Skocz do zawartości

Nowy Cykl Map [FFA]


QubaS

Nowy CYKLMAP  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki ma być Cykl Map na [FFA] ?

    • dust2/tuscan/inferno/train/nuke
    • dust2/inferno/tuscan/train/nuke
    • inferno//dust2//tuscan//train//nuke


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

 

Proszę o wypełnienie Ankiety odnośnie Cyklu Map nowego dla [FFA].

 

Macie 3 propozycje do wyboru i na razie opieramy się na 5 mapach, gdzie mirage zamienimy na tuscana według waszych oczekiwań.

 

Opcje:

1. dust2/tuscan/inferno/train/nuke

 

2. dust2/inferno/tuscan/train/nuke

 

3. inferno/dust2/tuscan/train/nuke

 

Czekam na głosowanie żeby poczynić zmiany :)

Edytowane przez QubaS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań nie mamy zamiaru robić REWOLUCJI tylko małą ewolucję w postaci kosmetycznych zmian. FFA ma klasyczne mapki i cyklemap.

Jedyne co zmienimy to na klasyczne mapki i pomieszamy cykl.

 

Nie wstawię map typu eldorado czy westwood bo one odbiegają od schematu FFA, ale te mapy są wgrane na życzenie graczy i jak jest admin mozna porposić o VOTE :)

 

Proszę Zagłosuj na te cykle co powyżej w ankiecie są jaki twoim zdaniem powinien być.

 

PS: nic nie mydlimy tylko robimy zmiany pod graczy z ostatnich informacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cofnijmy się 2 lata wstecz i zastosujmy stary mapcykl, wtedy serwer był najlepiej rozwiniętym serwerem csc, niczego na nim nie brakowało. Brakuje mi tu takich map jak de_mirage czy de_cbble, które są nieodłączną częścią jakichkolwiek turniejów czy profesjonalnych rozgrywek csa.

/offtop
fajnie by było też zrobić porządek na forum ffa, bardziej zadbać o estetykę i przejrzystość tematów

 

@@QubaS Ogólnie to forge jest ulepszoną wersją cobblestone, dodali tylko parę przejść i zmienili tekstury. Ja bym został przy klasyce :)

Edytowane przez rewox
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aztec można dodać ale nie do cyklu tylko by admin miał pod komenda zmiany mapy, raz na jakiś czas by robił vote czy gracze chcą aztec z doświadczenia wiem że nie jest bardzo lubiany aztec, wystarczy ze Ct dobrze się ustawia.(awp most, awp woda, awp na bramę i pogrążone tt nic nie zrobi. )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aztec można dodać ale nie do cyklu tylko by admin miał pod komenda zmiany mapy, raz na jakiś czas by robił vote czy gracze chcą aztec z doświadczenia wiem że nie jest bardzo lubiany aztec, wystarczy ze Ct dobrze się ustawia.(awp most, awp woda, awp na bramę i pogrążone tt nic nie zrobi. )

Dung mój drogi kolego przeciez masz aztec od samego poczatku w wyborze map w amxmodmenu :P

 

Wczoraj w nocy dodałem do wyboru też mirage, tuscana itd...

 

aztec to mapa która do cyklu nie trafi na razie musi być serwer full ciągle wtedy można to przeglosowac :)

 

 

Cofnijmy się 2 lata wstecz i zastosujmy stary mapcykl, wtedy serwer był najlepiej rozwiniętym serwerem csc, niczego na nim nie brakowało. Brakuje mi tu takich map jak de_mirage czy de_cbble, które są nieodłączną częścią jakichkolwiek turniejów czy profesjonalnych rozgrywek csa.

 

/offtop

fajnie by było też zrobić porządek na forum ffa, bardziej zadbać o estetykę i przejrzystość tematów

rewox masz święta rację, ale potrzeba graczy na full żeby dodać też cabble :P

Chociaż lepszy od cabble był Forge i może w tą strone warto iść za jakiś czas od tej zmiany? :)

 

Postaram się dziś wgrać forge żeby było do wyboru na vote i zobaczymy co wyjdzie

 

mirage zostaje tylko do wyboru vote, ponieważ dużo opini słyszałem że mirage zmień na inną (zmieniłem zobaczymy może z powrotem dodamy i zrobimy 6 maps) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aztec można dodać ale nie do cyklu tylko by admin miał pod komenda zmiany mapy, raz na jakiś czas by robił vote czy gracze chcą aztec z doświadczenia wiem że nie jest bardzo lubiany aztec, wystarczy ze Ct dobrze się ustawia.(awp most, awp woda, awp na bramę i pogrążone tt nic nie zrobi. )

  

wszystko ok, ale idac tym tokiem rozumowania to na kazdej mapie jak bedzie ogarniety team to jak sie rozstawia typowo TP a nie ffa to druga ekipa nie ma szans :)

ale umowmy sie ten server ma jednostki wybitne reszta to zwykli gracze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, więcej wypowiedzi nie widzę, więc zamykam temat i wygrywa cyklmap nr 2:

 dust2 / inferno / tuscan / train / nuke / dorzucamy mirage dla testu czy utrzyma swoja pozycje w cyklu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Cykl Map wybrany nr 2 - koniec Ankiety

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności