Skocz do zawartości

[PERKI]-poprawki/usunięcie


Reniaa

Rekomendowane odpowiedzi

Według mojej wiedzy to pancerz odbija pociski w przeciwnika, nie notatki. Z tegoż też względu, gdyby działały poprawnie, nie byłyby wcale jakoś bardziej op, więc nie rozumiem odpowiedzi. Szczerze, to te "zbugowane" notatki działają mi już na nerwy, dostanę raz z awki, tracę większość hp, a potem na innych zostaje z niczym, a przy obecnym koszcie leczenia (10 monet - 30hp) jest to zbyt drogi interes, żeby się bawić (choć i tak przewalam na to sumy większe niż większość graczy jest w stanie uzbierać). Jeżeli nie da się tego "naprawić" całkowicie to chociaż może zmienić %?

Co do tego, dlaczego "masz robić na złość dobrym graczom i dbać, żeby nowi gracze mieli szanse". Odpowiedź jest prosta. Albo targetem są "prosi", gracze z jakimś poziomem i serwer jest pod nich  i dla nich (nie wiem czy są jeszcze takie, raczej nie mody), albo musi być balans. Dlaczego musi być ten balans? Żeby serwer nie umarł i mógł na siebie zarabiać. Nie chcemy chyba, żeby ten cod skończył jak kiedyś diablo, którego rozwaliłem (choć tam resety były chyba rzadsze. PummaS pamięta te czasy). Premki itp są kupowane tylko wtedy, gdy jest po co je kupować, czego m.in warunkiem (imo) koniecznym, acz nie wystarczającym, jest pewna stała ilość zwykłych graczy. Tylko, że ci gracze, muszą m.in widzieć sens tej gry (tj. mieć świadomość, że mogą nawiązać, choć nierówną, walkę z premkami).

Jednak zgadzam się z Tobą, też nie jestem za ustawianiem wszystkiego pod "najsłabsze ogniwo" lub, żeby nie obrażać, najsłabszych graczy. Z tego też względu staram się - razem z Tobą i innymi udzielającymi się tutaj - znaleźć złoty środek. Oczywiście wymaga to pewnego wysiłku, testów i czasu, ale - być może naiwnie - wierzę, że gdybyś nie chciał tego osiągnąć, to nie byłbyś opiekunem.

Odchodząc jednak od tej tarczy i kapitana. Co powiecie na perk, był podobny na 2k1, który dajmy dwie apteczki? Myślę, że to dobry dobry pomysł do przedyskutowania (przedstawię wtedy zagrożenia, które w tym widzę oraz zalety). Oczywiście jestem świadom, że jest już perk, który leczy, ale zastosowanie apteczek, a wykształcenia sanitariusza to dwie różne sprawy. Temat mogę rozwinąć.

Przedstawiam tutaj tylko swoją opinię na temat serwera. Możemy się nie zgadzać, ale mam nadzieję, że utrzymuję te minimum wartości merytorycznej, jednak jeżeli męczę lub uznacie, że plotę totalne androny to napiszcie, zamilknę  :guma:

Ps. Im dłużej gram to pod pewnymi względami zaczynam uważać, że terminator jest równie, a czasami i bardziej, op co kapitan  :giggle:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co powiecie na perk, był podobny na 2k1, który dajmy dwie apteczki? Myślę, że to dobry dobry pomysł do przedyskutowania (przedstawię wtedy zagrożenia, które w tym widzę oraz zalety). Oczywiście jestem świadom, że jest już perk, który leczy, ale zastosowanie apteczek, a wykształcenia sanitariusza to dwie różne sprawy.

 

Perk zostanie przetestowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, mam problem:

Znajomy na kapitanie ~170lv używał notatek kapitana. Na moją prośbę wymienił się ze mną i zamiast notatek dostałem scoutera. Ss'a niestety nie zrobiłem, ale patrząc, że od x lv tych notatek nie miałem, to coś musi być na rzeczy. Czy opiekun może sprawdzić jak to jest z blokowaniem tego perku?

Propozycja perku:

Nazwa: Zbroja Aresa (Achillesa może byłaby lepsza patrząc na mitologię, ale jest już taki perk. No chyba że stworzymy komplet Achillesa - taki rynsztunek dla wojowników ^^)

Działanie: Obniża obrażenia o x. (Może to być losowy przedział lub stałe, ale w obu przypadkach nie za duże. Może o 10?)

Ograniczenie lv: do 100lv. Powyżej tego lv perk byłby -moim zdaniem- lekko zbyt op.

Opis: Po wygojeniu ran otrzymanych z rąk Diomedesa, Ares zwrócił się do swojego brata, Hefajstosa, by ten wykuł mu zbroję zdolną odeprzeć najmocniejsze ataki.

 

Wiem, że opis nie jest 100% zgodny z mitologią, ale jest -imo- fajny  8) Ew. miast redukcji o stałą wartość można wprowadzić wartość procentową.

Edytowane przez Darker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycje perków.

 

(Jak darker napisał to i ja też napisze :P)

 

Nazwa perka: Łapy Królika

Co ten perk daje: Auto BH

Ograniczenie:100 lub 150 lvl

Opis: Skaczesz jak królik! (Daje ci auto bh)

 

Perk ten by był op (dla takich jak ja :D) i dlatego jest takie ograniczenie gdyż osoba z 360 hp na auto bh może powybijać wszystkich i zrushować przeciwników bardzo szybko.

Edytowane przez S4N7R0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Propozycja z mojej strony bardzo poważna.  Gadałem już o tym z opiekunem i chciałbym usunąc perk. Nie pamiętam jego nazwy Ale @(Pl)BoBowie o który chodzi. Ten który rktoreruje hp. Park jest strasznie denerwujacy jeżeli ktoś ma dużo hp, B za szybko mu rośnie po oberwaniu.

 

Oraz jestem za zablokowanie perku notatki kapitana dla klasy obronca. Klasa z tym perkiem  jest nie do zabicia, aż się grać odechciewa.

Edytowane przez (Pl)BoBo
Wyszkolenie Sanitarne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności