Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie ReVo


ReVoaKaBarteK

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: ReVo
2. Imię: Bartek
3. Wiek: 18
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 0, nigdy nie miałem z tym styczności
5. Sprawny i działający mikrofon**: tak
6. Składka (tak/nie): 2 razy chyba kupowałem vipa, liczy się :D?
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/373799
8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Bartek. Pochodzę z województwa kuj-pom. Chodzę do klasy mat-fiz - klasa maturalna :D. Z tą siecią serwerów jestem związany juz koło 2 lat (bodajże zaczynałem na jakimś codzie, poźniej na only dd2 w 1.6 i teraz cs go). Kocham grać w piłkę nożną, od dziecka bardzo lubiłem stać na bramce, w późniejszym etapie pozycja napastnika :D Troszkę teraz zacząłem uczyć się języka html, css, z myślą, że w przyszłości znajdę ciekawą pracę związaną z tym kierunkiem :) To tyle :p
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Czasami zdarzały się sytuację, że jakiś imbecyl wbił na haxach, a nie było żadnej osoby kompetentnej, która mogłaby taką osobę zbanować, dlatego chciałbym zostać adminem.
10. Steam_ID: STEAM_0:1:121794043
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-3h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): jak jest szkoła, to często można mnie spotkać popołudniu i wieczorem, a weekendy o każdej porze :)
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: koło roku
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): w cs go nigdy

Edytowane przez ReVoaKaBarteK
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK. Często jest na serwerze, odpowiedzialny (chyba) :), to już Jego kolejne podejście.

                                                                                                                                                                     POZDRAWIAM JEMILO

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amx i sm to prawie to samo. Ale jeśli zna sie jedną komendę (sm_admin) to tylko zostaje to do "wyklikania".

Aktywność na serwerze wcześniej była dobra, teraz przez ostatnie dni coraz mniej, ale mam nadzieję, że zwiększy się.

Na serwerze wydajesz się ogarnięty, więc czemu by nie przyjąć. 

 

Na TAK. :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak zgodzę się z tym że ilość adminów jest mała tym bardziej że jest rok szkolny i ludzie po prostu nie mają dużo czasu żeby poświęcić go na zajmowanie się CS.

 

Znajomość SourceBans - (ale idzie szybko ogarnąć łatwizna)

Działające mikro +

Bardzo często widywany na serwerze +

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak. Na serwerze jesteś często ostatnio trochę słaba aktywność. Ogarniać gre ogarniasz. Sourcebans do ogarnięcia w 4 dni. Z tym że mało adminów siedzi na serwerze to też się zgodzę. ++++

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności