Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie DuNg.


DuNg3()N

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: DuNg.
2. Imię:Miłosz
3. Wiek: za 7 dni 16
4. Znajomość AMX (1-10): myślę że nie pozapominałem i śmiało można dać 7/8
5. Sprawny i działający mikrofon: Jest ale podczas gry mało gadam. :P Jak bedzie taka potrzeba moge zacząć troche pogadac :)
6. Składka (Składka jest obowiązkowa): Nie :C
7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/DuNg./31.186.82.184:27691/
8. Parę słów o sobie **(min. 3 zdania): Witam, mam na imię Miłosz, chodzę do technikum o profilu informatyk. Trenuję piłkę nożną, miałem chwilową przerwę ale postanowiłem wrócić. W wolnych chwilach gram w metina i cs`a. Moje GT nie jest powalające, ponieważ mam dosyć dużo nauki + jeszcze treningi. Jednak zawsze kiedy jest chwila staram się wejść na serwer.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**(min. 2 zdania): No więc grałem już na poprzedniej edycji tego serwera i chciałbym pomóc w jego odnowie. Często, gdy jestem na serwerze brakuje admina a cziterow jest masa i ludzie uciekają. Miałem już wiele razy admina na tej sieci i nigdy nie było na mnie skargi, więc myślę, że dobrze wykonywałem swoją robotę. :) 

10. STEAM_ID**:---
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Nie będę oszukiwał, dni robocze około 1 godzinki czasem wiecej, czasem mniej. W weekendy to już na pewno ponad godzinę, do ok. 2/3h.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze: 14-19 Weekendy: jakoś z rana i wieczorami.
13. Staż w Counter-Strike 1.6: tak w sumie to nwm ale myślę że 5/6 lat z przerwami
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków ale napisz gdzie): Na tej sieci na go modzie i FFa i AIM/AWP

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebujemy adminów taka prawda i znamy się już z dobry rok, razem adminowaliśmy i szczerze mówiąc czekałem na twoje podanie i powrót na FFA !!

 Zgłoś się na PW po admina i GT popraw bąblu :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności