Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga #TuuKezaa_<*


Tukeza

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzor skargi:

1.Twoj Nick: #TuuKezaa_<*

2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): gracz 

3.Nick admina/gracza ktory zawinil: Ulka.

4.IP/SID oskarzanego*: nie posiadam ponieważ zostałem zbanowany. link do GameTracker`a oskarżonego http://www.gametracker.com/player/Ulka./193.33.176.143:27015/

5.Data i godzina: 06.01.2017 18:35-40

6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie): HLTV z mapy deathrun_bhopz_v2 godzina 18:35 - 

7.Opis sytuacji: Gracz Ulka nadużywał/a mikrofonu nie jestem pewien co do płci ponieważ po głosie nie jestem w stanie tego stwierdzić po prostu to piszczało, Gdy poprosiłem gracza o uciszenie się gracz zaczął piszczeć/gwizdać po czym stwierdziło " nie nadużywam mikrofonu tylko ciągle mówię w swoim języku ludowym" chciałem zmutować gracza lecz nie ma takiej funkcji. więc miałem dość słuchania nagannego zachowania gracza postanowiłem ściszyć dźwięk gry i włączyłem sobie piosenkę po chwili grania w ten sposób użyłem mikrofonu aby powiedzieć " nie przedłużajcie " po czym zostałem zbanowany przez Pijany Biceps za mikro .. ale to już inna historia 

 

Pozdrawiam mam nadzieję że gracz zostanie ukarany.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam sid tej osoby
ale potrzebni będą świadkowie tego zdarzenia
tak więc czekamy na wypowiedź świadków

/Black przedstawił swoje zdanie na temat zdarzenia
jeszcze bym prosił o wypowiedzi

Edytowane przez VORDEN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przy tym Ulka wydawała dźwięki jak to ona, nilomu to nie przeszkadzało aż tu nagle Tukeza zaczął ją uciszać poprostu wyzywając i obracając ją. A potem zaczął puszczać jakaś muzykę xd

I chciałeś powiedzieć nie przedłużajcie weź sie ogarnij z 2 minuty to puszczałeś tylko ze z przerwami.

 

Tukeza ja bym ci przedłużył bana dodając za kulturę jeszcze, a poza tym od początku wiedziałeś że Ulka. To dziewczyna ....

 

Moim zdaniem Ula powinna dostać ostrzeżenie, Tukeza bana za kulturę albo chociaż upomnienie żeby mówił adminowi jeśli cos mu przeszkadzają dźwięki które Ula wydaje.

Edytowane przez Black Hunter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież  zgłaszałem administratorowi na u@ i nie zareagował , i owszem przeszkadzało mi ponieważ nadużywała mikrofonu

 

 

 

a co do kultury i obrazania " weź się w końcu zamknij bo nie będziesz ani nie jesteś fajna " więc gratulacje inteligencji reasumowania zdarzeń 

 

 

dodam również słowa Ulki pozwole sobie zacytować " to napisz na mnie skarge na forum a nie PIERDOLISZ na mnie jak mnie nie znasz "

Edytowane przez Tukeza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tukeza bana na 30 minut od admina dostał więc moim zdaniem tyle powinno wystarczyć choć grzecznością nie świecisz tak więc miej się na baczności

Wychodzi na to, że Ulka nie jest bez winy tak więc 30 minut bana również wystarczy tym bardziej, że to jej pierwszy ban.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności