Skocz do zawartości

[PROPOZYCJE] ZombieExpMod v4


mn9

Rekomendowane odpowiedzi

Dodać vote do map, ciągle się gra te same mapy w "kółko" lub można też dodać kilka map ;)

Edytowane przez mn9
mn9: Vote nie dodam pisałem już o tym,mapy w mapcyklu można zmienić,jestem otwarty na propozycje.Chyba że to admini ciągle wybierają te same mapy?Chodz nic mi na ten temat nie wiadomo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było gdyby bazooka byłą przez całą mapę aż do śmierci a nie na jedną rundę.Za nim uzbieram te 40 ammo packów to mapa się skończy :v

Edytowane przez mn9
mn9: Postaramy się to poprawić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem :)

Dodać mapy zm_houses, zm_ice_attack3, zm_westwood do mapcycle, tutaj mam jakąś paczkę map :)   http://gamebanana.com/maps/189519

I mam kilka nowych propozycji a mianowicie osunąć skin noża, myślę że każdy woli swój skin :) (tak ja sądzę)  albo dodać komendę  /skin który wyłącza nam skin noża z serwera. Można by było dodać jakiś nowy tryb np:  assasin, snajper, nemek vs surv.

Jakiś konkurs top 3   :clap:  :clap:  :clap:  :clap:

Myślę, że można dodać jakąś mapę w której ludzie uciekają przed zombie, bardzo ciekawa gra :)

Tutaj mapa  http://gamebanana.com/maps/160000

 

 

A co do wypowiedzi osoby wyżej to się zgadzam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za dodaniem nowych trybów np Snipers vs Assasins, Assasin, Snajper, Dark Friday Mode itp :p No i jeszcze zm_complication czy jakoś tam :D

Edytowane przez mn9
mn9: Ogranicza nas ZM 4.3 , jeśli tylko technicznie będzie to możliwe to napewno coś nowego się pojawi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ta bazooka z wersji 5.0 mogła by być,bo to była naprawdę mega sprawa :D

Edytowane przez mn9
mn9: Jeśli będzie taka możliwość techniczna to będzie przywrócona.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem :)

Dodać mapy zm_houses, zm_ice_attack3, zm_westwood do mapcycle, tutaj mam jakąś paczkę map :)   http://gamebanana.com/maps/189519

I mam kilka nowych propozycji a mianowicie osunąć skin noża, myślę że każdy woli swój skin :) (tak ja sądzę)  albo dodać komendę  /skin który wyłącza nam skin noża z serwera. Można by było dodać jakiś nowy tryb np:  assasin, snajper, nemek vs surv.

Jakiś konkurs top 3   :clap:  :clap:  :clap:  :clap:

Myślę, że można dodać jakąś mapę w której ludzie uciekają przed zombie, bardzo ciekawa gra :)

Tutaj mapa  http://gamebanana.com/maps/160000

 

 

A co do wypowiedzi osoby wyżej to się zgadzam :)

 

Wiesz co ty za mapy podajesz? Gościu to jest ZOMBIEMOD a nie jakieś ZOMBIE ESCAPE!!

A do map westwood jest lecz powoduje crash.

Z tymi skinami też już kiedys było i sie nie przyjeło!

A może coś takiego by

dodać??? :D      https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=155583   oczywiście dmg można zmniejszyć. (jeśli się da) Tylko zakaz kampienia  z tą bronia

Właściciel i opiekun jak na dzień dzisiejszy się nie zgadzają,było to już proponowane nie raz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo może fajnie by było wgrać paczkę zm 5.0 z tymi złotymi modelami broni, jakieś nowe rzeczy by były bo tak to trzeba cały czas wbijać 1 lvl czyli 24 max a potem to co ? Nic a to by jakieś odświeżenie serwera wprowadziło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinniście zrobić stary dobry klasyczny serwer zm tak jak dawniej było :) Taka jest o to moja propozycja

 

Dlaczego? Po co? Jaki jest sens grania cały czas tak samo? Serwer trzeba ulepszać. Granie cały czas tak samo bez zmian było by nudne.

Edytowane przez xSZYNECZKAx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dodanie Sklepu z Nowymi Itemami dla Vip/Provip(ten sam sklep) Gdzie bedzie do kupienia np Jetpack+bazzuka,jakieś granaty wybuchajce (zabieracjace okolo 300-500 hp),Bronie (krowa,xm,autokampy itp). Można by wkoncu pomyślec z tymi nowymi broniami,bo już troche nudny staje sie ten zombiemod;d jakies 1-2 bronie nowe itp.

Edytowane przez mn9
mn9: Pisałem wielokrotnie iż bronie za ap odpadają,jakieś nowe rzeczy mogą się pojawić w sklepie,czekam na propozycję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram i jestem za (dobry pomysł szyszka xd)
za mi też się ta gra nudzi może dodać snajper mod lub assasin mod

Edytowane przez mn9
mn9: Jak pisałem wyżej,ogranicza nas ZM 4.3 i nie wszystko co chcielibyśmy dodać będzie działać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zrobic Świąteczny Konkurs Aktywności;) Podobny do Wakacyjnrgo;)


PO śmierci Zm, 1/2 szansy na drop prezentu z expem losowo (50-100)




Ps. Coś mi się o uszy obiło że reset będzie jutro prawda?

Edytowane przez mn9
mn9: Nie wiem czy to jest wykonalne,jeśli tak,to napewno coś pomyślę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Survivor jest bardzo trudnym i nudnym wyzwaniem dla Zombie...

Proponuje ten tryb delikatnie podrasować;) Mianowicie zwiększyć mu DMG, kosztem hp.;)[Lub go zmienic w inny sposób] Obecnie to zbyt dlugo trwa... nie da sie go zabic gdy biega... ;)

 

 

Ceny są również do zmiany: SzybkoStrzelność jest zbyt droga... mi jako proVipowi który gra na poziomie (na dodatek skromnemu xD) jest dosyć trudno uzbierać na ten dodatek.... Już nie mówie o tym żebym sobie na niego pozwolił bo jest to zwyczajnie nieopłacalne myślę że Cena +/- 80 ap była by w sam raz

 

 

Przywrócenie Knife Blinka?^^

Ale z ograniczeniem 2 na runde ;)

Edytowane przez Zomerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Survivorovi proponuję zmniejszyć hp, szybkostrzelność usunąć albo zmniejszyć cenę bo ona jest śmieszna.

Knife blink mógłby być ale musiało by być ograniczenie 2-3 max.

Jeżeli się da to można by było dodać nowe tryby    sniper, nemek vs surv, albo coś innego.

Propozycja ode mnie dodać nowa mapę ----->       http://gamebanana.com/maps/152894

Oraz konkurs za top 5.

Edytowane przez Parys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Survivorovi proponuję zmniejszyć hp, szybkostrzelność usunąć albo zmniejszyć cenę bo ona jest śmieszna.

Knife blink mógłby być ale musiało by być ograniczenie 2-3 max.

Jeżeli się da to można by było dodać nowe tryby sniper, nemek vs surv, albo coś innego.

Propozycja ode mnie dodać nowa mapę -----> http://gamebanana.com/maps/152894

Oraz konkurs za top 5.

Wszystko spoko ale dodanie nowych trybów nie przejdzie mn9 tyle razy już pisał że ogranicza ich zm 4.3 wiec wątpię żeby to wypaliło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://zppv.boards.net/thread/402/assassin-sniper-mode

Wystarczy tylko troszke poszperać ! Pozdrawiam ;3

 

Więc proszę mi tu nie głosić Herezji xDD

HAPPY NEW YEAR;3

Edytowane przez mn9
mn9: Postaramy sięto wprowadzić.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zmniejszyć szybko strzeloność broni do 80 ap jak kiedyś było bo teraz 130 to juz przesada jest, zwykły gracz to nawet tego nie uzbiera przez cała mape  :D

Edytowane przez mn9
mn9: Cena została lekko obniżona.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zmniejszyć szybko strzeloność broni do 80 ap jak kiedyś było bo teraz 130 to juz przesada jest, zwykły gracz to nawet tego nie uzbiera przez cała mape  :D

Grzesiu ma racje to jest beznadziejnie drogie xD Kiedyś było 80 czy tam 70 ap i nikomu nie przeszkadzało.

Jestem za aby zmienić to :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie konkurs top5 zbędny,iż jest już aktywności... Zaś ja uznaję zasadę,"Co za dużo to nie zdrowo!"

 

Napisalem o tej Szybkostrzelności to po co pisać o tym kolejny raz?^^

Pragnę, aby ProVip miał wybrany model zombie... bo tak niestety nie jest;/Wybierając kraba, czy cokolwiek innego, wciąż wyglądam jak Klasyk;/ Co jest troszke nie fair.. A to raczej technicznie da sie zrobić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proponuję dodać skiny do gry choć na próbę (tydzień czasu)
Te do deagla,mp5,m4,ak-47
Wcześniej podawałem taką propozycję ale nie udało się jej zrealizować ;)

Edytowane przez mn9
mn9: Ja nadal nie jestem pewny czy te skiny to dobry pomysł,przekonajcie mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzień dobry, siema. Kto jak woli :D

Ale do rzeczy. Przychodzę z propozycją by zrobić plebiscyt. Chyba każdy wie na czym to polega, ale na wszeli wielki opisze to.

Plebiscyt będzie polegał na tym, że Opiekun powymyśla sobie jakieś zdania typu 1. Najwiekszy afker 2. Najwieksze wielobójstwa 3. Najwięcej killi itp. itd. Kiedy Opiekun powymyśla te pytania pisze wątek, potem my przekopiowywujemy te zdania i w postach dopisujemy nicki  1. Największy afker - FunnyGun 2. Największe welobójstwa - FunnyGun. (Oczywiście jaki nick tu wpiszecie to jest tylko i wyłącznie wasz wybór) Nagrody byłyby jakieś np. 10k expa vipa na 2 dni itp. Ale jeszcze mam pytanie czy Opiekun będzie wstanie dać nam te nagrody, jeżeli nie to spróbuję je zafundować. Z mojej strony wszystko, teraz zostawiam to Black'owi i mn9. A zapomiałbym, udział mogą brać wszyscy ci co grają na serwerze. 

 

 

Pozdrawiam,

~Funny

Edytowane przez Funny358
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzień dobry, siema. Kto jak woli :D

Ale do rzeczy. Przychodzę z propozycją by zrobić plebiscyt. Chyba każdy wie na czym to polega, ale na wszeli wielki opisze to.

Plebiscyt będzie polegał na tym, że Opiekun powymyśla sobie jakieś zdania typu 1. Najwiekszy afker 2. Najwieksze wielobójstwa 3. Najwięcej killi itp. itd. Kiedy Opiekun powymyśla te pytania pisze wątek, potem my przekopiowywujemy te zdania i w postach dopisujemy nicki  1. Największy afker - FunnyGun 2. Największe welobójstwa - FunnyGun. (Oczywiście jaki nick tu wpiszecie to jest tylko i wyłącznie wasz wybór) Nagrody byłyby jakieś np. 10k expa vipa na 2 dni itp. Ale jeszcze mam pytanie czy Opiekun będzie wstanie dać nam te nagrody, jeżeli nie to spróbuję je zafundować. Z mojej strony wszystko, teraz zostawiam to Black'owi i mn9. A zapomiałbym, udział mogą brać wszyscy ci co grają na serwerze. 

 

 

Pozdrawiam,

~Funny

Jestem na TAK.

 

Ktoś już to pisał ale można by było zmienić wygląd zombi provipowi, jak gram krabem albo psem :D to mam skin klasycznego.

Proponuję dodać do regulaminu   "Zakaz kupowania fragów" tzn, daje komuś za wbijanie np 5 ap a ten cały czas mi wbija do kampy. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak by usunąć model noża u CT? Niektórzy chcieli by mieć swój model lub standardowy ;)

Edytowane przez mn9
mn9: Na dzień dzisiejszy zaktualizuję model noża,powinien się spodobać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności