Skocz do zawartości

Skarga - Grillowany plemnik


rewoX*

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twoj Nick: rewox

2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): Admin

3.Nick admina/gracza ktory zawinil: Grillowany plemnik

4.IP/SID oskarzanego*: STEAM_0:1:52596553

5.Data i godzina:  25.08.2016 - 01:33:55,  25.08.2016 - 01:28:17

6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie):



7.Opis sytuacji: Nie wiem, który admin gra pod takim nickiem ale ta kwestia była poruszana już tak wiele razy, że nie powinno to mieć miejsca. Bzdurne powody banów, szpanowanie adminem. Zgodnie z tym tematem --> http://forum.cs-classic.pl/topic/12393-przeczytaj-dla-admin%C3%B3w-jak-i-graczy/ admin jest do odstrzału. Zaraz będzie tłumaczenie 'bo ja nie wiedziałem' itp, itd. Ten temat był już tyle razy poruszany, że  każdy powinien wiedzieć, że za idiotyczne powody banów się wylatuje.

 

*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip

 


Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.

Edytowane przez rewox
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no stary, kto jak kto ale Ty tak idiotyczne skargi? Nie wiem czy próbujesz sobie robić miejsce i szukasz dziury w całym, ale proszę bardzo wytłumaczę Ci publicznie :) Może zacznijmy od pytania mojego, czy widziałeś tą sytuację, czy obejrzałeś chociaż demko? Zakładam, że nie bo gdybyś to zrobił zobaczyłbyś iż w czasie spokojnej gry, wbił cwaniak z aktywnym banem, inni admini jedynie wyszli z serwera, więc zbanowałem go z klasycznym powodem "Czitowanie", obiecał że za chwilę przyjdzie i tak, też uczynił, żaden ban nie był dla niego skuteczny. Zmieniłem więc nick, rozgościlem się na spect i na przemian a to pobanowałem go a to powyrzucałem, aby pozostałym graczom umożliwić normalną grę a jego cierpliwość i zacięcie wystawić na próbę. W między czasie był polaczekkkkkkkkkk który posłal mu bana, po którym kilka sekund później wszedł ponownie i tyle z interwencji. Rzeczywiście na koniec otrzymał ban z powodem "lamus" po którym o dziwo już na serwerze go nie ujrzałem. Mogę potwierdzić, że nie czytałem tego tematu z ROKU 2013! czy jest on niezbędny do funkcjonowania? Myślę, że wystarczy zdrowy rozsądek i rzut oka na pozostałe moje bany w których próżno szukać, może jeszcze "AB kocie" Ci nie podpasuje? To jest gra, ROZRYWKA, mamy się tu wyluzować a nie być traktowani jak w północno koreańskim społeczeństwie. Jeśli ban, który otrzymał bezczelny i wulgarny jak widzisz w jego nicku oszust z jakże okrutnym i wulgarnym powodem "lamus" w zamian za umożliwienie graczom gry bez mierzenia się z nim w rozgrywce jest powodem, który pozbawi mnie jakże wielkiego zaufania, którym zostałem obdarzony to przyjmuję to z godnością i uśmiechem na twarzy. Dziecinada, ale jak mówią "daj człowieka a znajdę coś na niego". Ja sugeruję przyjrzeć się kulturze niektórych zamiast szukać dziury w całym, nie dość, że ułatwiłem grę to jeszcze źle Proszę, pozdrawiam :)

Edytowane przez Gerlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W żadnym razie nie uważam Cię za złego admina czy coś, po prostu zwracam uwagę na wbrew pozorom bardzo istotną rzecz. Ja rozumiem, że to rozrywka itp, ale ciężko wpisać ab zamiast tych powodów? Chodzi o nic innego jak o porządek w bansie. Są nawet szablony banowania. Więcej czasu się traci na wpisanie powodu niż 2 kliknięcia. Nie chodzi o demko czy o coś, ale ten temat jest wałkowany już tyle razy, że każdy powinien się do tego stosować. Swoją drogą temat z tego 2013 jest w sprawach dotyczących forum wyróżniony więc każdy się powinien z nim zapoznać. Skarga nie jest idiotyczna tylko ma na celu pokazanie innym adminom, że idiotyzmem jest dawanie powodów typu 'won' itp.
Myślę, że temat jest do zamknięcia.

A i tak na marginesie. Dokąd rekrutacja jest otwarta robienie sobie miejsca byłoby totalną bzdurą. I jeżeli chciałbym żeby ktoś wyleciał to nie był byś to Ty.

Edytowane przez rewox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś zauważył to moja interwencja była udana. Gracz po moim banie wbił znowu, więc zastosowałem nową funkcję w amxmodmenu, a mianowicie "Ban na IP", o którym to Karol nas informował. Więcej ten gracz nie wbił.

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności