Skocz do zawartości

SZYBKA REKRUTACJA VOL.2


MajuN

Rekomendowane odpowiedzi

Szybka rekrutacja!

 

Na chwilę obecną otwieram szybką rekrutację z powodu małej ilości aktywnych adminów na serwerze. Nie ma ich dużo, w dodatku teraz jest kilku na dłuższej przerwie. Chciałbym aby zgłaszały się najlepiej osoby, które grają sporo na serwerze, posiadają mikrofon (sprawny), oraz była to osoba która nie ma oporów przed banowaniem ludzi. ;)

Admini z szybkiej rekrutacji są werbowani na okres próbny 2 tygodni. W tym czasie mogę odebrać admina bez potrzeby składania skargi. Po upływie okresu próbnego taka możliwość istnieje tylko po przez napisanie skargi która zostanie rozpatrzona.



Wzór:
 

1. Nick:
2. Imię:
3. Wiek:
4. Znajomość Sourcebans (1-10):
5. Sprawny i działający mikrofon**:
6. Składka (tak/nie):
7. Link do swojego GameMe**:
8. Parę słów o sobie **:
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:
10. Steam_ID:
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)




Z racji tego, że jest to szybka rekrutacja proszę o niewypowiadanie się na temat podań.
Czekam na osoby zainteresowane i powodzenia. ;)

Edytowane przez MajuN
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Groszek#BoskiMarian
2. Imię:Marcin
3. Wiek:20(zaraz 21)
4. Znajomość Sourcebans (1-10):7
5. Sprawny i działający mikrofon**:tak
6. Składka (tak/nie):tak
7. Link do swojego GameMe**:http://classicffa.gameme.com/playerinfo/168978
8. Parę słów o sobie **:Mam na imię Marcin, w październiku skończe 21 lat. Od tegoo roku zaczyna studia.  Mieszkam w Gdańsku, interesuje się piłką nożna, Mój ulubiony polski klub to Chojniczanka Chojnie, a zagraniczny to AC Milan.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:macie potrzebę a ja mam chwilę wolnego czasu
10. Steam_ID:STEAM_1:0:44666252 
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:zależy od dni
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):od 16-20 przeważnie jestem
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:kilka lat
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):tak, tu 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:Zero
2. Imię:Emil
3. Wiek:17
4. Znajomość Sourcebans (1-10):7
5. Sprawny i działający mikrofon**:tak
6. Składka (tak/nie):tak
7. Link do swojego GameMe**:http://classicffa.gameme.com/playerinfo/339948
8. Parę słów o sobie **:Nazywam się Emil.Mieszkam w Dobrym Mieście.Lubię grac w nogę, a w wolnym czasie pograć se na kompie.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Na serwerze są chwile w których nie ma admina a jest spora ilość osób i grają gracze np. bez mutacji. wyzywają graczy lub trollują grę.Chciałbym to zmienić i pomóc administracji w opiekowaniu się serwerem.
10. Steam_ID:STEAM_0:0:99458766
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: zależy od dnia, ponieważ nie zawsze mam dużo czasu
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):w tygodniu popołudniu 16-21 (nie zawsze), a weekend 9:30-15 lub 17-22
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:2151h
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):nie, ale wiem jak się nim obsługiwać(przegrałem pół życia na serwerach csa)
 

Edytowane przez Z3R0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:DonSalerii

2. Imię:Adam

3. Wiek:18

4. Znajomość Sourcebans (1-10):7

5. Sprawny i działający mikrofon**:Tak

6. Składka (tak/nie):Tak :P


8. Parę słów o sobie **:

Mam na imię Adam lat 18 i mieszkam w Kaliszu woj. Wielkopolskie. Uczęszczam do szkoły samochodowej (profil elektromechanik). Interesuję się piłką nożna jak i muzyką głównie to hip-hop oraz rap (zagraniczny również). W csa gram dla zbicia czasu a mam go dość dużo kappa :P. Przed grą w csgo był oczywiscię cs 1.6 którego bardzo dobrze wspominam. Zazwyczaj grałem tam na cod modach gdyż mym zdaniem jest to jeden z najlepszych trybów w cs`ie i dlatego iż lubię rywalizować z innym ludźmi (co z tego,że na cod modach gra level kappa xd). Przed csgo grałem również w takie gry jak NosTale(ponad 3 lata gry) Minecraft (najlepsza gra polecam xd),oraz wiele innych gier MMO. Na ogół jestem spokojnym człowiekiem cieżko jest mnie zdenerwować bądz wyprowadzić z równowagi a jeśli chodzi o przeklinanie to niemal nie możliwe gdyż nie mam potrzeby pokazywać innym jaka to łacina podwórkowa jest bogata tak jak dzisiejsi gimnazjaliśći oraz dzieci z podstawówki kappa:P. Uwielbiam oglądać anime a zwłaszcza Naruto. 

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Lubię pomagać innym na serwerze spędzam dużo czasu a z tego co wiem pare adminów ma dłuższą przerwe więc cieżko zapewne jest dla 2-3 adminów/opiekunów siedzieć cały czas na serwerze nie oszukujmy się każdy ma życie prywatne a pomoc napewno się przyda by mogli sobię odsapnąć.:P

10. Steam_ID:STEAM_1:0:118916227 

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3-5h

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze bardziej godziny popołudniowe poza środą (8-12:30 i pewnie po 19 się pojawiam ) piątek (8-12:30 po 19 się pojawiam ). Weekendy bywają różnie aczkolwiek na steamie jestem prawie cały czas tak więc jak bybłby jakiś problem na bank będzie można pisać a tak w skrócie to (8-12,15-19,22+, tak jak pisałem różnie)

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1,981h od Maja 2015 roku :P

13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Groszek#BoskiMarian

2. Imię:Marcin

3. Wiek:20(zaraz 21)

4. Znajomość Sourcebans (1-10):7

5. Sprawny i działający mikrofon**:tak

6. Składka (tak/nie):tak

7. Link do swojego GameMe**:http://classicffa.gameme.com/playerinfo/168978

8. Parę słów o sobie **:Mam na imię Marcin, w październiku skończe 21 lat. Od tegoo roku zaczyna studia.  Mieszkam w Gdańsku, interesuje się piłką nożna, Mój ulubiony polski klub to Chojniczanka Chojnie, a zagraniczny to AC Milan.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:macie potrzebę a ja mam chwilę wolnego czasu

10. Steam_ID:STEAM_1:0:44666252 

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:zależy od dni

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):od 16-20 przeważnie jestem

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:kilka lat

13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):tak, tu 

 

 

Długo nie grałeś na serwerze, w dodatku słaba aktywność oraz jesteś osobą konfliktową.

Odrzucam.

 

 

Nick:Zero

2. Imię:Emil

3. Wiek:17

4. Znajomość Sourcebans (1-10):7

5. Sprawny i działający mikrofon**:tak

6. Składka (tak/nie):tak

7. Link do swojego GameMe**:http://classicffa.gameme.com/playerinfo/339948

8. Parę słów o sobie **:Nazywam się Emil.Mieszkam w Dobrym Mieście.Lubię grac w nogę, a w wolnym czasie pograć se na kompie.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Na serwerze są chwile w których nie ma admina a jest spora ilość osób i grają gracze np. bez mutacji. wyzywają graczy lub trollują grę.Chciałbym to zmienić i pomóc administracji w opiekowaniu się serwerem.

10. Steam_ID:STEAM_0:0:99458766

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: zależy od dnia, ponieważ nie zawsze mam dużo czasu

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):w tygodniu popołudniu 16-21 (nie zawsze), a weekend 9:30-15 lub 17-22

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:2151h

13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):nie, ale wiem jak się nim obsługiwać(przegrałem pół życia na serwerach csa)

 

 

 

1. Nick:DonSalerii
2. Imię:Adam
3. Wiek:18
4. Znajomość Sourcebans (1-10):7
5. Sprawny i działający mikrofon**:Tak
6. Składka (tak/nie):Tak :p
8. Parę słów o sobie **:
Mam na imię Adam lat 18 i mieszkam w Kaliszu woj. Wielkopolskie. Uczęszczam do szkoły samochodowej (profil elektromechanik). Interesuję się piłką nożna jak i muzyką głównie to hip-hop oraz rap (zagraniczny również). W csa gram dla zbicia czasu a mam go dość dużo kappa :p. Przed grą w csgo był oczywiscię cs 1.6 którego bardzo dobrze wspominam. Zazwyczaj grałem tam na cod modach gdyż mym zdaniem jest to jeden z najlepszych trybów w cs`ie i dlatego iż lubię rywalizować z innym ludźmi (co z tego,że na cod modach gra level kappa xd). Przed csgo grałem również w takie gry jak NosTale(ponad 3 lata gry) Minecraft (najlepsza gra polecam xd),oraz wiele innych gier MMO. Na ogół jestem spokojnym człowiekiem cieżko jest mnie zdenerwować bądz wyprowadzić z równowagi a jeśli chodzi o przeklinanie to niemal nie możliwe gdyż nie mam potrzeby pokazywać innym jaka to łacina podwórkowa jest bogata tak jak dzisiejsi gimnazjaliśći oraz dzieci z podstawówki kappa:P. Uwielbiam oglądać anime a zwłaszcza Naruto. 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Lubię pomagać innym na serwerze spędzam dużo czasu a z tego co wiem pare adminów ma dłuższą przerwe więc cieżko zapewne jest dla 2-3 adminów/opiekunów siedzieć cały czas na serwerze nie oszukujmy się każdy ma życie prywatne a pomoc napewno się przyda by mogli sobię odsapnąć. :p
10. Steam_ID:STEAM_1:0:118916227 
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3-5h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze bardziej godziny popołudniowe poza środą (8-12:30 i pewnie po 19 się pojawiam ) piątek (8-12:30 po 19 się pojawiam ). Weekendy bywają różnie aczkolwiek na steamie jestem prawie cały czas tak więc jak bybłby jakiś problem na bank będzie można pisać a tak w skrócie to (8-12,15-19,22+, tak jak pisałem różnie)
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1,981h od Maja 2015 roku :p
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

 

 

Przyjmuję was na okres próbny.

Zapraszam na pw. oraz do wpisania się po rangi.

 

RANGA

Edytowane przez MajuN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

1. Nick: Witekis
2. Imię: Wojciech
3. Wiek: 18
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): Tak
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/599094
8. Parę słów o sobie **:

Nazywam się Wojtek, w listopadzie skończę 19 lat, jestem z Mikołowa, studiuję zaocznie ratownictwo medyczne, a w tygodniu zajmuję się bratem, więc wolny czas mnie zaczyna dobijać.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Mam dużo wolnego czasu i dużą chęć do pomocy, więc mogę się przydać.
10. Steam_ID: STEAM_0:1:29132011
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3-5h dziennie
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W dniach roboczych między 9-14 z przerwą na obiad i 20-24, a w weekendy między 20 - 24, chyba że wykładów nie ma to rankiem też z godzinkę lub więcej.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 592 godzin
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Witekis

2. Imię: Wojciech

3. Wiek: 18

4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7

5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak

6. Składka (tak/nie): Tak

7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/599094

8. Parę słów o sobie **:

Nazywam się Wojtek, w listopadzie skończę 19 lat, jestem z Mikołowa, studiuję zaocznie ratownictwo medyczne, a w tygodniu zajmuję się bratem, więc wolny czas mnie zaczyna dobijać.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Mam dużo wolnego czasu i dużą chęć do pomocy, więc mogę się przydać.

10. Steam_ID: STEAM_0:1:29132011

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3-5h dziennie

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W dniach roboczych między 9-14 z przerwą na obiad i 20-24, a w weekendy między 20 - 24, chyba że wykładów nie ma to rankiem też z godzinkę lub więcej.

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 592 godzin

13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie

 

Przyjęty na okres próbny, zapraszam na priv po dalsze informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:DonSalerii

2. Imię:Adam

3. Wiek:18

4. Znajomość Sourcebans (1-10):8

5. Sprawny i działający mikrofon**:Tak

6. Składka (tak/nie):Tak  :p


8. Parę słów o sobie **:

Mam na imię Adam lat 18 i mieszkam w Kaliszu woj. Wielkopolskie. Uczęszczam do szkoły samochodowej (profil elektromechanik). Interesuję się piłką nożna jak i muzyką głównie to hip-hop oraz rap (zagraniczny również). W csa gram dla zbicia czasu a mam go dość dużo kappa  :p. Przed grą w csgo był oczywiscię cs 1.6 którego bardzo dobrze wspominam. Zazwyczaj grałem tam na cod modach gdyż mym zdaniem jest to jeden z najlepszych trybów w cs`ie i dlatego iż lubię rywalizować z innym ludźmi (co z tego,że na cod modach gra level kappa xd). Przed csgo grałem również w takie gry jak NosTale(ponad 3 lata gry) Minecraft (najlepsza gra polecam xd),oraz wiele innych gier MMO. Na ogół jestem spokojnym człowiekiem cieżko jest mnie zdenerwować bądz wyprowadzić z równowagi a jeśli chodzi o przeklinanie to niemal nie możliwe gdyż nie mam potrzeby pokazywać innym jaka to łacina podwórkowa jest bogata tak jak dzisiejsi gimnazjaliśći oraz dzieci z podstawówki kappa:P. Uwielbiam oglądać anime a zwłaszcza Naruto. 

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Lubię pomagać innym na serwerze spędzam dużo czasu a z tego co wiem pare adminów ma dłuższą przerwe więc cieżko zapewne jest dla 2-3 adminów/opiekunów siedzieć cały czas na serwerze nie oszukujmy się każdy ma życie prywatne a pomoc napewno się przyda by mogli sobię odsapnąć  :p

10. Steam_ID:STEAM_1:0:118916227 

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3-5h

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze bardziej godziny popołudniowe poza środą (8-12:30 i pewnie po 19 się pojawiam ) piątek (8-12:30 po 19 się pojawiam ). Weekendy bywają różnie aczkolwiek na steamie jestem prawie cały czas tak więc jak bybłby jakiś problem na bank będzie można pisać a tak w skrócie to (8-12,15-19,22+, tak jak pisałem różnie)

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:  2154h od Maja 2015 roku  :p

13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick:DonSalerii
2. Imię:Adam
3. Wiek:18
4. Znajomość Sourcebans (1-10):8
5. Sprawny i działający mikrofon**:Tak
6. Składka (tak/nie):Tak  :p
8. Parę słów o sobie **:
Mam na imię Adam lat 18 i mieszkam w Kaliszu woj. Wielkopolskie. Uczęszczam do szkoły samochodowej (profil elektromechanik). Interesuję się piłką nożna jak i muzyką głównie to hip-hop oraz rap (zagraniczny również). W csa gram dla zbicia czasu a mam go dość dużo kappa  :p. Przed grą w csgo był oczywiscię cs 1.6 którego bardzo dobrze wspominam. Zazwyczaj grałem tam na cod modach gdyż mym zdaniem jest to jeden z najlepszych trybów w cs`ie i dlatego iż lubię rywalizować z innym ludźmi (co z tego,że na cod modach gra level kappa xd). Przed csgo grałem również w takie gry jak NosTale(ponad 3 lata gry) Minecraft (najlepsza gra polecam xd),oraz wiele innych gier MMO. Na ogół jestem spokojnym człowiekiem cieżko jest mnie zdenerwować bądz wyprowadzić z równowagi a jeśli chodzi o przeklinanie to niemal nie możliwe gdyż nie mam potrzeby pokazywać innym jaka to łacina podwórkowa jest bogata tak jak dzisiejsi gimnazjaliśći oraz dzieci z podstawówki kappa:P. Uwielbiam oglądać anime a zwłaszcza Naruto. 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Lubię pomagać innym na serwerze spędzam dużo czasu a z tego co wiem pare adminów ma dłuższą przerwe więc cieżko zapewne jest dla 2-3 adminów/opiekunów siedzieć cały czas na serwerze nie oszukujmy się każdy ma życie prywatne a pomoc napewno się przyda by mogli sobię odsapnąć  :p
10. Steam_ID:STEAM_1:0:118916227 
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3-5h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze bardziej godziny popołudniowe poza środą (8-12:30 i pewnie po 19 się pojawiam ) piątek (8-12:30 po 19 się pojawiam ). Weekendy bywają różnie aczkolwiek na steamie jestem prawie cały czas tak więc jak bybłby jakiś problem na bank będzie można pisać a tak w skrócie to (8-12,15-19,22+, tak jak pisałem różnie)
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:  2154h od Maja 2015 roku  :p
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

 

Zapraszam na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: FEN1X

2. Imię: Michał

3. Wiek: 20

4. Znajomość Sourcebans (1-10): 9

5. Sprawny i działający mikrofon**: tak

6. Składka (tak/nie): tak

7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.ga...ayerinfo/163359

8. Parę słów o sobie **: spokojny chłopak z mazur , kultura osobista na wysokim poziomie , znany i lubiany na serverze :D

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: byłem administratorem prawie od początku servera , z racji tego że teraz mam więcej czasu mogę znowu pełnić ta funkcje jak wcześniej. Chciałbym pomóc obecnej administracji.

10. Steam_ID: STEAM_1:1:21567014

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: w zależnosci od dnia i obowiazków , do kilku godzin.

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): wieczorami , w ciagu dnia przez cały tydzień.

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 800 h

13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick: FEN1X
2. Imię: Michał
3. Wiek: 20
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon**: tak
6. Składka (tak/nie): tak
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.ga...ayerinfo/163359
8. Parę słów o sobie **: spokojny chłopak z mazur , kultura osobista na wysokim poziomie , znany i lubiany na serverze :D
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: byłem administratorem prawie od początku servera , z racji tego że teraz mam więcej czasu mogę znowu pełnić ta funkcje jak wcześniej. Chciałbym pomóc obecnej administracji.
10. Steam_ID: STEAM_1:1:21567014
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: w zależnosci od dnia i obowiazków , do kilku godzin.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): wieczorami , w ciagu dnia przez cały tydzień.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 800 h
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak

 

Zapraszam na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MajuN odblokował(a), zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności