Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][Moderator] polaczekkkkkkkkkk


polaczekkkkkkkkkk

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na forum: polaczekkkkkkkkkk
Wiek: 22
Staż na Forum: 3.5 roku
Znajomość Regulaminów: Dobra
Czas jaki możesz poświecić na forum: od 2 do X godzin dziennie, gdzie X należy do <2,10)
Znajomość funkcji Moderatora: Bardzo dobra
Dlaczego ty?(Kilka argumentów): Każdy kto mnie zna wie, że nie jestem osobą idealną i zdarzają się momenty gdy emocje biorą górę i powiem/napiszę o jedno zdanie za dużo, ale taki już jestem, gdy walczę o swoją rację. Staram się zawsze patrzeć i oceniać stronniczo - nie lubię faworyzować innych. Jestem osobą dojrzałą emocjonalnie. Znam bardzo dobrze zasady interpunkcji jak i ortografii. Jestem tu z wami na forum dość długo, jako jeden z nielicznych :P Ostatnio na forum, w kąciku redaktorskim pojawił się wywiad ze mną, w którym stwierdziłem, że nie nadawałbym się na moderatora, ponieważ sam bym się musiał karać :P To prawda, że tak by może było, ale warto wiedzieć, że moja lista  warnów nie jest dość długa, mogę też powiedzieć, że zanim dostałem warna to byłem tego świadom i nie żałowałem tego, że czasami powiedziałem za dużo. Jeżeli dostałbym modka to oczywiście, nie mógłbym tak szaleć :P Ostatnia z moich zalet to taka, że staram się być bezkonfliktowy, chyba, że wymaga tego sytuacja i nie pozwolę sobie pluć w twarz :)
Masz jakieś pomysły na rozwój sieci?: Pomysłów mam wiele, lecz na tym etapie nie chciałbym się nimi dzielić.  Każdy kto mnie zna i śledzi dział propozycji na forum, wie że lubię się w nim udzielać. Kiedy do głowy przyjdzie mi pomysł na rozwój sieci to zawsze się z nim podzielę.

 

 

Pozdrawiam polaczekkkkkkkkkk

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale ja tutaj muszę napisać na nie.

Moderator powinien nie łamać regulaminu, a jego kultura osobista powinna być niezawodna.

Dodatkowo, nie "nadrabiasz minusów większymi" zaletami.

 

W podaniu się nie rozpisałeś, sam piszesz, że zdarza Ci się powiedzieć o zdanie za duźo - Moim zdaniem to wystarczająco, by oddać głos "NIE".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to jest chyba najgorsze podanie jakie napisałeś i pomimo, że przekonujące to ono nie jest, jestem na tak.

Jesteś z nami od dawna, nie raz pokazałeś, że można Ci powierzyć ważną funkcję i będziesz odpowiedzialnie wykonywał swoje obowiązki.

Aktywność masz dobrą, jesteś osobą dojrzałą i komunikatywną.

Powodzenia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie w tym podaniu jestem również na nie, według mnie moderator powinien być przede wszystkim bezkonfliktowy, a jak sam przyznałeś czasami emocje biorą nad tobą górę. 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia, polaczek, oboje są naprawdę mocnymi faworytami na to stanowisko.

 

Wybór jest dużo cięższy, niż w momencie, gdy startowaliśmy z Jamesovem na moderatorów.

Tak po prawdzie nie potrafię powiedzieć, kto zasługuje bardziej na stanowisko, bo oboje jesteście konsekwentni, macie staż na forum.

W Waszych osobach można dostrzec same plusy, dlatego też nie potrafię w żaden sposób uargumentować, kto zasługuje bardziej. Nikt z Was nigdy nie zawiódł na żadnym z posiadanych stanowisk, a mieliście bardzo odpowiedzialne, Kasia grafik, bardzo dobry grafik! Z kolei Polaczek znakomity UBT.

Oboje byście nieugiętymi i z profesjonalnym podejściem i angażem opiekunami serwerów na naszej serwerowni, nie raz, a kilka! 

Oboje jako admini jesteście/byliście bardzo przykładni, żadnej skargi na Was przyjętej nigdy nie ujrzałem, choć nie mówię iż takiej nie było! 

Dałbym Wam obydwu szansę, ale tu Karol rządzi, to on będzie ustawiał sobie jak chce, dla mnie oboje macie zielone światło, by iść dalej, ale zapewne Karol szuka jednego moderatora, bo na forum cisza i spokój.

 

Obie te wypowiedzi udostępnię niezmiennie w obu podaniach, bo nie ma sensu przeistaczać ich w coś innego z tym samym znaczeniem.

Powodzenia, 5! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że na obecną chwilę "walka" o modka będzie właśnie pomiędzy polaczkiem a Kasią.

Myślę, że wszyscy możemy stwierdzić, że obie osoby są na to stanowisko odpowiednie i ciężko jest pomiędzy nimi wybierać.

 

Odnośnie podnia napisanego przez polaczka. Myślę, że jest ono odpowiednie.

Jest jego "wizytówką", w której wszystko jest opiane krótko i na temat. Nie rozpisywał się tam gdzie jest to zbędne.

Na forum jest bardzo długo i szczerze mówiąc jeszcze nie spotkałam się z sytuacją, w której odmówiłby komuś pomocy albo zlekceważył jakiś problem. Nie zachowuje się on dziecinnie, potrafi ocenić sytuację z obu punktów widzenia i przede wszystkim jest on bardzo sumienny i sprawiedliwy.

 

Nie ma on problemów z nawiązaniem kontaktu, jest kreatywny i w swoich wypowiedziach wielokrotnie pokazuje dużą klasę.

 

Jestem na tak i trzymam kciuki!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wybór dość ciężki.

Przyznam szczerze, że powinieneś mieć tego moderatora, ale jednak Kasie widzę o wiele częściej na forum, a więc tutaj niestety to ona wygra, bo potrzeba nam osoby, która będzie często na forum.

Niestety dwójki moderatorów nie przyjmę, bo na tym forum nic specjalnego się nie dzieje, działy które są jakoś rozchwytywane są zazwyczaj zajęte przez ich moderatorów i tam jakiegoś dużego syfu nie ma,  a więc sam moderator nie ma aż tak sporo roboty poza usuwaniem reklam i pilnowaniem SB.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności