Skocz do zawartości

[PROPOZYCJE] ZombieExpMod v4


mn9

Rekomendowane odpowiedzi

Serwer został dość mocno odświeżony w ciągu ostatnich tygodni,w związku z tym otwieram nowy temat z waszymi propozycjami.Zapraszam do składania propozycji.

 

***Posty inne niż propozycje będą ukrywane,a ich autor nagradzany warnem***

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że zamienienie tych szkaradnych modeli tt na klasyczne zombie z gry Half-Life 1 nie wymaga dużego wysiłku, a efekt może wywołać pozytywne wrażenie,

takie modele można pobrać z GameBanana, dzięki temu mod zyskuje na realizmie, i nie wygląda to jak film Obcy kontra predator wymieszany z Half Life.

Edytowane przez mn9
mn9: Proszę o konkretne modele,wtedy zastanowię się nad zmianą.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są to skiny z Strony Gamebanana,wymienionych kilka.

1. Zombie Black Mesa Sourrce

2. Gonome with HL2 Poison Headcrab

3. Two-headed zombie

4. Realistic zombie

5. Doctor zombie

6. Resident Evil Hunter

7. Female HEV Zombie

8. Human Zombie

9. Gman Zombie

10. Mistake - classic zombie

Edytowane przez mn9
mn9: Przemyślę to i ewentualnie zmienię.Na przyszłość nie pisz post pod postem,od tego jest opcja edytuj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką propozycję, żeby w klasie "berserk zombie" zmniejszyć regenerowanie hp, ponieważ bardzo ciężko go zabić np: na jednym magazynku zabieramy około 1000 hp a w czasie gdy przeładowujemy on odzyskuje prawie tyle samo, co dal mnie jest trochę bez sensu ;)

Edytowane przez mn9
mn9: To zostanie poprawione,dzięki za zgłoszenie.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmniejszyć ceny w sklepie. 100 ap za antidotum to troszkę przesada a ap się powoli nabija tak samo jak z: Unlimited ammo i szybkiestrzelanie oraz w sklepie zm bombę inefekcyjna za Max 40 ap

@// wpadłem na fajny pomysł by dodać taka komendę jak /place i /ktoplaci. Polega ona na celach zombie np:
Jest tam 3 żywych CT i za wbijanie chcesz dawać ap,glupie to trochę pisać ciągle /daj. Piszesz komende podana wyżej i za zabicie 1 zombie daje mu wybrana kowte która wybrałeś. A co do komendy /ktoplaci polega na tym że pokazuje kto ile ap dostaje za wejście do kampy

 

 

 

WIELKI PROBLEM!!!

Serwer Crashuje Prawie Codziennie nie wiem czym to jest spowodowane...Juz z 4 raz próbuje wbic level 17 i jak juz go wbije. To okolo 5min(2-3 rundach) po wbiciu levela,bum serwer sie wylacza na 10 sekund (resetuje to co sie zdobylo na poprzedniej mapie) i mapa zm_westwood PROSZE O NAPRAWIENIE!!

Edytowane przez xSZYNECZKAx
mn9: Na dzień dzisiejszy jestem na nie,gdy ceny spadną według mnie będzie za łatwo.Alę pomyślę jeszcze nad tym.
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

- Wywalenie spowalniającej aury
- Za duży speed zombie (Raptor - nawet z tym odpychaniem nie ma wiekszego sensu zostawac na powierzchni )
- Za duży regen. klasy regenerującej..
- Ustawienie modeli tak, żeby ludzie nie wchodzili na siebie ( nadużywanie odblokowania = uciekanie od zarażenia )
- Opcja dzięki której nie będziemy mogli sami ( oraz inni ludzie ) zniszczyc lm 
- Spowolnienie zombie z ataku nie jest zbyt dobre, jestesmy zestackowani z miejscu przez co armor jest tutaj zbędny
- 0 odpychanie z broni mniejszych/ 0 przytrzymanie, a po galilu nie da się wejsc do kampy, bo jest go aż za dużo
- Niewidzialny ----> widzialny zombie który ma 3,5k hp ;x?
- Armagedon mode co 3-4 rundy jest bez sensu...

Oczywiście to tylko sugestie, ale byłoby fajnie gdyby jednak coś z moich wypocin wyszło :)

Edytowane przez Yoshino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja te odpychanie zostawił bym. Ponieważ bez niego humani zero szans na przezycie tak samo jak zabieranie lmow to tez pomaga przezyc humanowi gdzie i tak trudno jest przezyc. long jump moim zdaniem jest dobry,I tak samo jestem za tym aby wywalic aure. zbugowana jak jasny grzmot. Jestem za tym aby ludzie nie mogli przez siebie przenikac . Oraz aby ludzie slyszeli zombi a zombi ludzi. Bo i tak malo kto gada przez mikro ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabieranie lmow to tez pomaga przezyc humanowi gdzie i tak trudno jest przezyc

 

 

Mi raczej chodziło o to, że inny gracz może zniszczyc naszą lasermine, a nie o ściąganie jej bindem :)

 

@Edit 1 Skiperek, dalej nie o to chodzi ^^. Teraz na serwerze jest tak, że inny gracz może zniszczyć nasze laserminy i chciałem zaproponować aby takiego czegoś nie było :).

Edytowane przez Yoshino
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to bug czy co ale pvip ma bombe infekcyjna. Dajmy że pvip jest matka. Została zabita, Po zrespieniu dostaje wlasnie bombe...tak samo jak bez matki. Wbije jakis pvip raz sie go zabije i po tym dostaje bombe infekcyjna jako zombie ;d prosze naprawcie to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę usunąć dla zm flesha i tą bombę / pozmieniać opisy dla vipa bo pro vip nie ma zmniejszonego rozrzutu -_-

Edytowane przez mn9
mn9: Dziś zostanie to poprawione.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja proponuje dodać na serwer tzw blokowanie na ct ponieważ wkurza to ludzi jak np 4 ct wbija do kampy kiedyś to było na tym serwerze z tego co pamiętam. Myślę, że to bedzie dobry pomysł.

Edytowane przez mn9
mn9: Dla mnie to bezsensu pisałem Ci o tym,na dzień dzisiejszy zostaje po staremu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje dodać na serwer tzw blokowanie na ct ponieważ wkurza to ludzi jak np 4 ct wbija do kampy kiedyś to było na tym serwerze z tego co pamiętam. Myślę, że to bedzie dobry pomysł.

 

Dla mnie to jest bez sensu. Wyobraź sobie sytuacje gdy 2 osoby sobie gadają np ts/skype i maja tą swoja "współprace".Gdzie jedna może zablokować wejście do właśnie do wyznaczonego miejsca itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest bez sensu. Wyobraź sobie sytuacje gdy 2 osoby sobie gadają np ts/skype i maja tą swoja "współprace".Gdzie jedna może zablokować wejście do właśnie do wyznaczonego miejsca itp.

No tak. Właśnie o to chodzi żeby zastawiać kampy. Bo grasz sam i nagle ci wbija 2 typa do kampy jak chcesz kampić sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak tak to najlepiej by było gdyby bezlik był za 50-60 ap, bazooka za 35 ap, i lasermine mógłby być za 8-9 ap

 

Zgadzam się z tobą ale bezlik lepiej może jakby był za 40-45 ap bo i tak ciężko jest nabić 40 ap zwykłym graczom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje bezlik za 40-45-50 ap max a nie 100 :) Bo jak bezlik bedzie za 100 ap to nie bedzie to mialo sensu a jak pozostanie za 100 to proponuje dodac aure spowalniającą dla wyrównania i sensu gry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo Halo prosze zmienić cene Ammo ! 100 AP ???? przecież tyle to normalny gracz przez mape nie zbierze. Proszę zmniejszyć do 40 albo 50 ap. :)

Edytowane przez mn9
mn9: Cena jest zmieniona,w tej chwili jest 65ap.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje dodać kilka nowych map

zm_hs_horror    http://gamebanana.com/maps/162108

zm_houses        http://gamebanana.com/maps/152894

Oraz mam 2 inne propozycje a mianowicie:

Dodać vote ponieważ ciaglę te same mapy się gra

Konkurs top3 za które nagroda będzie większy lv po resetowaniu leveli np

1 miejsce 15 lv

2 miejsce 14 lv

3 miejsce 13 lv

Edytowane przez mn9
mn9: Od map jest inny temat,jak dodam te vote to dopiero 2-3mapy będą grane ciągle.Konkurs też odpada, pod koniec miesiąca zorganizuję coś podobnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje dodać kilka nowych map

zm_hs_horror    http://gamebanana.com/maps/162108

zm_houses        http://gamebanana.com/maps/152894

Oraz mam 2 inne propozycje a mianowicie:

Dodać vote ponieważ ciaglę te same mapy się gra

Konkurs top3 za które nagroda będzie większy lv po resetowaniu leveli np

1 miejsce 15 lv

2 miejsce 14 lv

3 miejsce 13 lv

 

1.mapa zm_hs_horror była,gracze jej nie lubili

Zm_houses można dodać

2.jest mapcycle

3.bez sensu inni gracze mieli by trudniej + Osoby te mogą łatwiej nabijać rank.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności