Skocz do zawartości

Rozpiska punktow


Złota Owca

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wam, wpadłem na pomysł związany z punktami za lajki, które dostajemy i są one widoczne na naszym profilu. O co mi chodzi? Mianowicie chciałbym wiedzieć, zresztą nie tylko ja , od ilu punktow jest dany podtytuł, np. pomocnik czy pilny uczeń. To mógł by bardziej zachęcić ludzi do aktywności na forum. Myślę ze to ułatwiło by również sytuację.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób ułatwi to sytuacje? I nie rozumiem również w jaki sposób zachęci to do aktywności na forum...?

 

Trochę dziwnie żeś przedstawił "propozycję" bo nie przypomina to ani trochę propozycji... w każdym bądź razie nie widzę żadnego sensu, ani zainteresowania tymi tytułami, więc nie bardzo wiem jaki w ogóle w tym interes?????

 

Trudno ocenić tą głupawe szczerze mówiąc ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbędne, jeżeli nie wiesz jaki będziesz miał tytuł, będziesz chciał wiedzieć co Cie pogoni do pisania potrzebnych tematów, postów za które możesz dostać lajki. Nie wiesz jaki będziesz miał tytuł? będzie to niespodzianka. Chyba, że jesteś zajebisty jak Karol  xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to i tak nie ma sensu
A strach jak komuś przyjdzie do głowy ugadywanie się i celowego polubienia na wyższą skale aby miec jak najwiecej
Nawet i te polubienia w pewnym sensie dla mnie są zbędne niczego nie wnoszą a co tu o tym mówić.
Tak tylko dodam od siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ale to i tak nie ma sensu

A strach jak komuś przyjdzie do głowy ugadywanie się i celowego polubienia na wyższą skale aby miec jak najwiecej

Nawet i te polubienia w pewnym sensie dla mnie są zbędne niczego nie wnoszą a co tu o tym mówić.

Tak tylko dodam od siebie

Takie osoby są i były zgłaszane, a gdy widzę kogoś w topce lajków, to sprawdzam te osobę, spokojnie.

Czekam aż nabije sobie sporo lajków, potem lecą i warny i zdobyte lajki, więc jeżeli ktoś ma przyrost lajków 5-20 od prawie tych samych osób, to je wtedy sprawdzany, a jeżeli stwierdzę, że te lajki są nabijane, wtedy takowa osoba traci o wiele więcej lajków niż zdobyła + dostaje warna, a osoby nabijające od 1 do 3 warnów.

 

Tak czy siak, każda osoba z topki jest co jakiś czas sprawdzana, reszta rzadziej, ale dochodzą też raporty. Każdą osobę, która ma nabijane lajki można zgłosić, korzystając z opcji "Raportuj" w profilu lub zgłaszając mi takie zajście na PW.

 

Dodam to do FAQ i dodam jeszcze parę rzeczy by odświeżyć trochę ten temat.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja propozycja została przyjęta.
Dziękujemy za to, że pomagasz nam w rozwoju.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności