoich rzeczy tylko innych 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że ja się wtrące

Od kiedy granie na innych nickach to multikonto? przecież zmiana nicku team=zmiana niku w cs:go. Nie wiem od kiedy wprowadzono takie coś jak cs:go 

 

Kampienie to raczej jest do końca rundy a nie mapy, to też jest błąd, w każdym razie regulamin to regulamin. Jeżeli ktoś się do niego nie stosuje to powinien wylecieć, w skrócie mówiąc. Admini powinni reagować trochę szybciej bo to potrafi irytować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowody wszystko jest jasne. Poczekamy na kogoś z gory:)

 

A ty uważasz w takim razie ze resp to zielony kwadrat na radarze tak?

 

https://i.ytimg.com/vi/nt00e05WbC8/maxresdefault.jpg

 

Jak nie wytłumacz dokładnie każdemu gdzie ten resp się zaczyna i kończy:), ale idziesz standardowo z respem jak każdy inny albo robisz cos swojego jak tak jest czas wytłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Granie na innych kontach nie jest zabronione, NO CHYBA ŻE masz bana, wtedy grasz na aktywnym banie, więc nie masz prawa tego robić.

 

Co do samego regulaminu, to admin powinien się go ZAWSZE trzymać, chyba że dany gracz w danej chwili złamał go parę razy, wtedy kara jest większa, ale jeżeli złamał daną rzecz RAZ, to daje mu się bana według taryfikatora, a nie od razu najwyższą karę.
"Kampienie" według regulaminu - siedzenie w danym miejscu, nie biorąc udziału w rozgrywce, czyli np: nie wykonując celów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^^^^^^

 

Bana nie mam na zadnym z tych kont.

 

Wszystko się zgadza admini zwracają uwagę tylko wtedy gdy chodzi o samych siebie jeżeli ktoś im w jakiś sposób podpadnie wtedy zaczynają działać.

 

 

 

"Kampienie" według regulaminu - siedzenie w danym miejscu, nie biorąc udziału w rozgrywce, czyli np: nie wykonując celów.

 

Tak wiec zico trzeba było się tym zająć mimo tego ze NIKOGO NIE ZABIJALI.

 

http://forum.cs-classic.pl/topic/49582-skarga-rambo/

http://forum.cs-classic.pl/topic/49221-skarga-na-rambo/

 

W takim razie są już to dwie przyjęte skargi prosił bym o jakąś kare dla admina Jemilo/Rambo jako ze jest to już 2 przyjęta skarga wciągu 2tygodni a nawet jak nie 3. (wytłumaczone niżej)

 

3.1 Kultura osobista: Upomnienie -> Kick -> ban 10-1 h

 

Upomnienia nie było, był mute lecz to nie upomnienie, kicka nie było bo był od razu ban tak wiec tutaj tez wyjaśnione ze jemilo po prostu banuje pod emocje a nie pod taryfikator no chyba ze taryfikatora nie zna co by mnie nie zdziwiło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.


Twoja skarga została przyjęta!

 

Rambo dostaje upomnienie! 

Prosimy o dawanie kar takich jak każe nam taryfikator.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Edytowane przez Melanjy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności