Skocz do zawartości

[PROPOZYCJE] ZombieExpMod v4


mn9

Rekomendowane odpowiedzi

co do mapy zm restart v3 są kampy i 2 pro vipy naprzeciwko siebie są niektórzy admini uważają że to osobna kampa choć sobą jest to naprzeciwko więc jak to jest

Jest to osobna kampa sam mn9 to stosuje i ja też,kto Ci powiedział że to jest jedna kampa ? dużo razy można zauważyć mnie i mn9 kampiących w tamtej kampie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tym aby zrobić na zm taki temat jak na każdym innym serwerze csc... Czyli? sprawdzanie aktywności adminów. ( GT )

 

Np.

 

1. Nick : Dzejsi BOT

2. Link do GameTracker'a : Link.

3. Czy zgłaszałeś nieobecność :  Nie

4. Coś od siebie : -.

 

Sam fakt, że coś takiego wejdzie bardziej ożywi administrację ZM, będą częściej na forum jak i więcej czasu poświęcać serwerowi uważam, że to jest potrzebne.

 

Jeszcze jedno chciałbym, abyście odświeżyli mój temat z mapami ZombieModa. Gracze ciągle dają  w propozycjach o mapy te które już są... niepotrzebny spam

 

PS Chemik. to są 2 kampy z JEDNYM WEJSCIEM. i naprzeciwko siebie mogą kampić 2 ProVipy i tak było zawsze i na zawsze będzie xD

Edytowane przez JC PLAMBYGG
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wróciłbym do starego mapcyklu bo te nowe mapy są tak zaciemnione niektóre że bez noktowizora to sie pogubić można albo je przerobić tak żeby było na nich jasno tak jak zm_foda bo na niej tak jest że jak wchodzimy to chwile ciemno jest a pozniej ładnie rozświetlone 90% mapy coraz mniej ludzi tu gra jak zauwazyłem rtv koniecznością nie było ale mogłoby ono działać tak żeby można było mapy z mapcyklu tylko wybrac

pozdrawiam

Chemik

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Chemik czemu rozjaśniać mapy?

Wy wiecie o co chodzi wgl w ZombieModach? Serwery ZombieModa powinny być w 90% CIEMNE po to są te noktowizory i flary...

 

Skoro wy wszyscy  chcecie jasne zm to ja jestem za tym, żeby wycofać noktowizor i flary ze sklepu bo po co są potrzebne jak gracze nie rozumieją na czym polega gra na takim serwerze? ...

 

 

//PS; i nie pisze tego komuś na złość tylko pisze prawdę po co są te noktowizory i flary jak chcecie mieć tak jasne mapy jak np. na DR czy cod 350/201???

Tym się właśnie wyróżniają serwery ZM, że jest ciemno.

 

A co do map macie problem wpisać nominate zm_ "i daną mapę? !!! Jak było mapcycle każdy narzekał, że ciągle te same "jeba**" mapy ale jak jest możliwość przez graczy wybrania ponad 70 map to też jest źle...

 

Tak wgl jest jeszcze opcja "rtv" gdzie po 5 minutach idzie też to wpisać i zmienić na daną mapę ...

 

Mam pomysł ! może damy wam tylko wszystkie rodzaje mapy Foda i do tego Ojciec i restartav3 wtedy będzie chyba idealnie? ....

 

Nie rozumiem tego... Po co Ahmed Black / mn spamią tymi bindami o Nominate itd. itd. jak wy się tym nie interesujecie...

Edytowane przez JC PLAMBYGG
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym co napisał JC mapy są ciemne żeby był lepszy klimat, po co je rozjaśniać są i tak bardzo mocno rozjaśnione.

I tak jak wyżej Czemu admini mieli by se utrudniać robiąc specjalne bindy typu "dostepne mapy do nominowania mozemy sprawdzic piszac (gal_listmaps) w konsoli" Robimy to żeby była różnorodność w mapach a nie tylko Foda,Restart itp.

Myślę że przydało by się dać blokadę na mapy grane żeby nie było tak że gramy Fodę zmiana mapy i ktoś pisze np. nominate zm_foda gdyż wiadomo 3/4 ludzi wciśnie fodę i tak jest prawie zawszę dlatego ta blokada by się spisała przykładowo blokada na 5 map granych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak wgl jest jeszcze opcja "rtv" gdzie po 5 minutach idzie też to wpisać i zmienić na daną mapę ...

pomyśl sobie w ten sposób, jesteś noobem który wchodzi pierwszy raz na serwer zostajesz zainfekowany bo nawet nie wiesz jak kupić noktowizor ja grałem ostatnio jakąś jedną mapke to sam w szoku byłem bo celownikiem na ścianę a ciemno jak w murzyńskiej d*pie nie zainfekowany po 3 sekundach od startu Zm mają noktowizor na zielono w standardzie a human nic dlatego też niektóre miejsca trzeba rozjaśnić rozumiem flara noktowizor to do kamp zaciemnionych takich typu jak na mapie ślimak jest zm_foda_v2 ludzie teraz bedą z serwera uciekać bo nie chcą być wiecznie zombiakami zresztą i tak ten serwer pada coraz ludzi mniej gra bo są zniechęceni. Wczoraj osobiście widziałem gościu był 5x zainfekowany w każdej rundzie co zrobił? wylazł z serwera patrzę w konsole a tam dropped. Pewnie się nieźle wnerwił ale to już nie moja sprawa chcecie utrzymać jakiś niby "klimat" ale zniechęcacie tym ludzi takie moje zdanie

 

co do rtv jest używane po 10 minutach od startu mapy i mapy też są nominowane, bynajmniej ja tak robię widziałem jeszcze kilku graczy którzy też to stosowali, poza tym kilka map przydałoby się wywalić bo do exp moda się nie nadają chyba że chcecie zrobić taki szajs jak na fragujemy.com na którym się grać prawie nie da że lm każdego zombiaka po sekundzie ściąga oni tam dopiero mają ciulowe mapy. Postaram się wam podać nazwy map które po prostu się do expmoda nie nadają bo naprawdę ani nie wbijesz się do kampy dobrej albo trzeba szukać humana 2 minuty ja jestem za urozmaiceniem mapcyklów ale dodaniu też kilku nowych pozycji

 

Pozdrawiam

Chemik

Edytowane przez Chemikphp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się wam podać nazwy map które po prostu się do expmoda nie nadają bo naprawdę ani nie wbijesz się do kampy dobrej albo trzeba szukać humana 2 minuty ja jestem za urozmaiceniem mapcyklów ale dodaniu też kilku nowych pozycji

 

Jakie urozmaicenie mapcyclu przecież jest RTV tutaj cię nie rozumiem.A co do tych rozjaśnień czemu ciągniesz dalej temat mn9 rozjaśnił już wystarczająco mapy jak chcesz mieć takie jasne mapy to zapraszam na deathruna tam są bardzo jasne mapy.

 

 

 

poza tym kilka map przydałoby się wywalić bo do exp moda się nie nadają chyba że chcecie zrobić taki szajs jak na fragujemy.com

 

Czemu zrobić szajs na serwerze można zauważyć pełen serwer.Gracze nie zawszę lubią mapy które są grane dlatego też wychodzą najlepiej było by gdyby wam dać tak jak JC napisał Fodę,Restart,Ojciec i było by najlepiej otóż nie bo graczom znudziły w końcu te mapy i wtedy dopiero byłby szajs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahmed też źle mnie rozumiesz, a może by tak zmieniać mapy po prostu co 3 miesiące dajmy na ten sezon jeden mapcykl i za 3 miesiące kolejny? wiecie może sam zaprojektuje kilka map zrobie upload i sami je ocenicie czy je dodać czy też nie nie wiem czy też mn9 to zaakceptuje ale postaram się zrobić coś co będzie dobre dla graczy bo trzeba odbudować ten serwer, i proponuje żeby wprowadzić expa na koniec mapy bo nubki też te bez vipa mogliby coś levela wbić za fragi bo w godzinach porannych tacy grają, mi osobiście się nie przyda bo za 4 dni robię reset :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2017 o 21:13, mn9 napisał:

Ta klasa była i jest,tylko jest wyłączona,ponieważ każdy na nią tylko narzekał.

bo umożliwiało to noobom skanowanie na wiekszości map, przyciagali do szczeliny a potem sru i jesteś zainfekowany xd

dodałbym podpunkt odnośnie paki do regulaminu żeby można było zostawiać na proximity w kampach i nawet jakby ostatni przez nie uwagę wlazł żeby bana nie było jedyny warunek paka musiałaby być wyrzucona w takie miejsce przed tym jak gracz zostałby sam vs zombie/

Dodałbym więcej lvli i np nie max 24 lvl  tylko gold bronie dodać kilka skinów i po 24 lvlu żeby był 25,26 itd oraz żeby był damage powiększony czy ciut szybkostrzelność aby można było z głupiego glocka zombie ubić :D urozmaiciło by to rozgrywke bo tak to wszyscy z autokampami siedzą

Edytowane przez Chemikphp
dodanie kilku zmian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 27.02.2017 o 08:41, Chemikphp napisał:

Dodałbym więcej lvli i np nie max 24 lvl  tylko gold bronie dodać kilka skinów i po 24 lvlu żeby był 25,26 itd oraz żeby był damage powiększony czy ciut szybkostrzelność aby można było z głupiego glocka zombie ubić :D urozmaiciło by to rozgrywke bo tak to wszyscy z autokampami siedzą

Jestem za. Nudno jest po osiągnięciu 24 poziomu. Grasz sb żeby ten 24 wbić a potem leci ci exp a broń dalej ta sama. Można by dodać jakieś goldy jak pisze chemik. I oczywiście coś ekstra w tych goldach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, roks1230 napisał:

Jestem za. Nudno jest po osiągnięciu 24 poziomu. Grasz sb żeby ten 24 wbić a potem leci ci exp a broń dalej ta sama. Można by dodać jakieś goldy jak pisze chemik. I oczywiście coś ekstra w tych goldach 

 

Dnia 27.02.2017 o 08:41, Chemikphp napisał:

bo umożliwiało to noobom skanowanie na wiekszości map, przyciagali do szczeliny a potem sru i jesteś zainfekowany xd

dodałbym podpunkt odnośnie paki do regulaminu żeby można było zostawiać na proximity w kampach i nawet jakby ostatni przez nie uwagę wlazł żeby bana nie było jedyny warunek paka musiałaby być wyrzucona w takie miejsce przed tym jak gracz zostałby sam vs zombie/

Dodałbym więcej lvli i np nie max 24 lvl  tylko gold bronie dodać kilka skinów i po 24 lvlu żeby był 25,26 itd oraz żeby był damage powiększony czy ciut szybkostrzelność aby można było z głupiego glocka zombie ubić :D urozmaiciło by to rozgrywke bo tak to wszyscy z autokampami siedzą

Jestem za :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 9.05.2017 o 13:41, roks1230 napisał:

Jestem za. Nudno jest po osiągnięciu 24 poziomu. Grasz sb żeby ten 24 wbić a potem leci ci exp a broń dalej ta sama. Można by dodać jakieś goldy jak pisze chemik. I oczywiście coś ekstra w tych goldach 

 Uważam że to dobry pomysł. Jak się wchodzi na serwer to widać praktycznie autokampy. ( dodać do tego bezlick to już się grać nie chce ) 

 

Dnia 26.02.2017 o 20:41, roks1230 napisał:

Jeśli chodzi o klasę zombie. Wiem że na niektórych serwerach jest zombie banshee. U nas w sumie też mógłby się pojawić :)

Wydaje mi się że teraz przydało by się te klase uaktywnić bo jak wbijają nowe osoby na serwa to po 5 rundach wychodzą bo gościu ma staty np.: 40/1 i się go zabić nie da bo siedzi w kampie za lm z pipe i bezlickiem 

Edytowane przez dziecko_neostrady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.05.2017 o 13:41, roks1230 napisał:

Jestem za. Nudno jest po osiągnięciu 24 poziomu. Grasz sb żeby ten 24 wbić a potem leci ci exp a broń dalej ta sama. Można by dodać jakieś goldy jak pisze chemik. I oczywiście coś ekstra w tych goldach 

Z goldami się nie zgodzę,bardziej realnym podejściem było by zmienić exp na lvl żeby było ciężej z lvl i zwiększenie zwykłym graczom bez vipa i provipa dmg a graczom z vipem i provipem zostawić tak jak jest(w vipie i pvipe powinno lecieć więcej ap a nie większy dmg bo jest wtedy gracz za mocny)

Jeszcze jedno (gdyby się dało) Zmienić to że np. Provip siedzi sobie w kampie i gdy zakupi bezlik spada mu zadawany dmg (zamiest przypuśćmy 112 miał by np.88 . To są tylko przykłady) Myślę że było by to bardzo fajne utrudnienie gry vipom gdyż widać jak jest,weterani to i bez vipa dadzą rade ale gdy vip ma np. staty tak jak wyżej te 40/1 to już trochę przegięcie 

+można też zwiekszyć hp wszystkim klasom zm taka jakby "ewolucja" z każdym resetem stają się coraz silniejsze

A co do goldów to chyba ich nigdy na serwerze nie ujrzycie wiem jakie jest zdanie odnośnie tych "lepszych broniach"

Edytowane przez AhMeD*DeToNaToR*.*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2017 o 13:53, AhMeD*DeToNaToR*.* napisał:

Z goldami się nie zgodzę,bardziej realnym podejściem było by zmienić exp na lvl żeby było ciężej z lvl i zwiększenie zwykłym graczom bez vipa i provipa dmg a graczom z vipem i provipem zostawić tak jak jest(w vipie i pvipe powinno lecieć więcej ap a nie większy dmg bo jest wtedy gracz za mocny)

Ale jeśli zwiększysz exp na level to wtedy niektórym nie będzie chciało grać bo za dużo exp do następnego levela im będzie potrzebne. Lepiej faktycznie byłoby coś z tym 24lvl zrobić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Moją propozycją jest dodanie jakiejś muzyczki słyszalnej tylko dla admina kiedy ktoś napisze coś na u@. Nie raz admin przez nieuwagę  nie zauważy na chacie właśnie tej wiadomości, a ten dźwięk zwróci na to jego uwagę. Myślę że takie rozwiązanie zda egzamin. Spotkałem się z kilkoma serwerami gdzie jest coś takiego wprowadzone i działa bardzo dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mn9 zablokował(a) ten temat
  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności