Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga


dawidvip123

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: Byali
2. Kto zawinił? (admin/gracz): Admini
3. Nick oskarżonego: MajuN, Goku, DonSalerii CS-CLASSIC
4. Steam_ID oskarżonego:  STEAM_0:1:94296687, STEAM_0:1:94666348,STEAM_0:0:118916227

5. Data i godzina zdarzenia: Ogólnie 
6. Mapa: Ogólnie
7. Opis sytuacji: Pisze nie tylko w swoim imieniu ale też wielu innych osób z serwera może i na mnie płaczą bo lvl czy coś (nolife) ale kurwa ciągle z info grać też nie ładnie każdy mówi po cichu że na 100% wbijacie razem wychodzicie razem to i info sobie dajecie.
8. Dowody (demko/screeny/świadkowie): Gracze z serwera i nie oczekuje komentarzy tutaj adminów a graczy zobaczymy czy tylko potrafią mówić jak nikogo nie ma czy też mają jaja i na forum napiszą.

Edytowane przez dawidvip123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotykanie się na teamspeaku nie jest zabronione więc prosiłbym abyś Ty i twój "funfel" Kabelek zostali raczej przy tym, a nie próbowali coś osiągnąć w pisaniu bez sensownych tematów na forum + pamiętaj Ty=/=Wszyscy :)

Chciałbym też, abyś wrzucił jakiekolwiek dowody, że zaistniałe sytuacje się dzieją bo nie pamiętam kiedy komukolwiek dawałem info na priv lub ts3.
Przypominam Ci o ile o tym wiedziałeś, że pamięć mięśniowa + staż w danej grze robią swoje.
 

Edytowane przez Shinatobe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt wiem o co Ci chodzi czy o to że jak są ludzie to są admini jak nie ma ludzi to ich nie ma mimo,że jesteśmy zawsze online na steam można do nas napisać my wejdziemy bez problemu na gre na serwer by kogoś sprowadzić na ziemie jak np. puszcza jakąś muzyczke czy jakieś dziecko bez mutacji się odzywa itp itd. Następne "oskarżenie" " ciągle z info grać też nie ładnie każdy mówi po cichu że na 100% wbijacie razem wychodzicie razem to i info sobie dajecie." Często gramy mm`y razem dlatego może być,że wejdziemy razem na sewer ale to akurat nie ma tutaj znaczenia. Na tsie nie siedzimy siedzimy gdy jesteśmy na meczu bądź na innej grze jeśli nawet zdarzy się,że ktoś tam zostanie na tym tsie to na bank info sb. nie dajemy ponieważ wiemy,że to nie ma sensu wtedy aczkolwiek na ten temat powinienieś już coś wiedzieć prawda? Poza tym jeszcze sprawa infa... To,że my jesteśmy np. wcelowani w jeden punkt po sekundzie odwrocilmy się czy spojrzymy w inne miejsce nie znaczy od razu że dajemy komuś info to,że damy rade nw.. np. wygrywać 1 na 6/7/8 czy tam ilu przeciwników będzie wychodząc na każdego "wcelowanym" odrazu idzie full auto w miejsce gdzie stoi dana osoba  nw za smoke czy cuś w tym stylu to są po prostu miesiące/lata gry poznawanie map miejsc gdzie może ktoś się chować ćwiczenie wychylania się pod tą osobę.. Nie oszukujmy się wiekszość graczy na cod modzie myśli,że tylko gra tam lvl a to nie prawda bo to że ktoś ma 125 czy tam nawet większy lvl nie znaczy że jest tam jakimś bogiem gdy nie umie strzelać poruszać się po mapie itd. Wracając w sumie do tematu skargi moim zdaniem jest ona bez dowodu że takie info sb dajemy  a to że wchodzimy na serwer razem to myślę,że wyjaśniłem wyżej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to do mojej osoby nie ma skargi ale się wypowiem , mamy swoje lata , nie chorujemy i siedzmy miesiąc w domu więc nie każdy będzie siedział po 8h dziennie. Jak Don napisał , jesteśmy na steam można pisać i porządek zawsze będzie. nie musimy grać cały czas. Temat do zamknięcia. Nikt mi nie będzie mówił czy mogę z kimś rozmawiać na ts czy nie i jak mam grać. Raz był przegłos z Twojego mikrofonu i było słychać jak ktoś Ci info podaje więc... chyba nic wiecej nie muszę mówić. Pozdrawiam graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności