Skocz do zawartości

Graj i zdobywaj punkty, które wymienisz na nagrody


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,

Z dniem dzisiejszym udało mi się ukończyć system nagród, który polegać będzie na zdobywaniu punktów za grę, a następnie wymienianiu ich na usługi dostępne na serwerze. Jest on połączony z naszym sklepikiem, dzięki czemu możemy sumować zakupione już usługi ze sobą :) Dodatek ten pojawi się niedługo na naszych serwerach CS:GO, a potem zabiorę się za wersję pod serwery CS 1.6.

Wygląda to następująco, podczas gry co 5 minut dostajemy punkty, które są zależne od tego czy jesteśmy w grupie STEAM czy nie. Oczywiście będąc w naszej grupie STEAM Cs-Classic.pl otrzymujemy więcej punktów. 

 

W tej chwili wygląda to tak, że co 5 minut otrzymuje się 1 punkt nie będąc w grupie i 2 gdy w tej grupie się znajdujemy.

 

By wymienić punkty na nagrody, należy wpisać !nagroda, pokaże nam się menu z naszą liczbą punktów.

pre_1470414964__menu.png

 

Na co chcemy wymienić punkty?
Na przykład na PREMIUM

pre_1470419031__menu.png

 

 

Oczywiście liczba punktów, które należy zdobyć, ulegnie zmianie, tak samo jak niektóre rzeczy, np: kolorystyka

pre_1470415129__menu.png

 

 

Teraz tak wygląda czat

pre_1470418724__menu.png

 

 

 

Mam nadzieję, że ten system przypadnie Wam do gustu i zwiększy aktywność graczy na serwerach. Na dniach pojawi się on na naszych serwerach.

 

Zapraszam do dyskusji na temat nowego dodatku i zadawania pytań.

 

Pozdrawiam i życzę miłej gry na naszych serwerach.

  • Like 23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Zdobywanie punktów nie będzie takie łatwe, więc niech nikt nie oczekuje, że codziennie kupi sobie usługę. Liczba punktów potrzebna do zdobycia nagrody będzie spora, więc trzeba będzie też sporo grać na serwerze by zdobyć te usługę chociaż na jeden dzień.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Mogę zrobić specjalną komendę dla opiekunów, która pozwoli im nadać punkty w ramach jakiegoś konkursu, wtedy opiekun nie będzie musiał tego robić ręcznie i ułatwi życie sobie i innym.

 

Nowa komenda umożliwiająca opiekunom nadanie punktów za konkursy, np: TOP3 miesiąca.

 

 

Poprawiono menu i zaktualizowano cennik

pre_1470419031__menu.png

 

a także zmieniono kolor chatu

pre_1470418724__menu.png

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Kolejna informacja.

Plany na przyszłość dotyczące tego pluginu:

  • Stworzenie systemu zadań, który działałby następująco:
    Odwiedź forum
    Sprawdź regulamin serwera
    itd

lecz na razie zabieram się za stworzenie tego pluginu pod CS 1.6

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dobra informacja dla graczy CS 1.6.

Jako iż nie miałem pomysłu na to, co mogłoby zwiększać ilość zdobywanych punktów (Grupa STEAM odpada), pominąłem to, ale system jest gotowy. Żeby jednak nie było tak ładnie i super, postanowiłem, że system nagród będzie połączonych dla wszystkich serwerów, może to zachęci do gry na każdym serwerze, bo jak wiadomo na wszystkich serwerach jest mała grywalność, być może to pomoże.

 

 

Ilosć punktów do zdobycia jest taka sama, tak jak wcześniej, punkty zdobywa się tak samo. Wszystko odbywa się przez automat, więc opiekun jak i gracz nie musi się o nic martwić.

Plugin pojawi się na dniach, lecz na razie zostało mi jeszcze dodanie komendy dla adminów i ustawienie systemu logów.

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

System nagrod zawitał na serwery cs 1.6  (only dd2, cod 350, zm oraz JB). Zapraszamy do gry na wszystkich serwerach, bo punkty sie sumują na każdym z serwerów! 

Na DD2 CS:GO dodano punkty za wstawienie sobie naszego TAGU grupy

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polaczekkkkkkkkkk Wiesz ze na naszym serwerze otrzymujesz punkty za gre?! Odbierz nagrode /punkty. Po wpisaniu /punkty nic się nie pojawia.


@Down Wiem o tym, ale jest to komunikat serwera. Napisałem to tutaj, aby Karol zwrócił na to uwagę.

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

polaczekkkkkkkkkk Wiesz ze na naszym serwerze otrzymujesz punkty za gre?! Odbierz nagrode /punkty. Po wpisaniu /punkty nic się nie pojawia.

 

 

@Down Wiem o tym, ale jest to komunikat serwera. Napisałem to tutaj, aby Karol zwrócił na to uwagę.

To nie jest komunikat z pluginu, więc pewnie chodzi o inny plugin i tam dodano o tym notkę.

Na DD2 tylko to było, na reszcie jest okeej

 

Poprawione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Właściciel

Nowe informacje

Serwery CS:GO:

Na serwerze DD2 dodano punkty za TAG z grupy, na serwerze COD za dopisanie do nicku Cs-Classic.

Na serwerze COD dodano punkty za FULL serwer, jezeli wszystko wypali, dodam to na innych

 

Serwery CS 1.6

Niedługo zaktualizuje plugin i dodam do niego punkty za full serwer.

Będę musiał przenieść bazę z serwera DD2

 

Na razie większych problemów mi nie zgłaszano

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności