Skocz do zawartości

Pytanie o serwer


wszystkie matki moje

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, grałem na tym serwerze ponad rok temu po czym zrobiłem sobie przerwę lecz znowu zachciało mi się grać ponieważ wciąż uważam ten serwer za najlepszy w kategorii zm w 1.6. Niestety od ponad tygodnia obserwuję ten serwer i widzę, że prawie nikt tu nie gra, średnio po 4-5 osób dziennie. Dlatego też kieruje moje pytanie do administracji: Czy jest w planach "reanimacja" tego serwera i próba ponownego zapełniena go ludźmi?

Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer potrzebuje dobrej reklamy a na dobrą reklamę potrzebne są pieniądze :) Reklama na serwerze chyba jest a to ze gra tak malo osob jest spowodowane brakiem czasu, ja sam go nie za bardzo mam ale statam sie na serwer wchodzić ;) W weekendy gra o wiele więcej ludzi xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer potrzebuje dobrej reklamy a na dobrą reklamę potrzebne są pieniądze :) Reklama na serwerze chyba jest a to ze gra tak malo osob jest spowodowane brakiem czasu, ja sam go nie za bardzo mam ale statam sie na serwer wchodzić ;) W weekendy gra o wiele więcej ludzi xd

To oczywiście jest prawdą lecz tak jak napisałem rok temu ten serwer tętnił życiem na serwer nie można było wejść z powodu pełnego serwera a teraz praktycznie nikt tu nie gra, wydaje mi się, że rok temu ludzie mieli tyle samo czasu co teraz a jednak serwer był pełny praktycznie cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci jedno.Wiekszość graczy przeniosło się na cs:go i dlatego tak mało ludzi teraz gra. Ostatnio i tak serwer trochę skoczył w górę bo przed tym "updatem" na serwerze max ludzi było 3-4 ;)

Edytowane przez xSZYNECZKAx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź jest taka. Na reklamę jest za mało pieniędzy. Trzeba zebrać fundusze, aby zareklamować. Owszem będzie reanimacja servera to na 100% , ale na to potrzeba troszeczkę czasu :) Cierpliwości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też kieruje moje pytanie do administracji: Czy jest w planach "reanimacja" tego serwera i próba ponownego zapełniena go ludźmi?

Tak,cały czas staramy się by serwer był zapełniony,dlatego też ostatnio był spory update serwera.Został odświeżony, by przyciągnąć nowych jak i starych graczy.

 

 

 

Odpowiedź jest taka. Na reklamę jest za mało pieniędzy.

Uważam iż pieniędzy nie jest za mało,serwer posiada cały czas reklamę,na którą są fundusze(Stan na dzień dzisiejszy)

Jeśli ktoś chciałby wspomóc serwer finansowo(zakup reklamy) to zapraszam DO TEGO TEMATU (oczywiście należy właściciela poinformować na PW lub w temacie że cała kwota ma iść na reklamę Zombie Mod'a)

Edytowane przez mn9
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Wyjaśnione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności