Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][REDAKTOR] Miechu


Miechu

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek:18

Ilość spędzanego czasu na forum (w godzinach)?: 236h

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Redaktora jeszcze nie miałem

Dział który najbardziej ci odpowiada: wywiady, Q&A, gazetka

Dlaczego akurat Ty?: Na to stanowisko piszę ponieważ chce pomóc osoba w tym dziale a widzę ze największe grono Redaktorów nie jest. Myślę że moja pomoc jak i pomysły będą przydatne.

Co chciałbyś wnieść jako Redaktor?: Mam kilka pomysłów na wywiady oraz ciekawy pomysł na gazetkę ale szczegółów narazie nie zdradzę :D Jak osoba jestem kreatywny i lekko zakręcony co może pomóc w rozkręceniu naszego kącika.

 

 

Wymagania:

Co najmniej 2 dni spędzonych na forum +

Przynajmniej 40 postów napisanych na forum +

Konto na forum powyżej miesięca +

Chęć pomagania innym użytkownikom +

Czyste konto (Brak warnów) +

Dobra znajomość regulaminów forum +

Dobra znajomość zasad ortografii i interpunkcji +

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku -

 

Co do edycji to nie jestem leniwy tylko forum nie ma wspomagania z telefonu :D

 

@edit1 wiem ze w Q&A nie ma roboty ale zawsze mogę się tym zająć jakby Marina nie mogła

 

@edit2 pomysłów nie chce tutaj zdradzać bo wolałbym je przedyskutować z resztą redaktorów i poddać je modyfikacją

 

@edit3 tematów moich nie ma w kąciku ponieważ tym działem interesuje się od niedawna lecz pomysłów się kilka narodziło i jako redaktor chciałbym je wdrożyć w życie.

 

@edit 4 tak chciałbym dodatkowy kolorek na forum ale jednocześnie chcę zrobić to co należy do osoby z tym kolorkiem i godnie go reprezentować.

 

Opcja Mariny z okresem próbnym jest dla mnie odpowiadająca. Pokaże w kąciku siebie i swoje pomysły. Jak się spodoba to zostanę w gronie redaktorów na dłużej, a jeśli się nie spodobam to nie przejdę okresu próbnego i tyle.

Edytowane przez Miechu
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, ciężki wybór.

Wymagania spełniasz, ale zastanawia mnie fakt, że napisałeś "Dział który najbardziej ci odpowiada: wywiady, Q&A, gazetka".

Wywiady, okej, jeśli się deklarujesz to spoko.

Q&A, tu nie ma za bardzo czym się zajmować poza dodawaniem tematów, zamykaniem i aktualizowaniem spisu.

Gazetka to robota Queen oraz Kasi.

Jestem za "okresem próbnym" ponieważ, chciałabym zobaczyć czy sobie radzisz itp. i po jakimś czasie uzgodnić z gronem redaktorskim i Karolem jak sytuacja wygląda.

"Co chciałbyś wnieść jako Redaktor?: Mam kilka pomysłów na wywiady oraz ciekawy pomysł na gazetkę ale szczegółów narazie nie zdradzę :D Jak osoba jestem kreatywny i lekko zakręcony co może pomóc w rozkręceniu naszego kącika." jestem bardzo ciekawa i mam nadzieję, że jeśli zależy Ci na tym stanowisku popiszesz się na tym "okresie próbnym"

Ostateczna decyzja należy do administracji forum, jestem za "okresem próbnym" :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale jak dla mnie żart podanie. Nie widziałem jeszcze żadnej twojej pracy w kąciku pewnie dlatego że żadnej tam nie ma. To tak jak z rangą grafik, ktoś nie robi zleceń, nie ma swojej galerii a pisze podanie. Chcesz rozkręcić dział Q&A a co tam jest do pracy? Raz na tydzień Marina napisze kto jest nominowany, po tygodniu zamyka temat i tak w kółko. Myślę że niepotrzebna jej pomoc. Gazetka to ważna rzecz na forum i lepiej żeby zajmował się nią ktoś kto się zna na tym. Co do wywiadów nie ma chętnych, poza tym jak dla mnie jesteś mało znanym użytkownikiem i osobiście wolałbym udzielać wywiadu komuś kogo znam chociaż trochę. Zacznij się udzielać w dziale wtedy będę na tak. I proszę nie pisz że masz jakieś pomysły ale teraz o nich nie powiesz bo to równie dobrze znaczy że nie masz pomysłów. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie przekonuje mnie Twoje podanie. Nie zachęcasz mnie nim. Nie spotkałam się z jakąkolwiek Twoją aktywnością w kąciku. Chcesz zajmować się wywiadami - no tu okey, ale za mojej "kadencji" każdy redaktor się tym zajmował i chyba Marina tego nie zmieniła, następnie piszesz o Q&A w którym heh trzeba tylko otwierać/zamykać posty?xD wtf no sorry ale bez przesady. I ostatnia jest gazetka. Orientujesz się w ogóle co się dzieje w kąciku? Nie dawno (tydzień temu, max 2) zostali wybrani redaktorzy do tworzenia jej.

Wybacz, że to napisze ale ja to widzę tak, że chcesz zdobyć tylko kolorek na forum.

 

Pomimo, że nie ma redaktorów na forum jestem na nie. Pokaż jakąś aktywność w kąciku, to w tedy może moje zdanie ulegnie zmianie ;3

 

 

Pozderki - Tymbark w butelce xD

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wywiadow to ok bo wywiadow brak ale jezeli masz cos czym zachecisz ludzi do wywiadow to jestem ciekawy co nowego masz do za oferowania bo duzo nowych pomyslow bylo (nie kazdy mi przypadal do gustu ale to nie moja sprawa a nikogo nie obchodzi co mi sie podoba a co nie)

No ale masz jakis pomysl wiec +

 

Co do reszty to jak widzisz roboty duzo nie ma a jest osoba co wszystko ogarnia

 

Ja jestem za i zobaczymy co dalej

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem jak najbardziej na tak po tym co zobaczyłem :D

Nie wierzyliście w pomysły, no to macie niedowiarki :P

 

Miechu to ogar, spoko typ i ma chęci do pracy. Powodzenia stary!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym.

 

Mimo, że jest nowy na sieci to wypadałoby dać mu szanse.

 

+Sporo pomysłów (Gadałem z nim więc wiem)

+Kącik trzeba rozkręcić ;#

+Nowa osoba na pewno wprowadzi trochę świeżości :D

+Spełnia wymagania a po coś one są

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie pokazałeś się w dziale jak dla mnie od dobrej strony. Plusik +

To teraz odniosę się do działów którymi chciałbyś się zajmować.

- Q&A

Tam tak na prawdę, w poniedziałek dodaje się tylko i wyłącznie jeden post, który w piątek trzeba zamknąć.

- Wywiady

Aktualnie nie widać wywiadów, bo nikt się nie zgłasza, ale przydałby się ktoś do tego żeby to rozkręcić.

I ostatnia:

- Gazetka

Do gazetki zgłosiłam się ją. Następne wydanie gazetki pewnie jeszcze Queen stworzy, o ile będzie chciała, a ja już tworzę kilka propozycji nowego wyglądu, więc jeśli chcesz to podeślij pomysł a ja go wykonam i będziemy mieli z czego wybierać :)

 

I ostatnie, jak dla mnie to to podanie na pierwszy rzut oka wyglądało na takie, że ty chcesz tylko kolorek, bo akurat te działy są najmniej aktywne/nie potrzeba w nich wiele uwagi.

Ale, ostatnie dni jednak mnie do ciebie przekonały.

 

Za okresem próbnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej jestem na tak.

Michu posiada umiejętności pisemne, jest bardzo kreatywny, a co najważniejsze - jest chętny do pomocy.

Nie stwarza problemów, nie jest konfliktowy i ma bardzo dużo pomysłów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasami coraz bardziej udziela się w kąciku. Jego pomysły przyjmują się świetnie i mają duży odzew. Jestem zdecydowanie na tak, forum potrzebuje takich ludzi :D

 

Jestem ciekawy co jeszcze dla nas ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało zaakceptowane. Witamy w zespole! :)

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności