Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Czeslaw Podanie


Czeslaw

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Czeslaw
2. Imię: Michal - Czeslaw
3. Wiek:18
4. Znajomość AMX (1-10): 4 (Szybko sie ucze)
5. Sprawny i działający mikrofon: Sprawny
6. Składka (Składka jest obowiązkowa): Nie ma problemu 
7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametrack....176.248:27015/
8. Parę słów o sobie **(min 5 zdań): Mieszkam w Anglii. Przeprowadzilem sie do Anglii gdy mialem 9 lat. Mam 2 koty. Lubie kolor niebieski. Bmw e36 <3. Przyszly mechanik dla BMW. Robie duze bledy w jezyku Polskim. Lepiej pisze i mowie po Angielsku niz po Polsku.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**(min 5 zdań): Znam dobrze serwer. Znam dobrze wiekszosc graczy. Czesto jestem na serwerze. Jestem lubiany przez graczy/administracje (chyba). Specjalnie kupilem steama by grac na o to tym serwerze :D
10. STEAM_ID**: 9741 STEAM_0:0:42444127
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Codziennie. rozne godziny, ale duzo
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Roznie to bywa
13. Staż w Counter-Strike 1.6: Zaczolem grac gdy mialem 7 lat z duzymi przerwami wiec liczmy 5 lat +
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie w Counter-Strike

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, Czesiek jest bardzo ogarnięty, pomocny, przestrzega regulaminu i zgłasza podejrzanych na u@.

 

Na obecną chwilę serwer potrzebuje takiego kogoś.

 

@edit A no prawda, niestety z tego co wiem podanie można złożyć tydzień po zamknięciu poprzedniego (chyba, że Opiekun wyraził zgodę, raz się z taką sytuacją spotkałem). Niestety podanie zostanie prawdopodobnie odrzucone.

Edytowane przez JayMcKenzie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim podaniu wyraziłam swoje zdanie i nadal je podtrzymuję.

Czesiu spędza bardzo dużo czasu na serwerze, ma dobry kontakt z graczami i potrafi sprawić, że dzięki niemu nawet Ci "nowi" wracają.

Jestem na taaak :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie, wystarczy że nie potrafisz przeczekać 7dni by złożyć kolejne podanie to mówi samo za siebie że jesteś nieogarnięty :)

Nie grasz na serwerze a się odzywasz, że jest nie ogarnięty...

Jestem na TAK

-Ogarnięty

-GT

-FFa potrzebuje jak najszybciej nowych adminów i myślę że można przymknąć oko na to że za szybko napisał podanie. :)

 

Jeżeli nie odpracowałeś warnów to podanie z miejsca zostanie odrzucone.

Na nie.

Nieogarnięty, konfliktowy i popsułeś mi zabawę na sb c:

 

Naszczescie już odrobił warna...

Konfliktowy? raczej nie, na serwerze jest lubiany.

Popsules mi zabawę na SB ...ehhh szkoda słów.

Nie ogarnięty? Ważne, że cziterow na u@ zgłasza trafnie. :)

Edytowane przez DuNg3()N
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kazalem mu zlozyc od razu po odrobieniu warna. Mamy szybka rekrutacje otwarta czyli potrzeba nam adminow na gwalt, a czesiek nie zauwazyl tego warna alr checi ma chlopak i to mi imponuje dlatego mogl zlozyc podabie od razu i jestem na tak i czesiu na pw zapraszam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Automatycznie wygenerowana wiadomość.<br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br />Twoje podanie zostało przyjęte.<br />Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie <a href="http://forum.cs-classic.pl/topic/22501-nie-masz-rangi-wejd%C5%BA/">Nie masz rangi wejdź</a><br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów </p>

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności