Skocz do zawartości

Rekrutacja na opiekuna


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,

Otwieram rekrutacje na opiekun serwera COD 350

 

Wzór:
 
Imię: 
Nick: 
Wiek:  
Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi:  
Staż na serwerze:  
STEAM:  
Znajomość amx (1-10):  
Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]):  
Czy miałeś  H@ lub J@ na innej sieci? (podaj nazwy, bez linków):  
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  
Dlaczego akurat Ty:   
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam,

Otwieram rekrutacje na opiekun serwera COD 350

 

Wzór:

 

Imię: Mateusz

Nick: `HaXoR`;*

Wiek: 15, 2 miesiące i 16

Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: Ponad 5 godzin, może i więcej czasami.

Staż na serwerze: Około dwóch lat, miałem długą przerwę od Cs'a

STEAM: Brak CS Steam, lecz zamierzam w niedalekiej przyszłości kupić, link do profilu: http://steamcommunity.com/id/cooldownkingvtemp

Znajomość amx (1-10): 9,5/10

Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]): 4, bądźmy szczerzy, ale gdybym dostał Opiekuna, pewnie osoby życzliwe by z chęcią pomogły :). Dawno nie miałem opiekuna przez przerwę od cs'a, dlatego troszkę pozapominałem, ale szybko się nauczę jak mówiłem z pomocą innych osób! .

Czy miałeś H@ lub J@ na innej sieci? (podaj nazwy, bez linków):

H@ - Pochylnia

Opiekun i Admin - CsKatowice

Opiekun - cs-SopliCa

H@ - CsOne

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Admin owego serwera (COD:MOD)

Dlaczego akurat Ty: Na wstępie się przedstawię. Na imię mi Mateusz. Mam 15 lat, chodzę do Gimnazjum Sportowego w Rybniku. Interesuję się Siatkówką, jest to sport ponad życie ;). Nie lubię kłótni. Wolę spokojniej podejść do sprawy. Lubię pomagać, bo kiedyś się coś może mi przydarzyć i ja będę "w ciemnym tunelu". Chciałbym pomóc James0vi, bo został sam jako opiekun. Jest wiele różnych i rozmaitych spraw, w których mógłbym wiele wnieść. Jestem pomysłowy. W mojej głowie znajduje się wiele pomysłów na wzbogacenie serwera różnymi konkursami etc. Robienie urozmaiconych konkursów to czysta przyjemność, w których gracze z przyzwoitym nastawieniem rywalizują o jak największe miejsca. Gracze już mnie pewnie bardzo dobrze znają, m.in. z mojej gry, jak i ze znajomości.. Mam wiele czasu i chęci, aby pomóc na serwerze jako opiekun.

Dlaczego ja? Mam duży staż w cs'a, w roli opiekuna i H@. Dlaczego jeszcze? Bo jestem m.in. aktywny na serwerze, kiedy tylko mam czas, to wchodzę na serwer, aby wprowadzić spokój i troszkę go ogarnąć. Jeśli bym został opiekunem serwera, z którym miałem już kiedyś miałem małą styczność na innej serwerowni, zdobyłbym więcej doświadczenia w pełnieniu tej funkcji, którego już co nieco mam ;). Nie chce mi się czasami patrzeć na osoby z Polski, które nie znają zasad ortografii i interpunkcji (nie znaczy to, że lubię "kujonów" tylko). Myślę, że w tej roli, sprawować będę się wyśmienicie. Kontakt ze mną jest łatwy, ( mam gg na tel, więc powiadomienia przychodzą od razu, forum, facebook).

 

 

 

Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania!

Pozdrawiam! HaX !

Edytowane przez HaXoR
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wzór:

 

Imię: Renata

Nick: Reniaa/ teraz bede grac jakoMalaWredotka

Wiek: 21lat

Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: Nie jest to nikogo zadowalajaca odpowiedz ale kazdy wie ze mam dziecko (napewno sie powatarzam poraz ktorys tam z kolei) i ze tak powiem w zaleznosci kiedy malyrobi sobie drzemke w ciagu dnia to sa to okolo dwie godziny w dzien a wieczorem jak juz usnie na dobre to dopoki ja nie padne czyli moga to byc nawet 3-4 godzony. Ogolnie podsumowujac musle ze od 4-6 godzin dziennie.

Staż na serwerze: Rok

STEAM: Niestety brak, lecz coraz bardziej mysle nad wykupieniem konta w celu szybszeho kontaktu z opiekunem,administracja i innymi graczami.

Znajomość amx (1-10): mysle ze 8 moge sobie wystawic chociaz moge sie mylic.

Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]): Tutaj niestety jest 0 poniewaz nie mialam z tym zadnej stycznosci ale szybko sie ucze wiec napewno bym raz dwa ogarnela co i jak z mala pomoca zyczliwych mi osob.

Czy miałeś H@ lub J@ na innej sieci? (podaj nazwy, bez linków): Nie.

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Tak pelnie funkcje administratora na tym serwerze.

Dlaczego akurat Ty: Nie chce sie prxechwalac i wywyzszac niewiadomo jak ani pisac niestworzonych rzeczy , bo nie o to tu chodzi. Mam wrazenie, ze gracze mnie lubia, staram sie zawsze pomoc kazdemu na tyle ile jestem w stanie chociaz czasem sie nie da. Znam ten serwer jak malo kto bo rok czasu (z malymi przerwami) juz tutaj gram, wiec graczy kojarze, niektorych znam bo z nimi grywalam wczesniej i wiem jak kogos "podejsc" gdy jest taka potrzeba. Nie toleruje klotni, sprzeczek, obrazy innych graczy ani cziterow. Jesli jestesmy na serwerze to zalezy nam wszystkim Na milej atmosferze- ja probuje taka stworzyc. Wiadomo mialam ze wczesniejszymi administratorami kilka klotni ale nie byly one jakos wielkie zeby dotykaly wszystkich. Podsumowujac chcialabym pomoc James0vi w rozwoju serwera, mam kilka pomyslow na fajne konkursy, moglabym zajac sie sprawdzeniem co tygodniowej aktywnosci administracji, stworzylabym temat podsumowujacy rest -co bylo a co zostalo zmienione zeby gracze mieli czarno na bialym co jest a czego nie ma. Stazem i doswiadczeniem nie moge sie popisac ale tak jak pisalam- kazdy mnie zna , ja prawie kazdego tez jestem osoba dosc rozpoznawalna bo wszedzie mnie pelno .

 

Za wszystkie bledy przepraszam ale pisze z tabletu , bo wlasnie usypiam malego :).

Pozdrawiam

MalaWredotka/ Reniaa

Edytowane przez MalaWredotka
  • Like 17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Jakub

Nick: Maus

Wiek:  14 jutro 15 (Wiem nie powala)

Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi:  Nie będę podawał liczb z kosmosu, z dwie godziny. Chyba, że na forum to jak nie będę spać to może co 10 minut będę sprawdzał co tam słychać xd (Na dwa monitory to izi, na jednym cs a na drugim forum).

Staż na serwerze: Szczerze to sam nie wiem ;/ w gt pisze, że od 17 kwietnia jeśli dobrze pamiętam, ale wiem, że dłużej :P

STEAM: STEAM_0:0:147577975  

Znajomość amx (1-10): 9/10 może i nawet 10, ale będę realistą. (Poduczyłem się hehe)

Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]): Teraz też zależy gdzie serwer został zrobiony jak na stronie naszego sponsora to jak najbardziej potrafię wgrywać pluginy, mapy, resetować serwer itp. a ile na 10 to nie wiem, to tylko liczba, uznajmy, że gdzieś 6/7 na 10. Jeżeli chodzi o serwer zrobiony z hlds to z 7/10

Czy miałeś  H@ lub J@ na innej sieci? (podaj nazwy, bez linków): Nie

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Miałem admina na zombie modzie, cs go modzie, i mam na deathrunie.

Dlaczego akurat Ty: Jeżeli mogę się rozpisać to dziekuję xd poczytajcie. Pierw opiszę trochę siebie. Cześć, nazywam się Jakub, pochodzę z Torunia dokładnie z Wrzosów. Od chyba trzech lub czterech lat co wakacje lecę samolotami (około jednego dnia podróży), lub też samochodem, ale wtedy trzeba też promem :P (około 3 dni podróży). Trochę sobie dorabiam na wakacje :P, jestem miłym, uprzejmym i kulturalnym człowiekiem, który zna zasady interpunkcji i ortografii nawet bardzo dobrze. Nie lubię pisać za dużo emotikonów, lubię czytać na różnych forach, ale najbardziej na tym nawet nie raz sprawdzam w archiwach czegoś dobrego do poczytania xd ale książki nie dla mnie ;/ jestem dosyć niski na swój wiek. Powiem szczerze jestem prawdziwym "nollajfem", ale też znam swój umiar, nie można grać ciągle w jedno po 10 godzin (tak to robiłem kiedyś, nawet i mój rekord to 16 godzin i około 30 minut na dr :P) więc chciałbym też robić co innego niż tylko adminować na dr (chociaż to było moje marzenie, wiem co teraz myślicie "wtf" xd, ale też mam inne marzenia, których jest coraz więcej z biegiem miesięcy, lat). Interesuję się elektryką i mam zamiar iść na ten zawód, nie tylko, że trochę zarabia, ale dlatego, że chcę iść za marzeniami, też interesuję się iluzjami, ale na razie jestem tylko, jeżeli mogę to tak nazwać to zielony, ale coś tam potrafię i się uczę tak uczę się iluzji xd. Nie lubię ludzi którzy nie dotrzymują słowa itp., takich też którzy prawie nie grają na serwerze, a się na jego temat wypowiadają itd. (Wiem sam teraz piszę to podanie, a prawie mnie nie ma na serwerze, ale rozpisze to pod koniec tego postu). Opiekunem na cod modzie chcę być dlatego, a napisze prosto z mostu i krótko, chcę pomagać graczom jak i innym osobom, kontakt ze mną jest raczej dobry (steam, gg, forum) chcę też brnąć dalej, a nie stać w miejscu. "Trochę" ludzi na serwerze znam, jeżeli coś zaczynam to staram się to dokończyć, jak dla mnie nie liczy się kolorek i ranga, chcę pomagać innym pomagać w rozwoju serweru/ serwerów. Na forum jestem tylko jak mam możliwość, szczerze to jestem i nawet od niego uzależniony... Wiem moja aktywność na serwerze nie powala, ale kiedy wrócę do Polski to już pisałem, że no life, a na jednym serwerze tak siedzieć to trochę nuda i nie chcę kolejnej mojej rezygnacji lub nieobecności z powodem "Muszę odpocząć od serwera/ cs'a" lub coś podobnego. Wiem, może najpierw admin i wtedy opiekun, miałem zamiar pisać podanie około tydzień po powrocie do Polski jak bym miał aktywność na obu serwerach dobrą, ale pomyślałem, że spróbuję chociaż i tak mam małe szanse szczególnie z wiekiem ponieważ no nie wiem większość ludzi? patrzy na wiek, ale jak dla mnie to liczba no ważna, ale liczy się też zachowanie itp. jeżeli dostałbym szansę to do 11 bym siedział na forum, a od 11/12 też i na serwerze. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzór:

 

Imię: Renata

Nick: Reniaa/ teraz bede grac jakoMalaWredotka

Wiek: 21lat

Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: Nie jest to nikogo zadowalajaca odpowiedz ale kazdy wie ze mam dziecko (napewno sie powatarzam poraz ktorys tam z kolei) i ze tak powiem w zaleznosci kiedy malyrobi sobie drzemke w ciagu dnia to sa to okolo dwie godziny w dzien a wieczorem jak juz usnie na dobre to dopoki ja nie padne czyli moga to byc nawet 3-4 godzony. Ogolnie podsumowujac musle ze od 4-6 godzin dziennie.

Staż na serwerze: Rok

STEAM: Niestety brak, lecz coraz bardziej mysle nad wykupieniem konta w celu szybszeho kontaktu z opiekunem,administracja i innymi graczami.

Znajomość amx (1-10): mysle ze 8 moge sobie wystawic chociaz moge sie mylic.

Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]): Tutaj niestety jest 0 poniewaz nie mialam z tym zadnej stycznosci ale szybko sie ucze wiec napewno bym raz dwa ogarnela co i jak z mala pomoca zyczliwych mi osob.

Czy miałeś H@ lub J@ na innej sieci? (podaj nazwy, bez linków): Nie.

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Tak pelnie funkcje administratora na tym serwerze.

Dlaczego akurat Ty: Nie chce sie prxechwalac i wywyzszac niewiadomo jak ani pisac niestworzonych rzeczy , bo nie o to tu chodzi. Mam wrazenie, ze gracze mnie lubia, staram sie zawsze pomoc kazdemu na tyle ile jestem w stanie chociaz czasem sie nie da. Znam ten serwer jak malo kto bo rok czasu (z malymi przerwami) juz tutaj gram, wiec graczy kojarze, niektorych znam bo z nimi grywalam wczesniej i wiem jak kogos "podejsc" gdy jest taka potrzeba. Nie toleruje klotni, sprzeczek, obrazy innych graczy ani cziterow. Jesli jestesmy na serwerze to zalezy nam wszystkim Na milej atmosferze- ja probuje taka stworzyc. Wiadomo mialam ze wczesniejszymi administratorami kilka klotni ale nie byly one jakos wielkie zeby dotykaly wszystkich. Podsumowujac chcialabym pomoc James0vi w rozwoju serwera, mam kilka pomyslow na fajne konkursy, moglabym zajac sie sprawdzeniem co tygodniowej aktywnosci administracji, stworzylabym temat podsumowujacy rest -co bylo a co zostalo zmienione zeby gracze mieli czarno na bialym co jest a czego nie ma. Stazem i doswiadczeniem nie moge sie popisac ale tak jak pisalam- kazdy mnie zna , ja prawie kazdego tez jestem osoba dosc rozpoznawalna bo wszedzie mnie pelno .

 

Za wszystkie bledy przepraszam ale pisze z tabletu , bo wlasnie usypiam malego :).

Pozdrawiam

MalaWredotka/ Reniaa

 

Zgłoś się do Właściciela, później napisz do mnie. Gratuluję.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności