Skocz do zawartości

WIELKI KONKURS!


Miechu

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak obiecałem tak też robię.

Wielki konkurs świąteczny.

Dnia 23.12 następuje reset i od tego momentu macie czas do nowego roku aby wbić jak największy lvl, stworzyć jak najlepszy klan lub zdobyć jak najwyższy ranking.


Zapraszam do wzięcia udziału!

Edytowane przez Miechu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to chyba czas na ogłoszenie wyników?

Najlepszy klan (i jedyny): Dark Elite Lolka :) (i mój  :p)

Najwyższy lv: ofc, że ja  <_<

Sprawdzę oraz spisze wszytko oraz dodam osobny post z wynikami ale to już jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miechu. Nie rób konkursów bo nie ma sensu, konkurencja wygasła, ja straciłem forme i chęci do gry, mój brat Jepetto przestał już grać. Pinokio i barcio też już weszli w stan spoczynku. Obecnie nie zapowiada się, żeby byli lepsi i pobili ich rekordy które ustanowili. Obecnie jedna osoba gra, owszem nie obraź się Sarayu ale jesteś przeciętny, więc MOŻE za jakiś czas, kiedy będzie konkurencja ludzie sami w propozycjach będą proponowali konkurs. Jeszcze raz powtarzam, obecni "pro" gracze to pionki, bez wyjątku więc nie ma sensu na konkurs o topke.

 

@Darker Na tle starych graczy zostałem tutaj tylko ja, więc nikt nie byłby w stanie powiedzieć Ci na jakim poziomie Ci gracze byli, zapomniałem jeszcze o R1 ale on nie miał nawet konta na forum, barciak po 20 razy wrzucał ss'y na forum, nie do pokonania gość na AWP, dawniej jako opiekun robiłem galerię chwały na forum, która została usunięta. Jepetto wpisał się w rekord ilości zdobytych fragów i najmniejszą przy tym ilość zgonów, nie powiem dokładnych cyfr końcowych ale to musiało być 18000 : 300. Wskażcie mi drugiego takiego gracza, ja 7 sezonów z rzędu utrzymywałem się w TOP 1, Pinokio zaś był słabszy niż R1, Barcio PEDO i Jepetto i nie wbił się może w jakiś stan rekordów ale też na gościa nie było przeciwnej Awki do zabicia. Oczywiście nie jestem do Ciebie złowrogo nastawiony, swoją nałogową i moim zdaniem dobrą grę skończyłem już ponad rok temu i nie zamierzam wrócić bo niedługo znikam - jestem pionkiem i nic wielkiego obecnie nie tworzę a Amazing? Każdy kto grał zza naszych czasów wie co jest grane i ten człowiek powinien już dawno zniknąć za to co robi, btw. nawet z tym jesteś cienki jak sznurek do snopowiązałki. Wchodzimy na serwer, rozmawiam z Tobą, lubię Cię i cieszę się, że wywarłem na Tobie dobre wrażenie w wywiadzie, dzięki. Ale nie oszukujmy się, na każdego kozaka znajdzie się większy kozak. Ja widziałem lepszych niż obecni snajperzy na CoDzie i również Ty widziałeś lepszych (możliwe) niż osoby, których wymieniłem. Nie miałem pod żadnym pozorem obrazić tutaj żadnego gracza bo za charakter Was szanuję a gry powinno się nie oceniać, no cóż, ale to cały ja.

Edytowane przez James0v.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za spam, ale...

Ktoś pamięta wymienionych przez James0va. graczy? Jakie "rekordy" ustanowili? Skoro mi na serwerze tak wszyscy pisali to teraz zapytam: jak na ich tle plasował się Am@zing? Odpowiedzi, żeby tutaj już nie spamować, prosiłbym raczej na pw, chyba że ktoś jeszcze jest ciekaw. Jak tylko dostanę na powyższe odpowiedź, post może zostać usunięty. Mam nadzieję, że Miechu wybaczy  :sweatdrop:

 

@Jamesov. Nie żebym się obraził (wiem na jakim poziomie są moje "skillsy"), ale wet za wet - po "sąsiedzku"- musi być  ;) Zatem - też widziałem znacznie lepszych graczy od Ciebie (ofc na modach), więc Twoja gra nie wprowadziła mnie w opad szczęki, choć jak sam piszesz "straciłeś formę". Mimo wszystko - z tych krótkich momentów na cod i starego wywiadu z Tobą - zrobiłeś na mnie pozytywne wrażenie, więc serdecznie Cię pozdrawiam :)

 

Ps. Chciałem te pytania zadać na pw, ale chyba masz full skrzynkę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Nagrody rozdane

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności