Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][Podanie] Shiko


Shiko

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Shiko

2. Imię: Patryk
3. Wiek: 19
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Składka: z tego co mi wiadomo to nie jest ona obowiązkowa lecz mam zamiar wpłacić te 11.07 ale nie odrazu
8. Parę słów o sobie **: Nazywam się Patryk, lubię pograć w cs'a oraz czasem na PS4 w BO3, Uncharted4 i czasem dla relaksu w Diablo RoS3. Myślę że nie ma co się dużo rozpisywać ;p
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem?**: Sporo gram i myślę że dodatkowy admin się przyda 
10. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): Tak
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: gram po szkole jak nie mam nic do zrobienia w domu oraz wieczorkami
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze: od 15 do wieczorka, weekendy:12 ale to zależy od tego o której wstanę bo wiadomo weekend jak się nie ma nic do roboty to się śpi ile można ale ogólnie to tak od 12 do wieczorka oczywiście z przerwami gdyż czasem trzeba sobie odpocząć
13. Staż w Counter-Strike 1.6:hmm no tak z około 8/9 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak posiadałem już admina
15. Czy spełniasz wymagania**? To już ocenią opiekuni i gracze ;p
Edytowane przez Shiko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie jestem na tak. Wydaje się, że ogarniasz, grasz -imo- na wystarczająco dobrze, żeby nie mieć problemu z odróżnieniem czitera od "dobrego" gracza. Ponadto nie byłem świadkiem jakichś przykrych sytuacji z Twoim udziałem, ale byłoby świetnie gdybyś dogadał się z Lolkiem :) (brzydko mówiąc: nawet się spotkajcie, dajcie po mordzie jak mężczyźni i potem pax  :giggle: ). Gt, choć nieregularne (ale takie życie, niestety) jest całkiem niezłe, a poza tym jest z Tobą kontakt, co w moich -a zapewne też innych, "casualowych"- oczach jest znacznie ważniejsze niż aktywność na forum.

Pozdrawiam,

Darker

Edytowane przez Darker
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności