Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][Podanie] mako.


Makaveli.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: mako.
2. Imię: Kubuś :v 
3. Wiek: 18
4. Znajomość AMX (1-10): 7/8
5. Sprawny i działający mikrofon: Jest.
6. Składka (Składka jest jednorazowa i obowiązkowa): Opłacę w następnym miesiącu bo jestem biedny. 
7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/mako./193.33.176.64:27015/
8. Parę słów o sobie **: Jestem Kuba, lat 18. Mieszkam na małej wsi niedaleko Płońska. Wieś ta nazywa się Zaborowo. Interesuję się piłką nożną, siatkówką, muzyką i grafiką. Jestem raczej spokojny. Nie lubię wywyższania się, szpanowania. 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Na codzie jest chyba 5 adminów, myślę że przydałby się ktoś kto gra w miarę regularnie i posiada steam na którym siedzi całe dnie. Mam doświadczenie, a to dość ważne. Nie raz zdarzały się sytuacje że gram sobie, typ rzuca granaty na małych mapach, jakieś dziecko się drze do mikrofonu, wbija jakiś aimik. Nie mam problemu żeby pogodzić funkcje grafika, admina dd2 z ewentualnym adminem tego serwera. 
10. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): STEAM_0:0:2398971
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2/3 godziny. 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze w sumie cały dzień, teraz mam 2 tygodnie rehabilitacji o godzinie 17 więc tak po 18 mogę już siedzieć na serwerze. Weekendy również cały dzień. 
13. Staż w Counter-Strike 1.6: Nie wiem nawet xd powiedzmy że 4/5 lat.
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak. 

 

 

Corey proszę Cię :v była już na tej sieci sytuacja że byłem adminem na dwóch serwerach i dawałem radę. Popatrz na moją aktywność na steam/forum..

Edytowane przez mako
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym 1 tygodnia.

 

W tym komentarzu bym mógł się akurat rozpisać o Jakubie i to na + ale... To za dużo pisania :)

+ Steam

+/- GT 

+ Mikro jest ;p

+ Pełnoletność 

+ Składka

+ Znajomość amx ;)

+ Znajomość regulaminu

+ Wesoły człowiek z którym idzie porozmawiać i na pewno uczciwy 

 

tyle chyba styknie? :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA jestem na NIE!!!! Nie wiem co wy macie w tych głowach, że musicie mieć adma na każdy serwerze i lepiej się zabić niż nie mieć żadnej rangi, ale coś takiego jak "Nie mam problemu żeby pogodzić funkcje grafika, admina dd2 z ewentualnym adminem tego serwera" nie istnieje, jeszcze nikt taki się nie urodził co da radę ogarnąć chociażby funkcję admina na 2 serwerach. Jeśli ktoś uważa, że obecność Admina na serwerze przez maks. 2h to idealna aktywność to ma problem. Dostałeś ponad tydzień temu admina na dd2 i chyba jeszcze nic nie pokazałeś, więc tam się wykaż, a później bierz się za inne serwery.

 

Ogólnie nic do ciebie nie mam, jesteś spoko, ale gdyby nie to, że masz już admina na innym serwerze i pchasz się na inny to byłbym za. Co prawda i tak podanie zostanie przyjęte, więc GG.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nie gram jakoś długo bo od 2/3 dni na cod 350 ale za każdym razem jak byłem to byłeś i ty :)

więc mimo iż mój głos mało zmieni to jestem na tak.

Na pewno byś się przydał bo nie będę całe życie Monkiego męczył ,żeby cziterów banował ^^.

Do tego gt dobre +

Doświadczenie z tego co tu się dowiedziałem +

No i oczywiście steam na którym na pewno cię dodam i będę tobie zawracał cztery litery.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności