Skocz do zawartości

Propozycja wojny klanów


Złota Owca

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wam! :D

 

Wpadłem na pewien pomysł dotyczący rozgrywek w cs'ie. Chodzi mi o coś takiego, jak wojny klanów.

 

Na czym miałoby to polegać i jak miałoby to wyglądać?

Otóż gracze podzielili by się na klany np. 10 klanów po 5 osób, które bylyby chętne. Każdy klan walczył by w csie np. na serwerze dd2 do powiedzmy 10 wygranych rund. Chodzi mi o taki turniej między klanami CSC. Wiadomo na początku każdy z każdym, potem klany które wygrają 1 rundy w drugiej rundzie między sobą i tak aż zostaną 2 klany które będą walczyły o zwycięstwo. Nagrodą dla poszczególnych miejsc byłby np.:

 

I miesjce: Vip na forum na okres 1 msc+ S.vip na ts3 na okres 1 msc 

II miejsce: Vip na forum na okres 1 msc + vip na ts3 na okres 1 msc

III miejsce Vip na forum na okres 1 msc + Vip na wybrany serwer 1.6 lub go na okres 1 tygodnia.

 

Więc tak jak już wcześniej pisałem zgłosiłyby się tylko osoby chętne, żeby nie było że ktoś jest zmuszany do tego typu zabawy wbrew swojej woli.

 

Na razie to tyle ode mnie na temat mojej propozycji. Jeżeli ktoś ma jakieś "ale" lub inne pomysły proszę się wypowiadać :)

 

Przypomniała mi się 1 ważna rzecz, a mianowicie rekrutacja do klanu.

 

Sposób przyjmowania osób wyglądałby tak, że ludzie którzy założą klan będą werbować graczy na postawie doświadczenia, umiejętności gry oraz poczucia humoru czy zgrania.

Edytowane przez DiamentowY
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich pomysłów było już dużo i żaden jeszcze nie wypalił bo było za mało chętnych. Do tego jest potrzebny serwer najlepiej z hltv na 10 slotów z configiem 5v5. Odnośnie organizacji - mogę postawić taki serwer tylko najpierw potrzeba zgody właściciela na takie coś i przede wszystkim musisz wyrazić opinie czy chciałbyś jakiejkolwiek pomocy (odnośnie doświadczenia - 2x byłem współorganizatorem takiego turnieju na csc :v)

 

@edit

I jeszcze jedna ważna sprawa - przy każdym takim starciu musi być sędzia, który w pełni ogarnia obsługę rcona na serwerze.

 

@Negativ

Nie róbmy z siebie idiotów, każdy o tym wie.

Edytowane przez rewox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich pomysłów było już dużo i żaden jeszcze nie wypalił bo było za mało chętnych. Do tego jest potrzebny serwer najlepiej z hltv na 10 slotów z configiem 5v5. Odnośnie organizacji - mogę postawić taki serwer tylko najpierw potrzeba zgody właściciela na takie coś i przede wszystkim musisz wyrazić opinie czy chciałbyś jakiejkolwiek pomocy (odnośnie doświadczenia - 2x byłem współorganizatorem takiego turnieju na csc :v)

Też mogę taki serwer postawić bo mam kase na pukawce. Oczywiście narazie czekam na opinie innych i właściciela a potem reszta. Na razie to jest dopiero idea i wszytko zależy od chętnych i zgody właściciela. @@-_-, więc póki co nie moge byc pewien.

 

@Edit

@ wiem ale, ale tak jak mówię na razie to dopiero koncepcja która nie wiadomo czy wypali. Gdyby wypalila to dopiero stąd można myslec nad sędzią, nagrodami czy innymi sprawną organizacyjnymi

Edytowane przez DiamentowY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już lepiej wymyślić coś na zasadzie wykonywania różnych zadań jako klan. Dla przykładu, żeby klan zdobył punkt musi zdobyć np. na serwerze COD określoną ilość killi lub każdy z członków musi wbić określony poziom klasy. Można tego trochę wymyślić. Mam nadzieję, że opisałem to dość jasno ;-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym za, ale trzeba chętnych wpierw zwołać, bo będzie tak, że postawisz serwer a będzie 2 czy 3 chętnych.

Muszą być chętni! Można temat zrobić i każdy kto chcę będzie wpisywał się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie i tak nie wypali jak zawsze.

 

Chcesz 10 klanów po 5 osób? 50 osób na sieci zaangażować? To ty byś musiał chyba z tysiaka jako pulę nagród wyłożyć tbh. 

 

Tego typu event'ów było sporo, nie ma dość kompetentnej osoby, która by dała radę coś takiego zorganizować, a nawet jakby jakimś cudem się znalazła to i tak tego nikt nie weźmie na poważnie, i będą problemy z ustawieniem chociażby jednego meczu. 

 

Poza tym nagrody dupy nie urywają i wątpię żeby ktoś chciał tracić swój czas dla VIP'a na forum lel. 

Edytowane przez Peace and order
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Poza tym nagrody dupy nie urywają i wątpię żeby ktoś chciał tracić swój czas dla VIP'a na forum lel. 

Nagrody nagrodami, ale chodzi o rozrywkę... 

 

 

Chcesz 10 klanów po 5 osób? 50 osób na sieci zaangażować? To ty byś musiał chyba z tysiaka jako pulę nagród wyłożyć tbh. 

To nie trzeba 10 klanów. Starczą 5 nawet :p

Edytowane przez Negativ
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up
Ale Ty nie rozumiesz jednej a jakże prostej rzeczy. BYŁY JUŻ tutaj takie 'turnieje' i żaden nie wypalił bo był problem z organizacją. Jedna osoba tego nie ogarnie a 5 klanów z pozoru również ciężko znaleźć. Do tego trzeba tak naprawdę przynajmniej bardzo dobrej organizacji (najlepiej gdyby była wzorowa).
A i jeszcze jedno nagrody to podstawa - bez nich nie będzie chętnych.
@edit
I taka sprawa. Niech nie spamują tu osoby, które nie mają jakiegokolwiek pojęcia o takim czymś (przykład - Negativ)

 

@edit

Turniej 1v1 lub 2v2 zdecydowanie tak.

Edytowane przez rewox
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem organizatorem i wiem, że wszystko zależy od ludzi, ale skoro nikt nigdy nie czuje się odpowiedzialny to nie wypali. Może gdyby tak każdy z uczestników dał 50zł jako kaucję to by się udało. Drugą sprawą jest okres, w którym większość z was wraca do szkoły i wiadomo jak to bywa...Kolejną sprawą są nagrody jak wspomniał Paweł, kiedyś jak pamiętam takie turnieje to nagrodą był serwer na miesiąc, a nie zwykły vip...Fajnie,że są ludzie i pomysły, ale szkoda, że druga osoba tego nie docenia, dlatego nie ma co kombinować.

 

Dodam od siebie, że jeżeli ktoś ma ochotę pograć mixy i walczyć o dobre nagrody (m.in. sprzęt dla gracza) to na pw mogę podesłać linka do takiej strony ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie znalazłem nigdy kompetentnej osoby, która byłaby w stanie wszystko dopiąć na ostatni guzik, ja niestety nie mam jak się tym zająć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja propozycja nie została przyjęta.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności