Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][UBTeam] Zyguś


Zygus

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Zyguś
Wiek: 17 
Czy wolisz opiekować się AmxBans (CS 1.6) czy Sourcebans(CS:GO)?:Amxbans
Staż gry Counter-Strike 1.6 bądź CS:GO:teraz 5 lat będzie
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBans lub Sourcebans? :Amxbans
Ile czasu poświęcasz forum?:2-3h dziennie
Czy korzystałeś ze wspomagaczy?*Jeśli tak to jakich?:Aim,Wh,Esp,no smoke,flash,no recoli,auto duck
Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: warnami
Doświadczenie na podobnym stanowisku:Opiekun serwera
Informacje o sobie lub uwagi:Siema.Mam na imię Marcin uczęszczam do szkoły zawodowej(przedostatnia klasa) w tym roku już pełnoletność ^^ .Interesuje się muzyką,grami komp.,dziewczynami ^^ oraz sportem. Wczoraj zacząłem bawić się muzyką dosłownie ją składać na razie amatorsko.Na Sieci jestem już przeszło 2 lata.Doświadczenie w amxbans mam jako iż byłem i jestem opiekunem serwera.Swoją karierę ze siecią zacząłem dzięki DR gdzie miałem na nim pierwszy raz admina i zainspirowało mnie to to częstszego odwiedzania na forum które mnie wciągnęło jak narkotyk XD .Podanie pisze ze względu na to,że Rewox jest teraz jedynym członkiem UBT i myślę,żę przydała by mu się pomoc z rozpatrywaniem SSY jak i demek.To chyba tyle o mnie z podstawowych rzeczy kto wie to wie o mnie więcej a jak ktoś nie wiem to zapraszam na pw.

Edytowane przez Zyguś
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TAK:

 

+Aktywny na forum i w grze

+Pomocny nie zawsze ale czasem tak :P

+Zna się na grze

+dojrzały emocjonalnie w różnych sytuacjach, nawet tych nerwowych to się bardzo ceni!

+staż w tej sieci ma spory

 

PS: jak będziesz w ubteam to od tego momentu wale bany bez ssów i sprawdzasz demka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie, że tak
jak brakuje to czemu nie?
rozpiska demek czy sprawdzanie ss to prosta sprawa wiec Zyguś na pewno sobie z tym poradzi
tym bardziej, że wie co z czym się je
TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymałem się z wypowiedzią, aż ktokolwiek inny złoży podanie. Mimo iż na poczatku miałeś moje poparcie niestety muszę zmienić decyzję. Teoretycznie nie posiadasz doświadczenia na tym stanowisku i nie wiem jak poradziłbyś sobie z oceną demek, dodatkowo jesteś opiekunem serwera co przysporzyło by Ci dużo więcej obowiązków. Próśb o ub czy zgłoszeń nie ma bardzo dużo więc myślę, że 2 osoby w ubt wystarczą, a w takim przypadku wolę postawić na kogoś z doświadczeniem. Niestety tutaj jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności