Skocz do zawartości

[ODRZUCONA][Skarga] PowerFul


Infernal

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Infernal


2.Nick admina/gracza który zawinił: PowerFul

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 30.10.2016, 19:51;

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): 

[CSC]-------------------------------------[CSC] 

||| Zostałeś zbanowany!

||| Nick: Infernal 

||| Powód: Obraza administratora.

||| Nałożono: 30.10.2016 - 19:51:22 

||| Czas bana: 3 godzin 

||| Mapa:  map  

||| Pozostało: 2 godzin, 53 minut and 25 sekund 

||| Ban wygasa: 30.10.2016 - 22:51:22

[CSC]-------------------------------------[CSC]

6.Opis sytuacji: Wróciłem sobie spokojnie do domu, chciałem sobie pograć z kolegą w Counter Strike 1.6 na Waszym serwerze. Dzwonię do Kolegi na TS, on mi mówi, że został zbanowany za wykonanie full auto na 4 typach. Pokazał mi screeny, które jak widać były czyste. Potrafi on po prostu dobrze grać, mowa tu o graczu o nicku Potęga Demacii. To, że jakiś gracz ma lepszego skilla od kogoś, nie jest powodem do banowania. Mój drugi kolega co dobrze gra w Counter Strike Global Offensive wbił rangę skrzyżowanego kałacha. Jakoś vault nie banuje ludzi za posiadanie skilla. Wszedłem na ten serwer i powiedziałem zacnemu administratorowi, żeby się ruszył i wbił na forum. Oczywiście, trochę w nerwach mu dopowiedziałem, lecz czy możliwe jest by obrazić administratora, gdy administrator nie potrafi wykonać swoich obowiązków? Tylko "O kurde, zabił mnie i 3 moich kolegów z drużyny, bana mu, bo psuje mi statystyki."

 

Wracając do mojej sprawy, jak widać na PowerFul była już skarga na forum :v


 

A jeśli kogoś interesuje to kolejny dowód, że administrator nie musi mieć racji. Moja sprawa z roku przed  :D Ciekawa lekturka, polecam. Tak gram na tym serwerze długi, długi czas :v A to obiecany post, po którym Emin3m stracił admina :v


 

A to dzisiejszy dowód, że PowerFul jest Administratorem bez doświadczenia, jak widać przegrał kolejną sprawę 5 minut temu.


 

Proszę o odbanowanie i zmiany administratora na COD 350 lub przeniesienie go na jeden z innych serwerów. Tutaj grają sami normalni i mili ludzie, zawsze lubiałem tu grać ze względu na panującą atmosfere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak:

Po 1. Obrazales mnie więc dostałeś bana na 3h, nie ode mnie, jak chcesz to patrz w amx, zacząłeś mnie wyzywać przez mikro i obrażać, świadkowie: Zeus i moda

Po 2. Chyba mogę dać SS skoro podejrzewam u kogoś wh? Nie daje ich często ale daje jak widzę że ktoś może coś mieć, tak samo było teraz, a graczom się przyglądam i nie daje na zasadzie, psuje mi staty to mu dam SS ( gdyby tak było amaz codziennie by Ss dostawał, a z kaala to inna historia, źle zrobiłem i skarga przyjęta wiec dlaczego do tego wracasz?

Po 3. Nie powiedziałem, że admin ma zawsze rację więc po co dajesz jakis dziwny przykład twojej skargi? Chcesz pokazać, że jak tamta była przyjęta to ta też będzie? Ja nie zrobiłem nic złego bo SS mogę dać i jest to normalna kolej rzeczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem Ci pokazać, że nie boję się kłócić z administracją, a nawet to lubię :v

Masz świadków, tylko nie wiem po co o nich wspominasz, skoro sam się przyznałem, że Ci dopowiedziałem parę słówek.

Ale jak widać to nie był Twój pierwszy raz kiedy się pomyliłeś. Moim zdaniem osoba, która monotonnie popełnia błędy nie powinna należeć do administracji.

Skarga jest na Ciebie, więc nie zamierzam wysłuchiwać Twojego zdania, tylko chciałbym usłyszeć opinię innego z administratorów.

Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zacznijmy od środka.

PowerFul miał już jedną przyjęta skargę zgadza się, przyznał się do błędu, przeprosił gracza i został ukarany. Ok. Po tej sytuacji zmienił się i nie banuje przez wcześniejszego sprawdzenia gracza.

 

Spoko, napisałem w zeszłym roku skargę i została przyjęta wow, nie chwal się statami bo to już niemodne.

 

Co do "przegranej sprawy" to kurde każdą osobę funkcyjną na naszych serwerach trzeba zwolnić. O nie, dali SS-y czystemu graczowi, o NIE. Matko bosko co my zrobimy?

 

Co do faktu ze osoba została odbanowana, to jest normalne. SS-y daje się w tedy gdy ma się PODEJRZENIE a nie PEWNOŚĆ. Jeśli admin miałby pewność to by nie dawał ss-ów. Gracz okazał się czysty tak jak duża ilość graczy którzy dostają ss-y. Funkcja ta została wymyślna po to aby sprawdzić gracza a nie dać mu perma. Jak widzisz UBTeam szybko reaguje na SS-y na forum więc jest to kwestia 5-10 minut jak gracz zostaje odbanowany.

 

Admin może dać ss-y każdemu graczowi jeśli choćby miał najmniejsze wątpliwości. A tak na przyszłość to w opisie sytuacji piszesz zdarzenia które działy się na serwerze, nikogo nie obchodzi co robiłeś w domu.

 

UB nie dostaniesz i nawet nie masz co pisać w prośbie o UB bo OBRAZIŁEŚ ADMINISTRATORA SERWERA do czego sam się przyznałeś, wiec czemu niby miałbym Cię odbanować skoro złamałeś regulamin? Od tego on jest żeby go egzekwować. A co do samego admina to on zostaje a twoją skargę odrzucam, jeśli coś jest nie jasne albo się z tym nie zgadzasz zapraszam na PW do mnie -> @Miechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności