Skocz do zawartości

SZYBKA rekrutacja [FFA] !!!


QubaS

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie !!!

 

Jak wiecie mamy za małą kadrę adminów i przeszkadza nam wszystkim taka kolej rzeczy.

Dlatego też otwieram szybką rekrutację na adminów FFA !!!

 

Co to znaczy szybka rekrutacja?

 

Oznacza to, iż mogą kandydować ludzie nie mający STEAM ale muszą spełniać inne wymagania które omówimy na PW.

 

Oznacza to, iż mogą kandydować ludzie mający STEAM i wymagania godzinowe (GT) są zmniejszone dla nich itd...

 

Proszę składać podania w dziale PODANIA - http://forum.cs-classic.pl/forum/118-podania/

lub tutaj pod postem!

Proszę też nie rozpisywać się z podaniem i nie kombinować po prostu je napisać bez przesady i bez spiny ;)

 

Czekam na chętnych objęcia funkcji admina FFA !!!

Edytowane przez QubaS
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Pod tym tematem do końca lipca podania składać mogą również osoby których podanie zostało odrzucone przez głupi błąd. W tym temacie nie obowiązuje zasada tygognia od odrzucenia podania, lecz można napisać tylko raz. Potrzebuje adminów na ffa, dlatego zastrzegam sobie prawo do przyjmowania i odrzucania podań pod tym tematem, nawet gdy ktoś napisze coś pod swoim podaniem.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: :]
2. Imię:Dawid
3. Wiek: 14 
4. Znajomość AMX (1-10): 3
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Składka (Składka jest jednorazowa i obowiązkowa):Tak
7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/:]/193.33.176.248:27015/
8. Parę słów o sobie **: Witam ! Nazywam się Dawid ,mam 14 lat i mieszkam na wsi niedaleko Krakowa która nosi nazwę "Kłaj".Od małeko dziecka już kopałem piłke z kolegami.A jako już 6 latek zaczołem pykać w Cs'a 1.6 aż do teraz i nie zamierzam narazie przestawać :P.Sieć poznałem przez serwer deathrun, kilka lat temu ale miesiąc temu sobie przypomniałem o tej sieć serwerów. 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem?**:Chciałbym zostać administratorem dlatego że często jak gram na serwerze to dużo osób nie przestrzega regulaminu ,a ja mam zamiar to łatwo zapobiedz gdyż często jestem na serwerze.:)
10. STEAM_ID**: STEAM_1:0:1263701976 [No steam] dziś będe jeszcze miał na steam 
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3-4h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze 14-23 ,Weekendy 10-24 , w wakacje tak jak w Weekendy
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 7-8 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Nie
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: OLa;3
2. Imię: Sylwia
3. Wiek: 17
4. Znajomość AMX (1-10): 3
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Składka (Składka jest jednorazowa i obowiązkowa):Tak
8. Parę słów o sobie **: hejka! Jestem Sylwia w cs zaczęłam grac dzięki bratu, praktycznie od początku gram na ffa. Interesuje sie rysunkiem, sportem jaki i e-sportem.
Jestem szczera, pomocna i zazwyczaj spokojna. :P
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem?**: Chciałabym zostac administratorem poniewaz często gram na serwerze i na pewno przyda sie na nim pomoc.
10. STEAM_ID**: STEAM_0:0:140403669
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze 16-23 ,Weekendy 12-24 , w wakacje tak jak w Weekendy
13. Staż w Counter-Strike 1.6: ok. 3 lata
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Nie
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

1. Nick: Troplelek
2. Imię: Kamil
3. Wiek: 14 Lat
4. Znajomość AMX (1-10): 6/7
5. Sprawny i działający mikrofon: Posiadam
6. Składka (Składka jest jednorazowa i obowiązkowa): Składka jak najbardziej bedzie oplacana.
7. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/Troplelek/193.33.176.248:27015/
8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Kamil, Mam 14 lat i mieszkam w sporym mieście o nazwie "Ciechanów" jest to województwo Mazowieckie. W szkole nie jestem ideałem, lecz jednocześnie nie mam problemów w nauce, moje zachowanie w szkole tez pozostawia wiele do życzenia (hehehe). Moje zainteresowania to piłka nożna oraz gry typu fps np. Cs. Jestem aktywny sportowo, z czym wiąże sie granie w piłkę nożną w szkole i na orliku lub małych boiskach, najczęściaj gram na pozycji lewego pomocnika lub środkowego napastnika. Jeżeli chodzi o gry, najczęściej gram w csa 1.6/Go i w League of Legends. Staram się rozplanować wolny czas odpowiednio na naukę, piłkę nożną i gry. Jestem konsekwenty i zdeterminowany do osiągnięcia danego celu.    
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem?**: Znam i lubie wiele osob na serwerze, uważam że jako admin przyczynie się do rozwoju serwera, i wywiąże się ze wszystkich obowiązków. Potrafię również rozpoznać cheatera od czystego gracza. Cheaty (Recoil, wh, aim, esp, smoke, flash, speedhack) <--- takie cheaty rozpoznam
10. STEAM_ID**: STEAM_0:1:185938831
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Na serwer moge poświęcić sporo czasu, w zależności od tego czy aktualnie jestem w domu np. W te wakacje jestem u braci i mogę grac 2-3 a w domu 4-7 (zależy ile jest osób na serwerze)
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze + wakacje: 14-1:00 Weekendy: 14-1:00
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 5 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

  • Like 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

1. Nick: Grzegorz
2. Imię: Grzegorz
3. Wiek: 18
4. Znajomość AMX (1-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Składka (Składka jest obowiązkowa): Tak
7. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/grzegorz/193.33.176.248:27015/

Gt do poprawy :P
8. Parę słów o sobie **(min. 3 zdania): Jestem Grzegorz. Pochodzę z województwa Wielkopolskiego z Miasta Kalisz. Interesuję się mechaniką oraz naprawą samochodową ale chodzę do Zawodówki Gastronomicznej. Lubię też w wolnych chwilach grać w cs. Lubię też majsterkować przy różnych rzeczach.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**(min. 2 zdania): Ponieważ chciałbym pomóc też ogarniać serwer, pozapraszać kolegów ile się da. Cziterzy nie spią :D
10. STEAM_ID**: Nie mam ,ale zakupie jeszcze w tym roku.
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-2h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze: 17-19 Weekendy: 10-15 czasem troche dłużej.
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 6 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków ale napisz gdzie):  Tak, na codzie 201,codzie 350, na Zm, na DR , na JB, teraz też posiadam.

  • Haha 4
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak steam troche mnie odsuwa ale ostatnio się poznaliśmy "bliżej" i jestem wstanie Ci zaufać o ile poprawisz GT i zakupisz steam, bo tylko na okres próbny możesz dostać admina bez steam. hmmm jutro dam odpowiedź w tym temacie czy Tak czy Nie :) Cierpliwości :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

1. Nick: ^O co chodzi w te karabiny?!
2. Imię: Kajetan
3. Wiek: 23
4. Znajomość AMX (1-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Składka (Składka jest obowiązkowa): Tak
7. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/^O co chodzi w te karabiny%3F!!!/193.33.176.248:27015/
8. Parę słów o sobie **(min. 3 zdania): Jestem Kajetan.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**(min. 2 zdania): Brak adminów na serwerze.
10. STEAM_ID**:  STEAM_0:0:40609219
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3-4h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): robocze po 16 weekendy zależy :D 
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 6 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków ale napisz gdzie):  Tak

Jeszcze raz tak na spokojnie napisalem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • -_- odpiął/ęła ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności