Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][UBTEAM] Del


aver

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Del
Wiek: 17, za miesiąc level wyżej.
Czy wolisz opiekować się AmxBans (CS 1.6) czy Sourcebans(CS:GO)?: Bardziej AMXBans. Jesli chodzi o SourceBansa to aż takiego wielkiego ruchu nie ma. Zreszta z tego co się orientuje to Szeregowiec się zajmuje się tym mam racje? Jakos sobie radzi i według mnie nie ma sensu angażowac się na chwilę obecną.

Staż gry Counter-Strike 1.6 bądź CS:GO:Jesli chodzi o 1.6 to jakies 3 lata będzie, oczywiscie z małymi przerwami. A co do CS:GO to jak na razie nie grałem jeszczę z jednego powodu, brak odpowiedniego sprzętu. Mysle że za jakis miesiąc to powinno się zmienic.

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBans lub Sourcebans? : Niestety nie miałem jeszcze okazji się w to bawic.
Ile czasu poświęcasz forum?: Róznie, niżej już wspomniałem czym zajmuje się na codzien. Ale dodam że nie każdy dzien tak wyglada jak opisałem nizej. Czasami jestem praktycznie cały dzien w domu i większosc czasu własnie jestem przy komputerze i zerkam co jakis czas na forum, jesli nic szczególnego się nie dzieje ide pyknac rundke w csa, jesli mi nie idzie to filmy na TV bądz internecie i co jakis czas zagladam na to forum. Teraz będe miał troche zajecia koło domu domu bo żniwa się zaczynają. Jesli udałoby mi się dostac to jakos ułozyłbym sobie plan tak aby nie zatracac rangi.

Czy korzystałeś ze wspomagaczy?*Jeśli tak to jakich?: esp, wh, aim
Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: Ban na serwerach, dawne dzieje i kilka warników na forum.
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Kiedys byłem przez jakis czas Opiekunem, ale to takim pomocnym, głownie zajmowałem się forum ale nie miałem własnie dostepu do bansa. Ale sądze że raz dwa idzie się tego nauczyc. Skoro inni zieloni się nauczyli to ja mam byc gorszy i się raz dwa nie nauczyc?   :D
Informacje o sobie lub uwagi:
Każdy mnie już tutaj zna, chociaż kilka nowych osób zapewnie nię. Więc kilka słów o sobie moge powiedziec. Mam na imie Mateusz, jesli chodzi o wiek to wyżej już wspomniałem. Interesuję się Sportem mianowicie to Piłką nożną nie chwalac się to gram nawet w klubie, będzie to mój ostatni sezon  ponieważ bede konczył wiek Juniora.. a co będzie dalej? Sam nie wiem, do Seniorów to raczej nie będe się wybierał bo zaraz po ukonczeniu szkoły będe chciał szukac jakies pracy na początek sądze że gdzies tutaj w Polsce ale czy znajde cos odpowiedniego i z dobra pensją? Wątpie w to no ale nie próbujac nie zobacze. Jesli mi się nie powiedzie to za granice się załapie, tam jest masa roboty. Kłopot by był z językiem, więc jesli miałbym jechac to z kims kto zna żeby przypałów nie było potem. :D W sumie to prosciej by było nauczyc się ale jestem zbytnio leniwy jak to mówi moja Babcia. Sądze że moje plany na przyszłość zostawimy w spokoju, nawet nie wiem czy kogos to zainteresuje ale okej. Jeszcze pare słow moge wspomniec co robie w te wakacje, otóz dorywczo pracuje, pieniądze na osiemnastkę z nieba mi nie zleca. A chciałbym zrobic własnie taką osiemnaste z której nikt trzezwy by nie wyszedł. Jesli chodzi o wieczory to przecież  dzien o 20 się nie konczy, zawsze ktos napisze, a to na rowery a to jakies malutkie elomelo, ognisko orlik czy cos tam jeszcze. Więc czasu nie marnuje.

 

  • Co najmniej 5 dni spędzonych na froum - Uzbierało się już 83.
  • Przynajmniej 100 postów napisanych na forum - Jest o wiele więcej.
  • Konto na forum powyżej 3 miesięcy - Jest 2 lata.
  • Chęć pomagania innym użytkownikom - Oczywiscie, jesli w jakis kolwiek sposób bede mógł pomoc.
  • Czyste konto (Brak warnów) +
  • Dobra znajomość regulaminów forum - Całego regulaminu na pamiec to nie znam, ale to co trzeba wiedziec to tak.
  • Dobra znajomość zasad ortografii i interpunkcji - Tutaj plus/minus bo miałem poprawki z Polskiego. 
  • Umiejętność obsługiwania się amxbans (nie jest aż tak ważna) +/-
Edytowane przez Del
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi cheater składa podanie, według mnie ono również powinno zostać odrzucone jak to było w tym. Uważam tak dlatego, że po pierwsze, mamy lepszy kandydatów niż ty, żaden z tej dwójki nie cheat'ował u nas na sieci co już ich stawia ponad Ciebie, a po drugie Destroyer ma doświadczenie, którego ty nie masz - oczywiście nie umniejszając Ci. 

 

Ogólnie to dałbym Ci szansę, gdyby nie twój ban na sieci, którego dostałeś jakieś 2 lata temu, może nowi nie pamiętają, ale ja pamiętam i nie mam zamiaru dostosowywać się do większości, gdzie mam inne zdanie na dany temat as always lel. 

Reasumując jestem na nie, pomimo dobrego podania. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na to :D

awer, aver, del, itd, itd jest odpowiednią osobą na to stanowisko.

+staż na forum

+angażuje się w życie forum (najwięcej na SB)

+fajna osoba

+wymagania spełnia

+dobrze napisane podanie.

Ogółem na tak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone. Zapraszamy ponownie za tydzień!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności