Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][UBTeam] Destroyer


Destroyer

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Destroyer 

Wiek: 28 

Czy wolisz opiekować się AmxBans (CS 1.6) czy Sourcebans(CS:GO)?: amxbans, przy csgo nie ma takiego ruchu.

Staż gry Counter-Strike 1.6 bądź CS:GO: 12 lat z przerwami(licząc od wersji cs 1.5, gdy w kafejkach się grało)

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBans lub Sourcebans? : Tak, żadna filozofia.

Ile czasu poświęcasz forum?:  Od rana ok 3h i od 17 do nocy nie raz.

Czy korzystałeś ze wspomagaczy?*Jeśli tak to jakich?: wh do sprawdzania demek na ns. Lecz umiem rozpoznać czy ktoś korzysta ze wspomagaczy.

Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: 1 raz warna dostałem za spamowanie :D

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Spore :) na innej sieci praktycznie co chwile rozpatrywałem prośby o ub i skargi.

Informacje o sobie lub uwagi: Nie będę siebie opisywał, bo to bez sensu w kółko powtarzać to samo, napiszę krótko.

Jestem tutaj  prawie 2 lata, byłem opiekunem DM csgo a obecnie opiekuję się aim/awp (dawne FFA), mam dużo czasu obecnie a widzę ,że nie zawsze panowie z ubt są w stanie rozpatrzeć skargę/prośbę o ub. 

Myślę,że dodatkowa para rąk się przyda zawsze.

Dodatkowo zajmuję się analizą demek pod tworzenie taktyk, wiec rozpisanie demka nie jest dla mnie trudne.

Jakby kogoś ciekawiło więcej o mnie to zapraszam do podania na opiekuna Klik

Edytowane przez Destroyer
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoba zdecydowanie aktywna, doświadczona, zna się na rzeczy i jest chętna do pomocy. Podanie jest dobre, nie za dużo, nie za mało. Chciałbym Cię zobaczyć w roli ubt. Na tak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak. Destroyer to jedna z bardziej doświadczonych osób na sieci. Opiekuje się jednym serwerem i widać, że jest odpowiedzialny. Bardzo komunikatywny, dość aktywny, mało konfliktowy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało zaakceptowane. Witamy w zespole! :)

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności