Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie-Niereformowalny


Niereformowalny

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:Niereformowalny
2. Imię:Tomasz
3. Wiek:18
4. Znajomość AMX (1-10): 6/10
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak 
6. Składka (Składka jest jednorazowa i obowiązkowa):Oczywiście 
7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/Niereformowalny/193.33.176.64:27015/
8. Parę słów o sobie **:A wiec tak moja historia z Cs1.6 zaczęła się dość dawno bo 5-6 lat temu (około nie pamiętam dokładnie).Więc doświadczenia mam dość sporo jak i w grze jak i w adminowaniu około roku temu kupiłem sobie konto steam wiele sie nie zmieniło ale modele ilość fps itd. . Aktualnie uczę się w technikum,interesuje się klasycznie sportem,czasem biegam, nie tylko po "deduscie" 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Ponieważ czasem gdy gram i jest administrator i zgłaszam gracza na u@ to nic nie daje ponieważ admin dalej sobie gra nawet nie raczy zejść na spect i dalej sobie expi żeby sprawdzić zgłoszenie,oczywiście są wyjątki (np.BoBo,Funny puma, Miechu, Kasia) ale jak już napisze normalnie na say to już za moment dostaje bana za zgłaszanie na say (bezcenne).Ja nie ignoruje zgłoszeń ponieważ doskonale wiem jakie to jest irytujące. Oraz chciałbym pomóc w adminowaniu gdy nie ma innych administratorów 
10. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie):Tak
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:4-5 godzin 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Cały tydzien godziny wieczorne 

13. Staż w Counter-Strike 1.6:    5-6 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak Admina oraz Junior Admina

Edytowane przez Niereformowalny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak:

+staż w cs

+steam

+wiek

+GT

+doświadczenie (adminowałem z nim i szczerze mogę powiedzieć/napisać że ogarniał bardzo dobrze tę funkcję)

+kszy kszy

"Interesuję się klasycznie sportem" śmiechłem gdyż bieganie po piwo do sklepu to nie sport ;)

@down

Lolek :) Ty wiesz że Cb nikt nie lubi wiec sie nawet nie wypowiadaj a co do obrazy "administracji/graczy" to obraza tylko Cb i to raz mu się zdarzyło  ;)

Swoją drogą powątpiewam ze ta Twoja znajomość 8/10 jest prawdziwa ;)

Co do obrazy to jak wbiłem na serwer pierwszy raz to Ty mi rodzinę obrażałeś więc na ten temat też się raczej nie wypowiadaj

Edytowane przez Shiko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak

Wiek

Ogarnięcie

Ładnie napisane podanie

Dużo czasu spędza na serwie

Doświadczenie zarówno w CS jak i "adminowaniu"

Dla tych co piszą, że wyzywa, sami się zastanówcie czy wy czasem nie wyzywacie się z kimś, bo wątpię, że z was takie " święte owieczki ".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności