Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][UBTeam] rewox


rewoX*

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: rewox

Wiek: 22

Czy wolisz opiekować się AmxBans (CS 1.6) czy Sourcebans(CS:GO)?: Amxbans. Przy sb nie ma roboty, maks 1 prośba na miesiąć, jedna osoba wystarcza w zupełności.

Staż gry Counter-Strike 1.6 bądź CS:GO: 6 lat

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBans lub Sourcebans?: Tak, oba dobrze znam.

Ile czasu poświęcasz forum?: od mojego powrotu statystycznie patrząć około 7/8h dziennie

Czy korzystałeś ze wspomagaczy?*Jeśli tak to jakich?: Met0ri, esp, abh (do strefowania), profilowany tb

Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: Tak

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Byłem już tu ubt i rozpatrzenie prośby o ub zajmowało mi maks 30 min (często poniżej 10). Bansa znam na wylot, obsługa nie jest mi obca. Zajmowałem to stanowisko razem z w momencie, gdzie na sieci praktycznie wszystkie serwery stały pełne i dział był bardzo oblegany. Mimo to nie było żadnych opóźnień nawet gdy Natalka zgłaszała nieobecność. Podczas swojej kadencji nie zdarzyło mi się błędnie ocenić dema czy ssów. Nigdy nie wpłynęła na mnie skarga więc z tego wnioskuje, że nikt nie miał/nie ma zastrzeżeń co do mojej pracy.

Informacje o sobie lub uwagi: Cześć. Mam na imię Łukasz, pochodzę z Warszawy, gdzie aktualnie mieszkam. Nie będę opowiadał o sobie, bo praktycznie wszyscy mnie tu znają.
Dlaczego chciałbym zostać członkiem ubt? Dlatego, że po prostu to lubię i wiadomo, chciałbym pomóc. Myślę, że z polaczkiem moglibyśmy stworzyć zgrany duet. Znamy się praktycznie odkąd tu jestem i uważam, że nasz kontakt jest na dobrym poziomie (przynajmniej z mojej strony) więc nie powinno być spin między nami, co zdarzyło się w przeszłości członkom ubt.
Postaram się, aby moja aktywność na forum była jeszcze większa i teraz nie zniknąć na bardzo długi okres czasu tak jak rok temu, po rezygnacji z opiekuna.

Pozdrawiam,

@ to wszystko autokorekta xdd

Edytowane przez Q♥een
  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie będę opowiadał o sobie, bo praktycznie wszyscy mnie tu znają.
 Ja Cię nie znam.

 

Jestem na nie, bo nie potrafi pisać [kłamie, że jest polakiem]

 

 

przynajmniej z mojego strony

 

Takie świrki.

Skoro Maupa zrezygnował i jest wolne miejsce to czemu nie :naughty: doświadczenie i chęci są, więc ja osobiście nie mam nic przeciwko.

Ode mnie masz taka ;) Powodzenia.

 

+ za piękne imię  :pije:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma co tutaj się zastanawiać zbyt wiele, chłop się nadaje, ma doświadczenie, staż i wszystkie wymagania spełnia. Jest konkretny, aktywny i pracowity, oraz dużo spędza czasu na forum. Pomijając fakt, że czasem jakąś zadymkę zrobimy, to przestrzega regulaminu. Ogólnie to jestem na tak, tylko znowu się nie odpal POLAKU NAJGORSZY (xD). 

 

Pjona zadymiarz i jedziem dalsze :D 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na TAK i największym tutaj dla mnie plusem jest fakt że to Cziter ,czyli chłopak z doświadczeniem ,tak jak Siwy wyżej napisał :)
+ Doświadczenie
+ Kultura
+ Staż w grze
+ Podanie
+ Aktywność
+ Wiek

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że na Tak ;)

-  Doświadczenie

-  Aktywność

-  Staż 

-  Czit, przynajmniej doświadczył tego osobiście :P

-  Jest w porządku gość ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo, że rewoxa znam krótko, to wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie. Łukasz jest ogarnięty, jest jedną z niewielu osób na tym forum po 20, która faktycznie jest dorosła i dojrzała, a nie jak co po niektórzy. Doświadczenie ma spore i aktualnie nie pełni zbyt wielu funkcji, a więc powinien wyrabiać z czasem na spokojnie. Jestem na wielkie tak. Powodzenia!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

No i co ja mam  z Tobą zrobić? Jedyne podanie, sprawowałeś się na tej funkcji, potem ta wielka akcja z demkiem i teraz co?

 

Zobaczymy jak się sprawisz na nowej posadzie, mam nadzieję, że będziesz służył pomocą i będziesz aktywny.

Przyjęty na okres próbny, bo to i tak jedyne podanie.

Zapraszam na PW

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało zaakceptowane. Witamy w zespole! :)

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności