Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Redaktor Inna Inaczej


Reniaa

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek: 21 lat

Ilość spędzanego czasu na forum (w godzinach)?: 939 godzin

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Szczerze mowiac nie

Dział który najbardziej ci odpowiada: Nie mam jednego ulubionego dzialu bo lubie kazdy, procz poezji .

Dlaczego akurat Ty?: Chcialabym ozywic troszke kacik redaktorski, poniewaz widze, ze teraz Miechu zostal tam sam , a ma jeszcze posade opiekuna. Chce pomoc mu w przeprowadzaniu wywiadow, aby biedny sam sie nie meczyl :D.

Co chciałbyś wnieść jako Redaktor?: Myslalam nad cxyms typu " Gosc tygodnia" - raz na dwa tygodnie glosowy wywiad z kims, ktory wykazal sie duza aktywnoscia na forum ( jednego razu ktos z opiekunow, drugim razem donator itp.) . Na razie to jeden z pomyslow, ktory przyszedl mi do glowy lecz mysle , ze z czaswm bedzie ich wiecej :).

 

 

 

Wymagania:

Co najmniej 2 dni spędzonych na forum ~zaraz bedzie rok i piec miesiecy na forum

Przynajmniej 40 postów napisanych na forum ~ 566 aktywnych postow

Konto na forum powyżej miesięca ~ patrz punkt pierwszy

Chęć pomagania innym użytkownikom ~ jak najbardziej - pomoc innym to podstawa :)

Czyste konto (Brak warnów) ~ brak warnow

Dobra znajomość regulaminów forum ~ doszlifuje kilka punktow i bedzie ok

Dobra znajomość zasad ortografii i interpunkcji ~ nie ma z tym problemu

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku ~ na dluzsza mete niestety nie.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za! Human zaliczony to teraz się może wykazać, a do tego pomysłów ma jak mrówków. Przyda się nam taka osoba w kąciku. Do tego jest osobą rozpoznawaną i ogólnie lubianą. Myślę że nie będzie miała problemu z zaaklimatyzowaniem się u nas.

Mocne TAK ode mnie!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że na tak. Namówiłem ją do podania i zaoferowałem pomoc, wieżę że sobie poradzi. 

Jest aktywna, bardzo miła, zna ją tutaj większość forumowiczów. Kącikowi redaktorskiemu przyda się taka osoba. 

Mamy kilka pomysłów i myślę że w najbliższym czasie kącik redaktorski stanie na nogi. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że wszyscy są na tak, gdyż osoba kandydująca spełnia wymagania.

 

Nie ma co się obrażać, według mnie redaktor powinien umieć składać poprawne zdania, co u Ciebie leży.

 

Nie chodzi o to, że popełniasz straszne błędy i nie da się ciebie zrozumieć - wręcz przeciwnie.

 

Chodzi o to, iż podanie mnie nie przekonuje, interpunkcja... yyy... Nie ma jej ^^.

Podanie pisane na kolanie.

Jedyne plusy to wymogi.

 

Daję tak choć jestem na nie...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako iż paru rzeczy po prostu nie mogę zrozumieć to się wypowiem.

 

 

Aktualnie jestem niestety na nie.

Chciałabyś ożywić kącik? Przecież nie musisz mieć rangi aby ożywić dany dział. Dlaczego nie robiłaś tego wcześniej? 

Nie założyłaś żadnego tematu w poddziałach ( Na wielkim ekranie , Książki naszym życiem , Wiadomości z Swiata , Pisanie naszą pasją ) 

Co do głosowych wywiadów od razu z miejsca moge napisać że to nie wypali. Dla mnie trzeba wpierw się pokazać a potem starać się o range 

Jest to tylko moje zdanie więc proszę bez żadnych hejtow. 

ps. nie mam z renią żadnych spin :)

 

 

 

+ Miła

+ Aktywna 

+ Rozpoznawalna 

 

 

aktu. na nie

Edytowane przez Omєga *
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że na tak. Namówiłem ją do podania i zaoferowałem pomoc, wieżę że sobie poradzi. 

Jest aktywna, bardzo miła, zna ją tutaj większość forumowiczów. Kącikowi redaktorskiemu przyda się taka osoba. 

Mamy kilka pomysłów i myślę że w najbliższym czasie kącik redaktorski stanie na nogi. 

 

wieże :D

 

Jestem na wielkie tak, chyba nie trzeba rozpisywać dlaczego.

Pomocna, miła, ma długi staż na sieci :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może narazie cię jeszcze nie widać w dziale, ale jestem pewna, że dasz od siebie dużo.

Pracowita, pomysłowa, ogarnięta... Powodzonka! :*

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, wpierw wolałabym zobaczyć Cie w akcji, dodaj w kąciku jakiś post/temat przecież możesz to zrobić i bez rangi,  tylko zwróć proszę uwagę na błędy bo u redaktora to najważniejsze!

Mam nadzieję, że się nie zniechęcisz oraz spróbujesz raz jeszcze.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności